اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اتصال ایفون به pc توسط Wifi (ویستا)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من يه مشكل دارم و اون اينكه واي فاي گوشيم رو كه on ميكنم توي فرودگاه حتي نتونستم واي فاي اونجارو شناسائي كنم
    براي لب تاب همه مراحل رو رفتم تا اينكه واي فاي گوشيموم on كردم ولي بازام هيچش search نكرد ميشه منو راهنمائي كنين؟

نظر

نوشته اصلی توسط abparvar
      یکی این آموزشو تو ویندوز 7 هم بزاره ممنون میشیم
      معلوم نیست مشکلش چیه کانکت میشه لوگوی وای فای هم میاد اون بالا ولی تو نت نمیره
      آمتی ویروس و فایر والم دیزیبل میکنم بازم همینه
      مثل اینکه اینترنت درست شیر نمیشه رو وایرلس!
      خلاصه همه چیز ظاهرا درسته گوشی به درستی به پی سی کانکت میشه ولی اینترنت نداره
      اساتید مشکل کجاس؟؟
      اگه لازم باشه من تصویری میزارم

http://www.i-phone.ir/forums/thread9470.html
      ویرایش توسط iphone3Gs : https://i-phone.ir/forums/member/5712-starbucks در ساعت 07-01-2010, 06:32 PM

نظر

سلام. من 3gs دارم.اینترنتم وایرلس با security:shared ,encryption:wep,key index:2 هستش و پسورد 15 رقمی داره وقتی wifi میسازم و با گوشی وصل میشم wifi میاد رو گوشی.حالا به نت وصل میشم با laptop کانکشن wifi قطع میشه و وقتی شبکه اصلی رو می زنم پسورد نت رو تو گوشی وارد میکنم dismiss میزنه.توی share هم تیک رو زدم.میشه لطفا کمک کنید؟

در ضمن ویندوز ویستا home دارم.چجوری هم wifi و هم وایرلس اصلی اینترنت connect میشن با هم؟
        ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 14-01-2010, 11:04 PM

نظر

من dns رو به 208.67.222.222 تغییر دادم و وصل شد یه جا خوندم این open dns است البته من با vista رفتم برای seven نمیدونم جواب میده یا نه

نظر

من توی ویندوز 7 به آی پاد وصل شدم
            اما نتونستم با برنامه ifile یک فایل انتقال بدم
            راهی وجود داره که در صورت نبود مودم وایرلس بشه انتقال فایل انجام داد؟

نظر

دوستان یه سوالی من هنوز وین 7 ندارم ولی هفته دیگه میخوام نقل مکان کنم به ویندوز 7 میخواستم بدونم در اون هم به همین روش باید متصل بشم ؟ ....
              (راستی دوستم وایرلس گرفته گفته من هیچ کدوم از این تنظیمات رو انجام ندادم فقط روی اسم کانکشن کلیک کردم و وصل شدم به وایرلس ) این دیگه چه جوریه ؟!!!
              ممنون فقط برام فوریه ممنونم...

نظر

آقا ببخشید ویندوز من 7 من نمیدونم چطوری میتونم هم گوشیمو هم کام÷یوترمو به اینترنت وصل کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

نظر

شما اول کامپیوتر رو به اینترنت وصل کن .(اینو دیگه خودت باید بلد باشی !)
                  بعد از راه همون پست اول یک کانکشن ad-hoc بساز و بقیه تنظیمات wifi ......

نظر

نوشته اصلی توسط ojghaz نمایش پست ها
                    آقا ببخشید ویندوز من 7 من نمیدونم چطوری میتونم هم گوشیمو هم کام÷یوترمو به اینترنت وصل کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread9470.html

نظر

من موفق شدم از این طریق و بوسیله برنامه ifile فایل هم انتقال بدم
                      ولی یک سوال دارم
                      اگر بخوام مثلا یکی از mp3 هایی که بوسیله آی تونز تو گوشی ریختم رو با ifile به لپتاپ انتقال بدم
                      مسیر فایلهای mp3 توی گوشیم کجا هست؟

نظر

با سلام.من تازه واردم دانشگاه ما wireless داره ولي وقتي wifi را on ميكنم هيچي نمياد.ميخاستم بدونم غير از روشن كردن wifi كار ديگه هم بايد بكنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط shining نمایش پست ها
                          با سلام.
                          در این تاپیک اتصال ایفون به pc رو توضیح میدم. واسه ویندوز ویستا

کانکت گوشی به pc دو مرحله داره :
                          1- تنظیمات pc
                          2- تنظیمات گوشی
                          .
                          .
                          ابتدا wifi رو روشن کنید (در lap top معمولا یک کلید داره)

1- start>connect to>set up a connection or network
                          .
                          2- مطابق شکل گزینه set up a wireless ad hoc رو انتخاب کنید و next را بزنید.

3- next !

4- در پنجره باز شده :
                          Network name : اسم دلخواه.
                          Security type : میتونید در این قسمت wep رو انتخاب کنید و برای wifi پسود بزارید ولی برای راحتی کار ( no authorizatin (open رو انتخاب کنید.
                          تیک save this network رو نیز بزنید.

5- wifi آمادست !

ادامه :
                          . . . .

دوست عزیز من همه کارارو میکنم ولی وقتی میخوام سایدیا باز کنم مثل این میمونه که اینترنت وصل نیست!ولی آیکون وای فای هست ولی کار نمیکنه !چی کنم؟
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

دوستان من همه این راه هارو رفتم! ولی الان یک مشکل مسخره پیدا کردم! وقتی پورت Lan مودم رو به لپتاب وصل میکنم، به اینترنت کانت نمیشه! کسی میدونه چیه ماجرا؟ الان چند روز بود داشتم ور میرفتم و هربار که میزدم گوشی به اینترنت نمیرفت الان که داشتم تست میکردم دیدم اصلا بین کامپیوتر و اینترنت یک تیک ضربدر هست.
                            کسی میدونه چرا؟

نظر

سلام به همه دوستان من کانکشنم وایمکس هستش و تا حالا نتونستم از طریق وائ فای گوشی وارد اینترنت بشم ممنون میشم اگه دوستان کمک کنند

نظر

بچه ها من یک مشکلی بهم زدم@ از ظهر به بعد دیگه هرکاری میکنم آیپاد کانکت نمیشه تا قبلش مشکلی نداشتم ولی الان وقتی میزنم وایفای جستجو میکنه و پیدا هم میکنه ولی روش که کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته یعنی علامت وای فای بعد از چند لحظه یا دقیقه بالای صفحه نمیاد!

نظر

صبر کنید ..
                                X