اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گذر از ارور 1015 هنگام رستور به iOS 4.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گذر از ارور 1015 هنگام رستور به iOS 4.2.1

بسیاری از دوستان در هنگام رستور به iOS 4.2.1 با این ارور مواجه شدند که خوب دلیلش همون تغییر بیس بند هست
    بعد از دریافت ارور 1015 گوشی به حالت ریکاوری میره که در فریمورهای قدیمی تر با برنامه های نظیر iRecfo , Recboot و ... میشد گوشی رو از این حالت خارج کرد اما در این فریمور مشکل به این نحو بر طرف نخواهد شد ..

واسه رفع این مشکل به اختصـــــار روش کار رو توضیح میدم ...

بعد از دریافت ارور 1015 هنگام رستور به iOS 4.2.1 فایل "hosts " رو تغییر دهید و به iOS 4.1 رستور کنید.
    در هنگام دانگرید به iOS 4.1 باز با ارور 1015 مواجه خواهید شد
    در این هنگام میتونید با برنامه های iRecfo , Recboot یا ... گوشی رو از این حالت خارج کنید و یا حتی با Limera1n , Greenpoison یا Redsn0w جیلبریک کنید
    و بعد از بالا اومدن گوشی با نصب Ultrasn0w 1.2 دستگاه رو آنلاک کنید !

آموزش جیلبریک 3Gs در iOS 4.1

آموزش جیلبریک 3G در iOS 4.1
    http://www.i-phone.ir/forums/thread25636.html
    برنامه iRecfo
    ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 03-12-2010, 01:07 PM

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

من shsh ندارم اما اینکارو کردم نشد که نشد 3gs لاک 4.2.1 کل سایت رو شخم زدم از روشهایی استفاده کردم که عقل جن هم بهش قد نمیده حتی بدون sh دانگرید کردم....

نظر

منم این مشکل رو دارم گوشی رو بردم رو ورژن4.2.1 بیس بند هم اپدیت شده ولی گوشی روی ریکاوری مونده همه چی رو تست کردم موندم دیگه چیکار کنم shsh هم ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
        من shsh ندارم اما اینکارو کردم نشد که نشد 3gs لاک 4.2.1 کل سایت رو شخم زدم از روشهایی استفاده کردم که عقل جن هم بهش قد نمیده حتی بدون sh دانگرید کردم....
        نوشته اصلی توسط farzinvk نمایش پست ها
        منم این مشکل رو دارم گوشی رو بردم رو ورژن4.2.1 بیس بند هم اپدیت شده ولی گوشی روی ریکاوری مونده همه چی رو تست کردم موندم دیگه چیکار کنم shsh هم ندارم
        دوستان این روش زمانی عملی خواهد بود که شما shsh 4.1 رو داشته باشید و بتونید به این فریمور دانگرید کنید
        دوستانی که امتحان کرده بودند جواب گرفتند و مشکلشون بر طرف شده ..

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
          بسیاری از دوستان در هنگام رستور به ios 4.2.1 با این ارور مواجه شدند که خوب دلیلش همون تغییر بیس بند هست
          بعد از دریافت ارور 1015 گوشی به حالت ریکاوری میره که در فریمورهای قدیمی تر با برنامه های نظیر irecfo , recboot و ... میشد گوشی رو از این حالت خارج کرد اما در این فریمور مشکل به این نحو بر طرف نخواهد شد ..

واسه رفع این مشکل به اختصـــــار روش کار رو توضیح میدم ...

بعد از دریافت ارور 1015 هنگام رستور به ios 4.2.1 فایل "hosts " رو تغییر دهید و به ios 4.1 رستور کنید.
          در هنگام دانگرید به ios 4.1 باز با ارور 1015 مواجه خواهید شد
          در این هنگام میتونید با برنامه های irecfo , recboot یا ... گوشی رو از این حالت خارج کنید و یا حتی با limera1n , greenpoison یا redsn0w جیلبریک کنید
          و بعد از بالا اومدن گوشی با نصب ultrasn0w 1.2 دستگاه رو آنلاک کنید !

