اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
    يك دكمه نيست كه بزنن و براي همه تري جي فعال بشه
    خيلي از بي تي اس ها بايد عوض بشه كه فكر ميكنم سه ماهي حداقل طول ميكشه

[emoji266]
    اگر صفحات گذشته را خوانده بودید مدیران نوشته بودند قبلا این کارها انجام شده و در سایت ایرانسل هم نوشته ایرانسل همزمان با هفته دولت و از یک شهریور می تونه خدمات نهایی خودش را ارائه بده
    حالا چرا هنوز بتا ! هست دیگه نمی دونم اتفاقا انگار مشکل در همون دکمه هست

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      اگر صفحات گذشته را خوانده بودید مدیران نوشته بودند قبلا این کارها انجام شده و در سایت ایرانسل هم نوشته ایرانسل همزمان با هفته دولت و از یک شهریور می تونه خدمات نهایی خودش را ارائه بده
      هفته دولت از فردا آغاز میشه، امروز منتظر چیزی نباشید

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
        خدمات اصلي رو ارائه ميده اما فقط در جايي كه پوشش كامله
        براي كامل شدن پوشش خيلي زمان لازمه
        همراه اول كه فقط چهار شهر رو پوشش داشت اونم نه كامل
        هرچقدر هم كه سريع بخوان تجهيزات رو نصب كنن حداقل سه ماه طول ميكشه

[emoji266]

نظر

• سرعت امروز بشدت كاهش پيدا كرده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
            میشه توضیح مختصر بدی که بسته رو با چه کدی خریدی و این چیزا؟ محلتونو هم بگی؟
            پ ن. مخلصیم :d
            خدمت شما
            تعرفه‌های GPRS
            محلمون هم فرمانیه س

نوشته اصلی توسط edrik نمایش پست ها
            سرعت امروز بشدت كاهش پيدا كرده

Sent from my iPhone using Tapatalk
            مال من از 7 مگابیت رسید به 2.5 مگابیت . اما بازم خیلیه خدایی انقدر طمع نکنید

نظر

• جالبه که ما هم خونمون چسبیده به مصلای تهران هست که یک روز هم 3g داشتم و قطع شد و هم محل کارم که بیمارستان خاتم هست و دکل ایرانسل هم کنارش و اونجا هم یک روز داشتم ، ظاهرا بعضی مناطق خیلی موقت تست کردند ولی خب تو هفته دولت حداقل اخبارش معلوم می شه

نظر

• فکر کنم پهنای باند و کم کردن بالاتر از ۴۰ کیلوبایت نمیره برای شما هم همینه آیا؟

نظر

فکر کنم پهنای باند و کم کردن بالاتر از ۴۰ کیلوبایت نمیره برای شما هم همینه آیا؟
                  براي منم همين طوره. تقريبا نيم ساعت ميشه اين جوري شده.

نظر

• انتظار سرعت های بالا از 3جی همراه اول و ایرانسل یکم نا بجاست چون ظرفیت پهنای باندی کشورمون پایینه چیزی در حدود 150 GB\S و در مقابل 3جی مثلا ترک سل که ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ kb که میده شایدم بیشتر یا کمتر با حساب اینکه ترکیه پهنای باندیش در حدود 2100 GB\S هست

نظر

• توو آپارتمان ما طبقه اول آنتن نداره طبقه سوم به بعد آنتن ۳جی میاد!!!

نظر

• هنوزم همون e رو دارم ...

نظر

والا من که همین الان با 300 داشتم دانلود میکردم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Alireza_opeth نمایش پست ها
                          والا من که همین الان با 300 داشتم دانلود میکردم

نظر

• الان تو خبرگزاری نسیم خوندم مجوزی که به ایرانسل داده شده اولیه هست و برای همین تست اعتبار داره قراره توی هفته دولت و بعد از پرداخت ۳۰۰ میلیون هزینه توسط ایرانسل این مجوز داده بشه ، همراه اول هم که کلا مجوز نداره هنوز و بدون مجوز تست کرده
                            یه خبرگزاری دیگه که راستش اسمش یادم نموند هم نوشته بود ایرانسل برای اجرایی کردن این کار در کل ایران به ۳-۶ ماه زمان نیاز داره

نظر

• خارج شدن ايرانسل از حالت آزمايشي

نظر

• قرار شده تا چند روز دیگه مجوز های 3g و 4g ایرانسل همراه اول و رایتل باطل بشه چون گفتن حرام هست جوان مسلمان به این چیز ها دسترسی داشته باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X