اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب WhatsApp بروی iPod و iPad بدون نیاز به جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

از طریق آیتونز آپدیت رو دانلود و نصب کنید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      از طریق آیتونز آپدیت رو دانلود و نصب کنید.
      از طریق آیتونز که نمیشه نصب کرد و نصب اولیه هم با ای تولز و ... نصب میشه چه جور باید از طریق آیتونر بعد آپدیتش کرد
      باسپاس

نظر

سلام
        من بيش از ١٠ بار انجام دادم براي نسب ورژن ٢.١١.٩ نشد ، همه مراحل رو هم درست انجام دادم. ورژن قبلي رو هم كه دسترسي نبود .
        ميشه لطفا يه توضيحي درستي ارائه بديد ،
        ممنونم .

نظر

نوشته اصلی توسط Meghdad sheini نمایش پست ها
          سلام
          من بيش از ١٠ بار انجام دادم براي نسب ورژن ٢.١١.٩ نشد ، همه مراحل رو هم درست انجام دادم. ورژن قبلي رو هم كه دسترسي نبود .
          ميشه لطفا يه توضيحي درستي ارائه بديد ،
          ممنونم .
          اگه بگید تو چه مرحله ای چه ارروری میده احتمالا دوستان راحتتر بتونند کمک تون بکنند

من با آیتولز به ورژن بالاتر آپدیت کردم و به مود وریفای گوشی و بعد not support ipad رفت و ظاهراً میبایست این پروسه رو مجددا انجام بدم .

متاسفانه گوشی دم دست ندارم و اکثر افرادی هم که هستن دیتای زیادی رو گوشیاشونه و نمیشه خیلی راحتر رو گوشی مانور داد و دست آدم بسته است
          ولی یه نکته کوچیکی رو بصورت تقریبی دستم اومد اینکه خوب حالا آیپد اک شد اون گوشیه چی میشه آیا باید برای فعال کردن واتس اپ رو گوشی مورد نظر اکانتی -شماره موبایلی -که برای آیپد درست کرده بودید دیلت و بعد پروسه رو برا آیفون بطور معمول انجام داد ؟ به نظرم اگه دیلت اکانت بکنید واتس اپ رو آیپد تون هم غیر فعال میشه

اون کاری که من کردم و جواب هم داد
          1- از document ، liberary گوشی دوستتنو یه کپی بگیرید
          2-دیلت اکانت و اکانت جدید برای خودتون درست کنید و پروسه گفته شده رو طی کنید
          3-واتس اپ رو روی آیپد اجر و بعد از اکتیو شدن آیپد
          4-document ، liberary اولیه که برای واتس اپ دوستتون بوده روی آیفون خودش کپی کنید که نیاز به پاک کردن اکانت شما نباشه

یه نکته دیگه هم کی خیلی مهمه تو تمام این پروسه ها توجه کنید بعد از انجام هر مرحله که نیاز به اجرای واتس اپ ه بعد از اتمام اون مرحله کاری واتس اپ تو مولتی تسکینگ در حال اجرا نباشه که ممکنه موقع کپی فایلها با اررو مواجه بشید .
          ویرایش توسط mahdi_mr : https://i-phone.ir/forums/member/11629-mahdi_mr در ساعت 15-09-2014, 10:36 AM

نظر

سلام میخواستم بدونم اگه واتس آپ رو روی آیپد نصب کنیم بعد واتس آپی که تو آیفون داشتم از کار میفته و دیگه نمیتونم ازش استفاده کنم آخه من میخوام با یه شماره دیگه با ایپد کانکت بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi_mr نمایش پست ها
              اگه بگید تو چه مرحله ای چه ارروری میده احتمالا دوستان راحتتر بتونند کمک تون بکنند

من با آیتولز به ورژن بالاتر آپدیت کردم و به مود وریفای گوشی و بعد not support ipad رفت و ظاهراً میبایست این پروسه رو مجددا انجام بدم .

