اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
    مسخرشو در اوردن... اه اه اه اه اه
    ============
    وزیر ارتباطات تاکید کرد: تعرفه استفاده از تلفن در نسل‌های مختلف یکسان خواهد بود و برای ارائه اینترنت نسل 3 هم اپراتورها ملزم هستند از تعرفه‌هایی که پیش از این برای رایتل تدوین شده بود استفاده کنند.
    محمود واعظی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر این که تعرفه خدمات مختلفی که قرار است از این پس توسط اپراتورهای اول و دوم در قالب نسل 3 و 4 ارتباطی ارائه شود به چه صورت خواهد بود، توضیح داد: تعرفه استفاده از تلفن در نسل‌های مختلف از دو تا چهار رقمی ثابت خواهد بود و تغییر نخواهد کرد.
    وزیر ارتباطات در ادامه با تاکید بر این که بر این اساس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات وظایف خود را پیش از شهریورماه انجام داده و حال نیاز به پیگیری جدیدی ندارد اظهار کرد: در حوزه lte نیز فعلا همان که برای نسل 3 داریم مورد استفاده قرار می‌گیرد تا زمانی که اپراتورها بخواهند سرویس جدیدی را در این نسل ارائه کنند که در زمان ارائه این سرویس‌ها بحث تعرفه مجدد بررسی خواهد شد.
    اگه تعرفه اش واسه 2جی و 3جی یکسانه ، یعنی ایرانسل با همین قیمت های فعلیش 3جی هم میده؟؟؟

نظر

• امروز طرح های ایرانسل واسه 3g اعلام شد یعنی مسیج شد به من که خیلی محدوده امیدوارم در آینده نزدیک تنوع بیشتری پیدا کنه.
      500 مگابایت یکروزه 5000 تومان و 5 گیگابایت ماهیانه 20.000 تومان.
      این کددستوری رو وارد کنید #5*2*555*
      نظرتون چیه ؟
      ویرایش توسط alireza_85 : https://i-phone.ir/forums/member/749-alireza_85 در ساعت 19-08-2014, 10:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
        امروز طرح های ایرانسل واسه 3g اعلام شد یعنی مسیج شد به من که خیلی محدوده امیدوارم در آینده نزدیک تنوع بیشتری پیدا کنه.
        نظرتون چیه ؟
        تو سایتش که هنوز چیزی نزاشته و اس ام اسی هم برای من نیومده
        ولی قیمتاش منطقیه ٬ در صورتی خوب میشه که یه بسته ۲ گیگ ماهانه ۱۰ تومن بزاره(قیمت بسته فعلیش واسه edge)

نظر

• مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

نوشته اصلی توسط alireza_85 نمایش پست ها
          امروز طرح های ایرانسل واسه 3g اعلام شد یعنی مسیج شد به من که خیلی محدوده امیدوارم در آینده نزدیک تنوع بیشتری پیدا کنه.
          نظرتون چیه ؟
          به نظر من بد نيست. البته يه روزش صرف نميكنه ولي ٥ گيگ ٢٠ تومنش خوبه.
          ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 19-08-2014, 10:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Arashdn نمایش پست ها
            تو سایتش که هنوز چیزی نزاشته و اس ام اسی هم برای من نیومده
            ولی قیمتاش منطقیه ٬ در صورتی خوب میشه که یه بسته ۲ گیگ ماهانه ۱۰ تومن بزاره(قیمت بسته فعلیش واسه edge)
            ببخشید فراموش کردم بگم این کددستوری رو وارد کنید #5*2*555*

- - - - - - - - - -
            ویرایش توسط alireza_85 : https://i-phone.ir/forums/member/749-alireza_85 در ساعت 19-08-2014, 10:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
              به نظر من بد نيست. البته يه روزش صرف نميكنه ولي ٥٠٠ گيگ ٢٠ تومنش خوبه.
              فکر کنم اشتباه تایپیه ولی برای اطمینان بگم که اشتباه نشه 500 گیگ نه 5 گیگ دوست عزیز.
              موفق باشی.

