اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک تتر 4.3 آیفون 4 بدون نیاز به کاستوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iPodtouch4g نمایش پست ها
    روی آیپاد4 هم جواب میده؟!
    ibooty قبلی با آیپاد تاچ نسل 3 و 4 مشکل داره واسه حل این مشکل اول با snowbreeze 2.3b3 ازین تاپیک : http://www.i-phone.ir/forums/thread33962.html

یه فریمور کاستوم 4.3 بسازین بعد از پوشه ibooty ساخته شده رو دسکتاپتون به جای ibooty تو این آموزش استفاده کنید
    ویرایش توسط amirsardari : https://i-phone.ir/forums/member/23846-amirsardari در ساعت 19-03-2011, 12:25 AM

نظر

فریمور کاستوم قبلاً ساختم و جیل هم کردم، من فقط واسه اینکه فریمور اصلی رو نصب میخوام بکنم که فردا اگه روش جلبرک unterent جدید اومد اگه گفتن باید فریمور اصل باشه، مجبور نشم از نو رستور کنم، نظر شما چیه؟

نظر

با این روش هم الان توی uploading ramdisk گیر کرده! فک کنم نشدنی باشه

نظر

با این روش هم الان توی uploading ramdisk گیر کرده! فک کنم نشدنی باشه
          یکم رو uploading ramdisk میمونه اما رد میشه شما صبر کنید تا کارش کامل تموم شه و دستگاه دوباره بالا بیاد

نظر

حالا ما که ویندوز دم دستمون نیست به جای ibooty از چه روشی بایدبوت کنیم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
              حالا ما که ویندوز دم دستمون نیست به جای ibooty از چه روشی بایدبوت کنیم؟؟
              واسه مک هم میشه به نظرم اما امتحان نکردم . شما با آخرین ورژن رداسنو مخصوص مک همین مراحل آموزش رو دقیقا انجام بدین و واسه بالا آوردنش تو وضعیت جیلبریک
              شما باید به جای ibooty از قسمت Booting in Tethered Mode در لینک زیر استفاده کنید
              Jailbreak iOS 4.3 iPhone 4 Using PwnageTool [How to Guide GM Build] | Redmond Pie

نظر

اگه اشتباه نکنم واسه مک باید از pwnage استفاده کرد

نظر

نوشته اصلی توسط ipodtouch4g نمایش پست ها
                  اگه اشتباه نکنم واسه مک باید از pwnage استفاده کرد

بله برای کاستون با همینه ولی من تست کردم ارور ۱ داد

نظر

من روی ipod 4 تا نصب cydia پیش رفتم اما وقتی که که از ibooty مخصوصش استفاده میکنم که snowbreeze ساخته وقتی به dfu میره و نصب done میشه، روشن نمیشه!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirsardari نمایش پست ها
                      خوب مزیت این روش اینه که هم از فریمور اورجینال استفاده میشه که به طبع باگ نداره و با ارور های آیتونز روبرو نیستین و مهمتر این که حتی اگه گوشی خاموش شه به صورت عادی بالا میاد ( تا قبل از آپدیت Mobilesubstrate )و احتیاجی به کامپیوتر نداره واسه بالا اومدن فقط سیدیا کار نمیکنه

مواد مورد نیاز :

1- redsn0w 9.6b6

RapidShare AG, Cham, Switzerland

2- کاستوم باندل روبرو https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

http://iranbey.com/files/iBooty-for-4.3.zip ibooty 4.3

3- آیفون 4 روی 4.3

در ابتدا رداسنو رو اجرا کنید فریمور 4.2.1 رو بش بدین و و تیک install custom bundle رو بزنین و باندل دانلود شده رو بش بدین و مراحل رو دنبال کنید

وقتی گوشی بالا اومد دوباره رداسنو رو اجرا کنید 4.2.1 رو بدین اینبار تیک install cydia رو بزنین و مراحل رو دنبال کنید تا گوشی بالا بیاد