متاسفانه گوشی دم دست ندارم و اکثر افرادی هم که هستن دیتای زیادی رو گوشیاشونه و نمیشه خیلی راحتر رو گوشی مانور داد و دست آدم بسته است
              ولی یه نکته کوچیکی رو بصورت تقریبی دستم اومد اینکه خوب حالا آیپد اک شد اون گوشیه چی میشه آیا باید برای فعال کردن واتس اپ رو گوشی مورد نظر اکانتی -شماره موبایلی -که برای آیپد درست کرده بودید دیلت و بعد پروسه رو برا آیفون بطور معمول انجام داد ؟ به نظرم اگه دیلت اکانت بکنید واتس اپ رو آیپد تون هم غیر فعال میشه

اون کاری که من کردم و جواب هم داد
              1- از document ، liberary گوشی دوستتنو یه کپی بگیرید
              2-دیلت اکانت و اکانت جدید برای خودتون درست کنید و پروسه گفته شده رو طی کنید
              3-واتس اپ رو روی آیپد اجر و بعد از اکتیو شدن آیپد
              4-document ، liberary اولیه که برای واتس اپ دوستتون بوده روی آیفون خودش کپی کنید که نیاز به پاک کردن اکانت شما نباشه

یه نکته دیگه هم کی خیلی مهمه تو تمام این پروسه ها توجه کنید بعد از انجام هر مرحله که نیاز به اجرای واتس اپ ه بعد از اتمام اون مرحله کاری واتس اپ تو مولتی تسکینگ در حال اجرا نباشه که ممکنه موقع کپی فایلها با اررو مواجه بشید .

من قبلاً ورژن ٢.١١.٨ رو نسب كردم و كاملاً به همه مواردي كه بايد انجام بدهم اشراف دارم ، اما ورژ ٢.١١٠٩ نميشه و در آخر كار خطا ميزنه . your device is currently not supported.
              تفاوت مورژن جديد با قديمي هم يه پوشه جديد و غيرقابل انتقال بنام storekid هستش .
              لطفاً اگه كسي ميخواد راهنمايي كنه راه چاره رو ارائه بده
              وگرنه دستور العمل كه براي ورژن قديمي ،عملي بود رو من انجام دادم بر روي ورژن ٢.١١٠٨ و واتس اپ بدرستي كار ميداد .

نظر

ورژن جديد ٢.١١.١١ رو هم امتحان كردم و نسب نشد !

نظر

سلام.جهت اطلاع رساني خدمت دوستان عزيز عرض كنم كه گويا نصب ورژن هاي جديد واتس اپ رو ايپاد و ايپد ،و بلاخص روي فريمور 8 داراي نواقص و مشكلاتي است.

نظر

در ورژن جدید واتزآپ اصلاً دیگه فولدری به نام های "Documents" و "Library" وجود ندارند.
                    در نتیجه این روش دیگه جواب نمی ده

نظر

Salam migam man hamey marahelo anjam dadam ama baz ham nemishe mishe rahnemayim konid mamnoon misham

نظر

من همه مراحل رو رفتم
                        اما وقتی برنامه رو توی آیپد باز میکنم مینویسه ساپورت نمیکنه برنامه رو

نظر

متوجه شدم مشکلم از ورژن بود حالا باید چیکار کنم؟ الان واتس اپ روی 2.11.14 هست

نظر

سلام
                            من برای این کار iphone در دسترس ندارم
                            اگه میشه یکی از دوستان اون دو تا پوشه رو برام ایمیل کنه
                            ممنون میشم
                            09357270640
                            soleymani_bahram@yahoo.com

نظر

دوستان من آيپد ٤ واي فاي دارم قبل آپديت جلبريك بود با واتسپد داشتم ماتآپ رو
                              الان آپديت كردم ios 8.1.3 جلبريك نميشه آيفون هم ندارم ولي اون ٢تا فولدر رو قبل آپديت كه جلبريك بود كپي كردم جايگزين ميكنم نميشه واتسآپو باز ميكنم تا ١-٢ ميره بعد ميگه ساپورت نميكنه
                              هيچ راه ديگه اي نيست؟

نظر

سلام دوستان
                                مثه اینکه این روش دیگه جواب نمیده
                                باید چیکار کنیم برای نصبش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X