اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از اول شهریور که بصورت رسمی عرضه میشه چی؟!با توجه به اینکه بسته ۱ ماهه هست ٬ یعنی فقط تا ۱ شهریور از 3g هم استفاده میکنه و بعدش 2G فقط این بسته رو داره؟
    ویرایش توسط erfanking : https://i-phone.ir/forums/member/53524-erfanking در ساعت 20-08-2014, 08:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
      از اول شهریور که بصورت رسمی عرضه میشه چی؟!با توجه به اینکه بسته ۱ ماهه هست ٬ یعنی فقط تا ۱ شهریور از 3g هم استفاده میکنه و بعدش 2G فقط این بسته رو داره؟
      بعيد ميدونم بين بسته هاي 2g و 3g تفاوت بزاره
      فكر ميكنم بسته ها يكي هستن هم ميشه ازشون تو 2g استفاده كرد هم تو 3g
      مثل اوپراتورهاي خارج از كشور

[emoji266]

نظر

• من تا بسته ٢ گيگ رو شارژ كردم سرعتم شد ١٦ كيلوبايت !
        بقيه دوستان سرعتشون بالاست هنوز؟ كسي بعد از خريد ٢ گيگ ٣٠ روزه سرعتش پايين اومده يا همون مونده؟

اديت: از چند دقيقه پيش مجددا سرعتم رفت بالا مثل قبل تا ١٠٠٠ كيلوبايت هم بالا رفته ولي بين ٤٠٠ تا ٩٠٠ كيلوبايت متغيره
        Hotspot كردم دارم دانلود ميكنم :دي
        يه گيگو توي ٣٠ دقيقه حدودا داره ميگيره
        ویرایش توسط akon : https://i-phone.ir/forums/member/11238-akon در ساعت 21-08-2014, 01:41 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط akon نمایش پست ها
          من تا بسته ٢ گيگ رو شارژ كردم سرعتم شد ١٦ كيلوبايت !
          بقيه دوستان سرعتشون بالاست هنوز؟ كسي بعد از خريد ٢ گيگ ٣٠ روزه سرعتش پايين اومده يا همون مونده؟

اديت: از چند دقيقه پيش مجددا سرعتم رفت بالا مثل قبل تا ١٠٠٠ كيلوبايت هم بالا رفته ولي بين ٤٠٠ تا ٩٠٠ كيلوبايت متغيره
          hotspot كردم دارم دانلود ميكنم :دي
          يه گيگو توي ٣٠ دقيقه حدودا داره ميگيره
          شما کجا هستید!؟ ( مکان زندگیتون )

- - - - - - - - - -

آقا امروز صبح یه اس ام اس اومد برای من در مورد 3g که تست میشه کرد و ظهر تو خونه امتحان کردم از عجایب بود که 3g فعال شد ( قبلا تو خونه نمیشد ) ولی آنتنش 2 تا نهایت 3 تا میشد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط erfanking نمایش پست ها
            کسی این کد رو تست کرده ؟ *555*2*5# ? مطمئن هستید این کد واسه 3g هست و واسه gprs نیست؟

*555*2*5#
            بله مطمئنم واسه 3g چون خود ایرانسل نوشته بود برای اینترنت نسل سوم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
              شما کجا هستید!؟ ( مکان زندگیتون )

- - - - - - - - - -

آقا امروز صبح یه اس ام اس اومد برای من در مورد 3g که تست میشه کرد و ظهر تو خونه امتحان کردم از عجایب بود که 3g فعال شد ( قبلا تو خونه نمیشد ) ولی آنتنش 2 تا نهایت 3 تا میشد ...
              من خيابان تهراننو - خيابان گلشن دوست
              شرق تهران

مال منم تا ٢ ٣ ووز پيش تو خونه انتنش بد بود ولي ١٠٠ قدم جلوتر يه دكل ايرانسله ديدم دارن روش كار ميكنن روز بعد كاملا اوكي شد
              الان تو خونه فول انتن دارم سرعت و پينگ هم خوبه باهاش ديروز كه سرعتم رو ١٦ كيلوبايت گير كرده بود يه ساعت وايبر حرف زدم بدون قطعي

نظر

• منظقه ما که هنوز کار نمیکنه

اگه قرار باشه همین بسته های gprs رو برای 3g هم ارائه بدن , حجماش واقعا کمه . امیدوارم حجما رو افزایش بدن یا حتی بسته نامحدود هم بذارن ( حالا طبیعتا با قیمت بالاتر ) چون مثلا با 20 تومن میشه یه adsl با سرعت 128 کیلوبیت نامحدود گرفت اما این اگه با 10 تومن فقط 2 گیگ باشه خیلی کمه

این تست هایی که دوستان ازش گذاشتن واقعا رویایی هست اما خب تا حدودی طبیعیه چون فعلا مصرف کننده خیلی محدودی داره اما بعد سراسری شدن با توجه به مشترک های بسیار بسیار زیاد ایرانسل امیدوارم افت سرعت در حد فاجعه نباشه .

در کل همین هم توی کشور ما خیلی امیدوار کننده هستش . بازم خدا رو شکر

نظر

• از اولش باید 3g رو به ایرانسل میدادن.رایتل هیچجا آنتن نداره.الان هم از رومینگ ملی داره نهایت سواستفاده رو میکنه وپوز میده
                  الانم میدونه که از این به بعد با اومدن 3جی ایرانسل کارش تمومه یه طرح گذاشته برای فروش سیم کارت دایمی که به مدت 2 ماه رایگان

نظر

• نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
                    از اولش باید 3g رو به ایرانسل میدادن.رایتل هیچجا آنتن نداره.الان هم از رومینگ ملی داره نهایت سواستفاده رو میکنه وپوز میده
                    الانم میدونه که از این به بعد با اومدن 3جی ایرانسل کارش تمومه یه طرح گذاشته برای فروش سیم کارت دایمی که به مدت 2 ماه رایگان
                    دوست عزیز مطمئنا رایتل نمیاد ساکت بشینه و میره سراغ 4g و lte زود تر از همراه اول و ایرانسل آنتناشم بالاخره کم کم کامل میشه دیگه
                    چون مطمئننا نمیخواد به سرنوشت تالیا دچار شه

نظر

• نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
                      دوست عزیز مطمئنا رایتل نمیاد ساکت بشینه و میره سراغ 4g و lte زود تر از همراه اول و ایرانسل آنتناشم بالاخره کم کم کامل میشه دیگه
                      چون مطمئننا نمیخواد به سرنوشت تالیا دچار شه
                      وقتی که نهایت سرعت 1 مگ باشه 3g با lte چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arashdn نمایش پست ها
                        وقتی که نهایت سرعت 1 مگ باشه 3g با lte چه فرقی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        مثل اي دي اس ال ميتونه اسما يك مگ باشه ولي در حقيقت هشت مگ

[emoji266]

نظر

• همین الان 31 شهریور منطقه تهران نو خیابان دماوند دکل کوچه پشتی خونمونه

نظر

• الان یک شهریور هست توی پستها فرموده بودند دوستان از دوازده شب همگانی می شه اما من کماکان E را دارم و خبری از 3g نیست در تهران منطقه هفت

نظر

• مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

دوستان الان وضعیت چجوری هستش، محدودیت سرعت داره یا خیر؟ میخواستم بسته رو خریداری کنم گفتم اول از دوستان اطلاعات بگیرم بعد

نظر

• ساعت ٣:٢٠ --- ١ شهريور

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X