اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف اینترنت بالا توسط آیفون ۷.۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اين back ground app refresh دقيقا چي كار ميكنه؟اگه خاموشش كنيم ديگه مثلا پيامها و ... برنامه ها وقتي توي برنامه نيستيم نمياد؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      اين back ground app refresh دقيقا چي كار ميكنه؟اگه خاموشش كنيم ديگه مثلا پيامها و ... برنامه ها وقتي توي برنامه نيستيم نمياد؟

از اسمش معلومه دیگه آپدیت اتوماتیک ( بروز رسانی) اپ ها در پشت صحنه یا بک گراند , بدون دادن پیام خاصی جهت آپدیت App ها . تنظیم و تغییر وضعیت نوتیفیکیش (فعال و غیر فعال و نوع اعلان وضعیت یا نوتیفیکیشن) و اعلان پیام اپ ها , در قسمت Notification Center
      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 18-03-2014, 04:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها

مثلا شما برنامه اب و هوا رو به جای اینکه باز کنی و منتظر بمونی تا اپدیت شه خودش از قبل اپدیت میکنه و وقتی برنامه رو باز کنی اطلاعات همون لحظه رو میبینی دیگه و نمیخواد صبر کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
          مثلا شما برنامه اب و هوا رو به جای اینکه باز کنی و منتظر بمونی تا اپدیت شه خودش از قبل اپدیت میکنه و وقتی برنامه رو باز کنی اطلاعات همون لحظه رو میبینی دیگه و نمیخواد صبر کنی
          این برنامه آب و هوا و... قبلا در 7.0.6 و قبل بودند و اینقدر هم مصرف نداشتند و حالا هم ندارند چون من اینها رو خامش کردم ولی دوباره پشت زمینه داره دانلود میکنه
          البته یه مدتی قطع میشه و لی بعضی وقتها شروع به دانلود با حداکثر سرعتم میکنه! البته با data monitor تست میکنم!

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            این برنامه آب و هوا و... قبلا در 7.0.6 و قبل بودند و اینقدر هم مصرف نداشتند و حالا هم ندارند چون من اینها رو خامش کردم ولی دوباره پشت زمینه داره دانلود میکنه
            البته یه مدتی قطع میشه و لی بعضی وقتها شروع به دانلود با حداکثر سرعتم میکنه! البته با data monitor تست میکنم!
            خوب بله من نگفتم که دلیل این دانلود ها از اینه.چون من وقتی refresh app هم خاموش میکنم باز داره مصرف میکنه!اگه بتونین بفهمین به چه ip هایی داره ارسال میکنه فکر کنم بشه جلوشو گرفت

نظر

دوستان من هم این مشکل رو وقتی میخوام یه App از App Store بگیرم دارم. اما گوشی رو که خاموش و روشن میکنم دیگه اون دایره ی چرخان نمیاد تا موقعی که یه برنامه دیگه بگیرم.

نظر

من دقت كردم هر وقت كه ارور ١٠٠٩ هست و ما يه اپ رو ميزنيم اپديت شه اون دايره مياد و به دليل ارور ١٠٠٩ دانلود هم نميشه اما دايره ميمونه كه با خاموش و روشن كردن گوشي مشكل رفع ميشه
                يا اگه چيز پي ان باز كنيم بعد اپديت كنيم اپ دانلود ميشه و اون دايره نميمونه

نظر

نوشته اصلی توسط akon نمایش پست ها
                  من دقت كردم هر وقت كه ارور ١٠٠٩ هست و ما يه اپ رو ميزنيم اپديت شه اون دايره مياد و به دليل ارور ١٠٠٩ دانلود هم نميشه اما دايره ميمونه كه با خاموش و روشن كردن گوشي مشكل رفع ميشه
                  يا اگه چيز پي ان باز كنيم بعد اپديت كنيم اپ دانلود ميشه و اون دايره نميمونه
                  نه اینطور نیست
                  من گوشی رو خاموش روشن که میکنم ، تا چند ساعت نیستش دوباره میاد ، در این مدت هم هیج اپی رو نمیزنم اپدیت بشه ! ولی میادش ، بدجور داره اعصابم رو خرد میکنه ، همین که به وای فای وصل میشم میادش ، جرات نمیکنم وصل شم ، بخصوص اینکه دوستان میگن ترافیک مصرف میکنه

خدا لعنت کنه این اپدیت لعنتی رو که معلوم نیس جی بر سر گوشی اورد

مرگ بر iOS 7

زنده باد iiOS 6

نظر

این مشکل هیچ ربطی به این چیزا نداره !!!
                    مشکل اون دایره که اون بالا می چرخه فقط مربوط به ابن میشه که وقتی از اپ استور چیزیو دانلود میکنید و کنسلش میکنید اون دایره اون بالا همش می چرخه !
                    این میتونه یک باگ باشه درسته مصرف باتری خیلی افتضاح شده توی 7.1
                    من وقتی 7.0.6 بودم و جیلبریک کرده بودم مصرف باتری خیلی خیلی بهتر از 7.1 بود !

نظر

با این نصب این توپیک (WiFi Booster) مشکل برطرف میشه .

نظر

این مشکل در ios 7.1.1 هم وجود داره؟؟؟

نظر

دوستان محترم آخرش ما چه کنیم، کسی راه حلی تونست پیدا کنه؟؟
                          این مشکل داره منو دیوونه میکنه
                          خواهشا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sami.roshan نمایش پست ها
                            دوستان محترم آخرش ما چه کنیم، کسی راه حلی تونست پیدا کنه؟؟
                            این مشکل داره منو دیوونه میکنه
                            خواهشا کمک کنید
                            پیشنهاد میکنم با برنامه هایی مثل fiddler یا charles یا wireshark ترافیک ایفون رو کنترل کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان من همين مشكلو داشتم ٥ تا بسته ٤ گيگ گرفتم ٣-٤ ساعت بعد تموم ميشدن فكر ميكردم مشكل از سيم كارت باشه بعد از تماس با مخابرات مشكل حل نشد وقتي مصرف گوشيو كنترل كردم فهميده كه خود گوشي بي دليل داره دانلود ميكنه .. با ريست نتورك مشكل حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان منم الان همین مشکلو با گوشی سیکس اس و ای او اس 9.3.2 دارم

دقیقا چیکار کنم؟ بک آپ ام ک نمیشه نگیرم آخه 30 گیگ اپ و گیم دارم

نظر

صبر کنید ..
                                X