اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن iPhon4, 3GS,3G بدون سیم کارت اصلی و کاهش مصرف باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mamaloo نمایش پست ها
    سلام
    من گوشیم آنلاک فکتوریه ، این کار رو هم کردم درست نشد .
    از وقتی رفتم 4.2.1 مصرف باطریم وحشتناک شده .
    من نمیدونم وقتی گوشیت انلاک فاکتوریه چرا رفتی تو بسباند آیپد و آلترا سنو را نصب کردی؟

نظر

یکیم جوابمارم بده بد نیست!

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ms9 نمایش پست ها
        یکیم جوابمارم بده بد نیست!
        میشه بگی دقیقا کدوم برنامە ها رو نوتیفای کردی؟ اگە بتونی از نوتیفکشن آیفونت یە سکرین شات بگیری و اینجا بزاری بهتر میونم کمکت کنم

نظر

این روش بدرد کسایی مثل من که بیس باندم 5.14.02 هستش میخوره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ms9 نمایش پست ها
            نه کلا هیچی از هیچ برنامه ای برام نمیاد.
            با اینکه همشونم روشنه!!!!!!
            ببین مثل مشکل شما رو برای اولین باره* دیدم ولی یه* خورده* تحقیق کردم چند جا مثل شما در فرومهای خارجی گزارش شده* که* نصب برنامه* Push Fix را پیسنهاد کردن .. این برنامه* رو از سروس سیدیای زیر تهیه* کن:

کد PHP:
            http://cydia.iphoneil.net 

بعد گوشیتو رستارت کن حالا ببین نوتیفای کار میکنه ... لطفا حتما تست کردی جوابشو بزار
            ویرایش توسط kurd-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/32858-kurd-iphone در ساعت 22-12-2010, 05:27 AM

نظر

اين روش به درده من كه ios 4.2.1 & b 05.14.02 هست مي خوره؟

نظر

بلاخره* باطری رو درستش کردم ولی نه به این روش
                به 4.1 دانگرید کردم و بر خلاف دفعه* قبل که* با رداسنو جیل بریک کرده* بودم ایندفعه* با لایم راین جیل کردم ...باطری درست شد .. بهتر از ارجینالش

نظر

تصویر مربوط به sam

تصویر مربوط به مرحله هفتم ۴۰۴ میده
                  لطفا تصویر جدید یا محتویاتش رو بگذارید

با تشکر از iEdris
                  Edris :-)

نظر

چشم درستش میکنم هم نام هم هستیم برادر چه عجب یکی پیدا شد هم نام من باشه

نظر

متاسفانه سایتی که مطالب و از اونجا ترجمه کردم در حال maintenance هستش و دسترسی فعلا امکان پذیر نیست سایت راه افتاد عکس گزینه هفت رو هم اضافه میکنم

البته چیز خاصی نیست به عکس هم نیاز نیست باید به تنظیماتی که گفته شده بری (در گوشی ) و گزینه های گفته شده رو انجام بدی

نظر

تعدادی از عکس های راهنما باز نمیشود

آیا این روش گوشی لاک ایفون 4 ورژن 4.2.1 و بیس باند 3.10.1 را انلاک میکند ؟؟

نظر

SIM not supported

من اون تنظیمات رو انجام دادم اما جواب نگرفتم (By Country and Carrier رو انتخاب و ایران و مخابرات رو انتخاب کردم)

iTunes هنوزThe SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported می دهد
                          stockify هم انجام شد اما کمکی نکرد

دوستانی که از این روش استفاده کرده اند لطفا راهنمایی کنند

نظر

گوشی من os 4.1 بود و از وقتی که خریده بودمش روی 0s 4.1 و بدن جیل شدن بود و قبلا هم مث اینکه اکتیو شده بوده. ولی الان اومدم یک ریست کلی کردم از قسمت general و گوشی بعد از ریست شدن به حالت emergency رفت. حالا من چیکار کنم گوشیم اکتیو بشه؟ نمیخوام از os 4.1 به 4.2.1 برم چون میترسم آنلاک برای 4.1 بیاد و اگه به 4.2.1 برم بد بهت بشم!!
                            پس خواهش میکنم یک راهی به من بگید که رو همین 4.1 اکتیوش کنم.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                              لطفا کمک کنید
                              اگر گوشیت انلاک فکتوری هست که باید گوشی رو با itunes اکتیو کنی،
                              کوشی رو به pc وصل کن، itunes رو باز کن، در صورت وصل بودن شما به اینترنت itunes به شما یک پیام در همین ضمینه میده و میتونی به سادگی گوشیت رو اکتیو کنی.

اگر انلاک فکتوری نباشی که باید مشخصات کامل گوشیت رو ذکر کنی تا بشه کمکت کرد..

نظر

صبر کنید ..
                              X