آموزش جیلبریک 3gs در ios 4.1

آموزش جیلبریک 3g در ios 4.1
          http://www.i-phone.ir/forums/thread25636.html
          برنامه irecfo
          این روش رو من گفتما ...........

باب بزارید 4 تا تشکر هم ما جمع کنیم :d

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
            دوستان این روش زمانی عملی خواهد بود که شما shsh 4.1 رو داشته باشید و بتونید به این فریمور دانگرید کنید
            دوستانی که امتحان کرده بودند جواب گرفتند و مشکلشون بر طرف شده ..
            من بدون داشتن ssh به 4.1 دانگرید کردم!!! 3G

نظر

بابا یکی کاستوم 4.2.1 رو بسازه بذاره راحت شیم برای 3gs لاک

نظر

نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
                من بدون داشتن ssh به 4.1 دانگرید کردم!!! 3G
                3Gاصلا shsh لازم داره عزیزم

نوشته اصلی توسط farzinvk نمایش پست ها
                بابا یکی کاستوم 4.2.1 رو بسازه بذاره راحت شیم برای 3gs لاک
                دانلود firmware های آماده با base band 6.x برای 3g , 3gs

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

بچه ها من دانگرید کردم از 4.2.1 به 4.1 بدون sh !!! بعد از یک هفته تلاش با کمک tinyumberella و iREB 4.0.x-4.1-RC2 در عین تعجب دانگرید شد!!! الان 4.1 گوشی هم 3gs لاک! بیس باندش 06.15.00 دارم رو انلاک کار میکنم گفتم بگم که بقیه بدونن شاید اونا هم بتونن دان کنن...
                  ویرایش توسط komodx : https://i-phone.ir/forums/member/1089-komodx در ساعت 05-12-2010, 10:42 PM

نظر

اقا یکی به ما هم بگه چه جوری دانگرید کردید به 4.1 بدون ssh

نظر

نوشته اصلی توسط farzin-gsm نمایش پست ها
                      دوستمون 3g داشتن که بدون shsh دانگیرید کردن
                      3g نیاز به shsh نداره
                      بعضی 3GS ها هم قبلا توسط Cydia Save شدن
                      ویرایش توسط i-Mehrad : https://i-phone.ir/forums/member/21158-i-mehrad در ساعت 09-12-2010, 06:56 PM

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread25462.htmlبا این روش همه گوشی ها دانگرید میشن . حتی به ورژن های پایین تر

نظر

نوشته اصلی توسط FARZIN-GSM نمایش پست ها
                          3gs رو بدون sh بعد از سه چهار روز تلاش با استفاده همزمان از او برنامه هایی که گفتم با فریمور اصلی از 4.2.1 به 4.1 دانگرید کردم!! شما اطمینان داشته باش من sh نداشتم بعد از اون ارور 1015 داد با انبرلا اومد بیرون چون لاک بود سیم رو نشناخت با رداسنو جایلبرک کردم.

نظر

مراحل کار برای گذر از error 1015 مشکل در restore فریمور 4.2.1 و نصب آسان Untethered Jailbreak و آنلاک بیسباند 06.15.00

1. با استفاده از نرم افزار iREB میتوانید آیفون را از حالت recovery خارج کنید و با استفاد از itunes کاستوم 3gs را بوسیله shift+ browse وارد و نصب کنید

2. با استفاده از اجرای redsn0wb6 بصورت one-core در ویندوز, فریمور اصلی 3gs را انتخاب و yes را انتخاب و بعد cydia را انتخاب و نصب کنید سپس یکبار دیگر redsn0wb6 را اجرا و thered reboot را انتخاب کنید تا آیفون ریبوت شود

3. آخرین ورژن greenpois0n را اجرا و جیلبرک کنید تا آیفون بصورت Untethered Jailbreak در آید و سپس سورس repo666.ultrasn0w.com را در cydia اضافه کنید و از داخل آن برنامه ultrasn0w 1.2 را نصب کنید تا آیفون unlock شود

Enjoy

نظر

صبر کنید ..
                            X