اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رایتل تو قم واقعا افتضاح شده
    اج ایرانسل و همراه اول کار آدمو راه می اندازه اما تری جی رایتل اصلا کار نمیکنه

نظر

• خونه ی ما تو محدوده ۳جی ایرانسل هست ولی داخل خونه وقتی روشنش میکنم بعضی موقع ها رو ۳جی میره بایه خط و بعضی وقتا رو ادج با چهار تا خط و یه جورایی ضعیفه پوششه ۳ جیش داخل خونه
      وقتی یکی بهم زنگ میزنه صدای طرف موجی واسم میاد و طرف مقابلم صدامو نمیشنوه خوب و بعد از سی ثانیه هم کلا قطع میشه تماس
      میخوام بدونم که این مشکل به خاطر همین پوشش ضعیف ۳جی و سوییچ شدن روی بستر ۲جی هست یا مشکل کلا از انتن دهیه؟! و با سراسری شدن ۳جی حل میشه، چه جوریه؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
        خونه ی ما تو محدوده ۳جی ایرانسل هست ولی داخل خونه وقتی روشنش میکنم بعضی موقع ها رو ۳جی میره بایه خط و بعضی وقتا رو ادج با چهار تا خط و یه جورایی ضعیفه پوششه ۳ جیش داخل خونه
        وقتی یکی بهم زنگ میزنه صدای طرف موجی واسم میاد و طرف مقابلم صدامو نمیشنوه خوب و بعد از سی ثانیه هم کلا قطع میشه تماس
        میخوام بدونم که این مشکل به خاطر همین پوشش ضعیف ۳جی و سوییچ شدن روی بستر ۲جی هست یا مشکل کلا از انتن دهیه؟! و با سراسری شدن ۳جی حل میشه، چه جوریه؟
        ممنون
        دوست عزيز به دليل اينكه پوشش شبكه 3G تو محدوده منزل شما ضعيفه با مشكلاتي از قبيل آنتن ضعيف مشكل پيامك و كيفيت نامطلوب مكالمه مواجه خواهيد شد اگر ios 8 نيستيد گزينه ديتا رو روشن كنيد و 3G رو خاموش
        بدين ترتيب ديگه همچين مشكلايي نخواهيد داشت چون سرويستون به gsm برميگرده
        سوالي بود بپرسيد
        موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza نمایش پست ها
          دوست عزيز به دليل اينكه پوشش شبكه 3G تو محدوده منزل شما ضعيفه با مشكلاتي از قبيل آنتن ضعيف مشكل پيامك و كيفيت نامطلوب مكالمه مواجه خواهيد شد اگر ios 8 نيستيد گزينه ديتا رو روشن كنيد و 3G رو خاموش
          بدين ترتيب ديگه همچين مشكلايي نخواهيد داشت چون سرويستون به gsm برميگرده
          سوالي بود بپرسيد
          موفق باشيد
          خیلی ممنون اره خودمم حدس میزدم مشکل از پوشش ضعیف ۳جی باشه چون یه وقتایی خوبه و یه وقتایی بده و اونم به خاطر سعی کردن در اومدن رو شبکه ۳جی ایرانسلهمتاسفانه رو ای او اس ۸ هستم ولی با ios 8.1 مشکلم حل میشه که میگن باز قابلیت انتخاب دستی ۲جی امکان پذیره؟

نظر

• نمیدونم چرا رایتل رو گالکسی اندروید با سرعت ۱۲۰ دانلود میکنه ؛ ولی همین سیم کارت میاد روی ایفونم سرعت دانلود ۲۰ میشه

ios 8.1 beta 2 هستم

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
              خیلی ممنون اره خودمم حدس میزدم مشکل از پوشش ضعیف ۳جی باشه چون یه وقتایی خوبه و یه وقتایی بده و اونم به خاطر سعی کردن در اومدن رو شبکه ۳جی ایرانسلهمتاسفانه رو ای او اس ۸ هستم ولی با ios 8.1 مشکلم حل میشه که میگن باز قابلیت انتخاب دستی ۲جی امکان پذیره؟
              بله قابليت تنظيم روي gsm در ٨.١ در دسترس هست

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                نمیدونم چرا رایتل رو گالکسی اندروید با سرعت ۱۲۰ دانلود میکنه ؛ ولی همین سیم کارت میاد روی ایفونم سرعت دانلود ۲۰ میشه

ios 8.1 beta 2 هستم
                چون برنامه داتلودر خوبي نداريد. براي سرعت دانلود، من I download pro رو پيشنهاد ميدم.فقط رابط كاربريش خوب نيست زياد

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                  چون برنامه داتلودر خوبي نداريد. براي سرعت دانلود، من I download pro رو پيشنهاد ميدم.فقط رابط كاربريش خوب نيست زياد
                  با ookla تست میگیرم -- اصلا بعضی وقتا کار نمی کنه - صبح کار میکرد الان کار نمی کنه - ولی وصل میکنم به اندروید همیشه کار میکنه

۲ هفته میشه اینجوری شده

نظر

• چرا 3g همراه اول رو که فعال میکنم اون بالا اپراتور رایتل رو مینویسه؟
                    Rest in peace Steve
                    Do What You Love
                    Steve Jobs

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1413670336.474241.jpg

بوشهر عاليه ...

نظر

• ساوه تازه وصل شده

نظر

• مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

راحت فيلم رو ميشه مشاهده كرد بدون قطعي
                          همراه اول
                          اروميه
                          ویرایش توسط myi24 : https://i-phone.ir/forums/member/77726-myi24 در ساعت 19-10-2014, 11:29 PM دلیل: نام اپراتور

نظر

• اینم همراه اول دمش گرم

نظر

• میشه بگین کجاها از 3g همراه اول تونستین استفاده کنید ؟ پوشش افتضاحی داره.

نظر

• تهران جنت اباد سرعت عالیه

نظر

صبر کنید ..
                                X