اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اتصال ایفون به pc توسط Wifi (ویستا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تا همین دیروز برا من کار می کرد اما لپ تاپ قاطی کرد...وقتی خاموش روشنش کردم دیگه کانکشنم نبود اومدم یکی دیگه بسازم اصلا این مورد Ad Hoc... نیست.چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

دوستان من تا دیروز میتونستم از اینترنت تو آی پاد استفاده کنم ولی الان دیگه علامت وای فای هم تو آی پاد نمیاد. چندین بار کانکشن جدید ساختم.

کانکشنی که باهاش وصلم به نت share هست. کانشکن وایرلس هم ip:192.168.0.1 و subnet:255.255.255.0 هم از همون قبل بود رو تنظیمات.

خود آیپاد اتوماتیک کانکت میشد ولی الان دستی هم میدم دیگه اون علامت نمیاد و هیچی سیو نمیشه. آیپادم چندین بار ریست کردم ولی نشد.

چی کار کنم؟؟؟

نظر

من به ظاهر گوشی رو تونستم به سیستمم وصل کنم اما نمیدونم چرا نمیتونم کانکشنم رو شیر کنم ؟!
        وقتی میخوام شیر کنم یه ارور میده و بسته میشه ...

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

سلام
          اولا تشکر
          اما.....!
          نکته اینجاست که من بیشتر از 100 بار اینجوری کانکت شدم و از سیدیا برنامه گرفتم ولی بعضی وقتا همش میگه time out unable to... من dial upهم شیر کردم ولی بعضی مواقع وقتی این اارور یا no internet conection رو میده دیگه نمیشه کاریش کر خاموش روشن عوض کردن ویندوز ریستور کردن گوشی با 3g دوستم هم امتحان کردم ای پی دستی دادم به استیو جاز فحش دادم ایه الکرسی خوندم نمیشه که نمیشه.فریمورم 3.0 بود. الان که 3.1.3 کردم دارم گریه میکم اینو تایپ میکنم واقا نکته خاصی داره که بعضی مواقع اینجوری میشه؟ راستی 3g انلاک فکتوری 3.1.3 . خواهش میکنم کمک کنید.

نظر

لپ تاب dell inspiron 6400 دارم علامت وایر لس میاد بالای گوشی ولی اینترنتش فعال نیست .

نظر

باسلام به همه عزیزان
              من یک pc دارم تو یک شبکه که اینترنت از طریق کابل دریافت میکنم
              در تنظیمات اینترنت اکسپلورر هم پ ر ا ک س ی ست شده هست
              میخواستم ببینم چه جوری مینم او اینترنت رو از طریق کارت شبکه بیسیم بر روی آیفون شیر کنم
              آخه پراکس داره اگه نداشت میتونسم
              باید از ccp r o x c y استفاده کنم درسته؟
              ویرایش توسط mahdi_kh : https://i-phone.ir/forums/member/3166-mahdi_kh در ساعت 22-06-2010, 11:23 PM

نظر

سلام
                اساتید محترم من طبق آموزشهای شما تو فریمور 3.1.2 اینترنت داشتم و راحت کانکت میشدم
                اما از وقتی فریمور گوشیم رو 4 کردم دیگه نمیتونم کانکت بشم،وای فای میشناسه اما تو قسمت dhcp آی پی های متفرقه میزنه و نت نمیاد تو گوشی!!!
                مشکل از کجاست دوستان ؟؟؟؟ راهنماییم کنید لطفاً!
                وقتی هم که به صورت دستی ip وارد میکنم کانکت میشه اما خبری از اینترنت نیست!!
                ضمناً من سوالم رو در تاپیک ویندوز 7 مطرح کردم اما کسی رسیدگی نکرد
                ویندوز لب تاپ من 7 است

نظر

آقا من همه این کارا رو انجام دادم ولی بازم کار نمیکنه

نظر

واسه من کانکشن adhoc شروع میکنه به unidefinition یا یه همچین چیزی اما اصلا نت ندارم رو گوشی
                    تا قبل اینکه برم به 4 خوب بود.

نظر

اقا واقعا مرسی. دمت گرم

نظر

شکل وای فای میاد اما خبری از اینترنت نیست همه اینکار رو هم انجام دادم اینترنت ناچیزی خیلی ناچیز که حتی گوگل هم باز نمیشه وارد گوشیم میشه

نظر

آقا یک سوال وقتی که connect شدیم بدش چه استفاده هایی داره؟

نظر

سلام
                            من وایمکس دارم. برا شیر کردن اینترنت هیچ کانکشنی ندارم که با آیفون شیرش کنم. ییعنی بدون کانکشن وصل میشه. چیکار کنم که از اینترنتم برا آیفونم بتونم استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط babphone نمایش پست ها
                              سلام
                              من وایمکس دارم. برا شیر کردن اینترنت هیچ کانکشنی ندارم که با آیفون شیرش کنم. ییعنی بدون کانکشن وصل میشه. چیکار کنم که از اینترنتم برا آیفونم بتونم استفاده کنم؟
                              باید تو قسمت WIFI
                              iP DNS .... بقیه رو دستی وارد کنید

نظر

نوشته اصلی توسط f.engineer نمایش پست ها
                                باید تو قسمت WIFI
                                iP DNS .... بقیه رو دستی وارد کنید
                                نفهمیدم!

نظر

صبر کنید ..
                                X