نظر

ببخشید فراموش کردم بگم این کددستوری رو وارد کنید #5*2*555*

- - - - - - - - - -
                اینطور که به نظر میاد بسته های قبلی سرجاشون هستن ٬ و بسته های جدید هم ارائه میشن
                اگه بسته های قبلی سرجاشون باشن خیلی خوبه

نظر

• با این حرکت علنا دیگه کسی سراغ adsl و این مسائل هم نمیره با این هزینه ها و خدمات مزخرفشون
                  یه بسته دوگیگ یک ماهه میزنه و ده هزار تومن میده و توی خونه و خارج خونه از اینترنت استفاده میکنه به راحتی

بازار اینترنت خونگی هم داغون میشه انشالا

نظر

• نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
                    با این حرکت علنا دیگه کسی سراغ adsl و این مسائل هم نمیره با این هزینه ها و خدمات مزخرفشون
                    یه بسته دوگیگ یک ماهه میزنه و ده هزار تومن میده و توی خونه و خارج خونه از اینترنت استفاده میکنه به راحتی

بازار اینترنت خونگی هم داغون میشه انشالا
                    با اين قيمت ها هم جاي اي دي اس ال رو نميتونه بگيره
                    خصوصا اونايي كه مصرفشون بالاست.
                    اگر سرعتش همين بمونه كه كولاكه. تو اج كه سر بود تو تري جي هم فكر كنم قراره سر باشه.
                    بيچاره رايتل نابود ميشه ميره. هرچند عملكردش افتضاح بود و لياقتش نابوديه اما به اين موضوع هم توجه كنيد كه يه رقيب كمتر به ضرر مصرف كننده هست نه اوپراتورها
                    اصلا اگه الان همه سيمكارت دارن به خاطر رقابته نه چيز ديگه اي

[emoji266]

نظر

فکر کنم اشتباه تایپیه ولی برای اطمینان بگم که اشتباه نشه 500 گیگ نه 5 گیگ دوست عزیز.
                      موفق باشی.
                      بله درست فرموديد. اشتباه تايپي شده

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                        با اين قيمت ها هم جاي اي دي اس ال رو نميتونه بگيره
                        خصوصا اونايي كه مصرفشون بالاست.
                        اگر سرعتش همين بمونه كه كولاكه. تو اج كه سر بود تو تري جي هم فكر كنم قراره سر باشه.
                        بيچاره رايتل نابود ميشه ميره. هرچند عملكردش افتضاح بود و لياقتش نابوديه اما به اين موضوع هم توجه كنيد كه يه رقيب كمتر به ضرر مصرف كننده هست نه اوپراتورها
                        اصلا اگه الان همه سيمكارت دارن به خاطر رقابته نه چيز ديگه اي

[emoji266]
                        توی اج ، داخل تهران همراه اول خیلی بهتر بوده عملکردش نسبت به ایرانسل . اما ایرانسل خارج از تهران بهتره بوده نسبت به همراه اول. باز من اینو از روی تجربه شخصیم میگم شاید برای دیگران اینطور باشه .اما من خودم داخل تهران از همراه اول استفاده میکنم و نتونستم با ایرانسل کار کنم .

اون داستان ای دی اس ال هم خب بیشتر برای کسایی بود که 2 گیگ در ماه کارشون رو راه میندازه . اما خوب به قول شما اگر این سرعت بمونه که فک نکنم
                        همین الانش هر کسی به این اینترنت دسترسی نداره واسه همین ریت دانلودش میره بالای هشتصد نهصد . اگر کل مشترکین وصل بشن اونوقت باز ترافیک میشه . اما خوبیش اینه بار مصرفی روی اج میاد پایین و باز اون بازارش بهتر میشه.

درمورد رایتل هم باهات موفقم خفن در هر دو موردش.

نظر

• برای همراه اول هنوز خبری نیست ؟؟؟؟؟؟

نظر

• خبرا قراره از اول شهریور عملی بشن.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• کسی این کد رو تست کرده ؟ *555*2*5# ? مطمئن هستید این کد واسه 3g هست و واسه gprs نیست؟

*555*2*5#

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
                                کسی این کد رو تست کرده ؟ *555*2*5# ? مطمئن هستید این کد واسه 3g هست و واسه gprs نیست؟

*555*2*5#
                                کلا هر بسته ای داشته باشید موقع استفاده از 2g یا 3g از اون استفاده میکنه
                                این سرویس های جدیدی که اضافه شدن در راستای همون بسته های قدیمی هستند و فقط برای استفاده بهینه و راحت تر از 3g هست

نظر

صبر کنید ..
                                X