حالا برنامه ibooty رو اجرا کنید گوشیو به dfu ببرید دیوایس رو iphone 4 انتخاب کنید و مراحل رو دنبال کنید تا گوشی بالا بیاد . حالا سایدیا کامل کار میکنه

مواظب باشین خیلی از برنامه ها هنوز واسه 4.3 نیومده هرچیزی از سایدیا نصب نکنید و گرنه گوشی بالا نمیاد

------------------------------------------------------------------------

تست شده روی آیفون 4 خودم

این روش ازجایی کپی نشده و حاصل تجربه ی خودمه

------------------------------------------------------------------------

برای استفاده از این روش واسه دستگاه های دیگه رو 4.3

اول با sn0wbreeze 2.3b1 یک فریمور کاستوم 4.3 واسه دستگاهتون بسازین بعد فریمور ساخته شده رو پاک کنید و از پوشه ibooty ساخته شده رو دسکتاپتون به جای ibooty معرفی شده تو این آموزش استفاده کنید . بقیه مراحل هم دقیقا همین مراحل تو آموزش هستش

Hotfile.com: One click file hosting

سلام.
                      مرسی امیر جان و دوست عزیزی که حل مشکل Mobilesubstare رو یاد آوری کردی.
                      امیر جان بهتر نیست اول پست خوبت رو با توضیحات این دوستمون edit کنی؟(البته ببخشید) و اینکه بفرمایید این autoinstall تو چه شاخه ای است؟
                      من Jailbreak کردم،خیلی عالی بود.مرسی.اما search میزنم که این auto install کچاست،چند تا پوشه autoinstall میاد.کدومش مد نظر هست؟

نظر

autoinstall چیه ؟ من میتونم درست کنم؟ که ipod جل شه

نظر

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
                          سلام.
                          مرسی امیر جان و دوست عزیزی که حل مشکل Mobilesubstare رو یاد آوری کردی.
                          امیر جان بهتر نیست اول پست خوبت رو با توضیحات این دوستمون edit کنی؟(البته ببخشید) و اینکه بفرمایید این autoinstall تو چه شاخه ای است؟
                          من Jailbreak کردم،خیلی عالی بود.مرسی.اما search میزنم که این auto install کچاست،چند تا پوشه autoinstall میاد.کدومش مد نظر هست؟
                          var/root/Media/Cydia/AutoInstall

فقط هر وقت گوشی رو ریبوت کردین با ibooty بالا بیارین تا سایدیا کار کنه

اونم رو چشم ادیت میکنم

نظر

مشکل اینه که ipod4 من چه درحالت روشن چه در dfu وقتی با ibooty مخصوصش هم جیل میکنم، مینویسه jailbreack done اما روشن نمیشه!

نظر

مشکل اینه که ipod4 من چه درحالت روشن چه در dfu وقتی با ibooty مخصوصش هم جیل میکنم، مینویسه jailbreack done اما روشن نمیشه!
                              1- مطمئن شو تمام مراحل این آموزش رو درست انجام دادی
                              2- پورت usb رو عوض کن به یه پورت دیگه وصل کن دستگاهتو
                              3- از ibooty جدید که sn0wbreeze 2.3b3 میسازه استفاده کن
                              4- برنامه ibooty رو run as administrator باز کن

نظر

تمام اینکارا رو کردم، آموزش رو هم مو به مو جلو رفتم! فقط من از redsn0w 0.9.6rc8 استفاده کردم، bundle نصب میشه، cydia هم بطور ناقص نصب میشه، اما با ibooty هنوز مشکل دارم

وقتی از روش اون تاپیک که نصب کاستوم هستش پیش میرم، بازم cydia کار نمیکنه که بعدش با اجرای ibooty درست میشه، بازم امتحان میکنم اگه نشد همون کاستوم رو نصب میکنم
                                فقط یک سوال root partition size بهتره چقدر باشه؟ default خوش 1گیگابایت هستش، در روش شما چقدر هستش؟
                                ویرایش توسط iPodtouch4g : https://i-phone.ir/forums/member/36518-ipodtouch4g در ساعت 19-03-2011, 04:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X