اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه راه اندازی Find My iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان من این سیستم رو هم رو ایپادم و هم رو ایفونم با یک اکانت فعال کردم ولی وقتی با برنامه خودش یا از سایت me.com دنبال دیوایسام میگردم فقط ایپادم رو پیدا میکنه ایفونم رو 100 بار چک کردم همهچیزش درسته اینترنت وصله و حتی چندبار با چیز پی ان امتحان کردم ولی نمیشناسه همیشه خاموش هست ولی ایپادم رو به ثانیه نکشیده موقعیتشو میگه مشکل کجاست؟

نظر

برای اینکه دستگاهت رو پیدا کنه باید اولا روشن باشه و ثانیا به اینترنت وصل باشه، مثلا آی پدی که خاموش باشه و یا به اینترنت وصل نباشه رو نمی تونه پیدا کنه ، کلا انقدری تو ایران کارایی نداره و دزدهای ما انقد پیشرفته نشدند هنوز، دستگاتو که بدزدن خاموشش می کنن و موقع فروش هم نهایتا روشنش کنند نمیان به اینترنت وصل بشن که !

نظر

من این نرم افزار رو نصب کردم خیلی عالی بود و واقعا کار میکنهاینرنت هم نیاز نداره با ******* کار میکنه

نظر

me .com که میزنم میره او این سایت ونمیتونم ایفونموببینم مشکل کجاس؟

Sent from my iPhone 4 Tapatalk

نظر

دوستان من این برنامه رو نصب نکردم و الان آیفون ۴مو تو تاکسی جا گذاشتم، چه کار باید بکنم؟

نظر

هيچ راه ديگری به جز پيگيری از تاکسيرانی يا اگر خطی هست ، سرپرست خط نداريد. =)

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها

ببینید تا اونجا که من میدونم شما برنامه finde my iphone رو نصب کن و بعد اکانتیکی آیفونو توش ادد کردی بزن و وقتی وارد شدی
                دیوایسهایی که با اون اکانت ثبت کردین میان و فکر کنم با کلیک کردن رو دیواسه مورد نظر تو نقشه نشون بده

نظر

اقایون با دقت با این برنامه کار کنید من زدم گوشیمو ریست کردم فکر کنم داره ریموو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط mamutti نمایش پست ها
                    دوستان من این برنامه رو نصب نکردم و الان آیفون ۴مو تو تاکسی جا گذاشتم، چه کار باید بکنم؟
                    الان با پی سی یا هر چیزی برو تو سایت http://www.mobileme.com اونجا همون اکانتی که باهاش موبایل می رو فعال کردی رو بده.بعد محل گوشی رو نشون میده اما حواست باشه که قفلش نکن اگه قفل کنی میفهمن ریستور میکنن دیگه میپره اکانت.

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها

باید از تو PC یا Mac برید توش.
                      اینجا چیز هایی رو که به درد آیفونت میخوره رو نشون میده.
                      اینجا هم میتونی ااا اول اون برنامه Find My iPhone رو نصب کن از توش برو نگاه کن.
                      ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 10-09-2011, 10:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        دوستان من این سیستم رو هم رو ایپادم و هم رو ایفونم با یک اکانت فعال کردم ولی وقتی با برنامه خودش یا از سایت me.com دنبال دیوایسام میگردم فقط ایپادم رو پیدا میکنه ایفونم رو 100 بار چک کردم همهچیزش درسته اینترنت وصله و حتی چندبار با چیز پی ان امتحان کردم ولی نمیشناسه همیشه خاموش هست ولی ایپادم رو به ثانیه نکشیده موقعیتشو میگه مشکل کجاست؟
                        کسی نظری نداره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          کسی نظری نداره ؟
                          شما اول رو آیفون ۴ فعال کن بعد رو آیپاد مشکلت حل میشه یا تو Location Service نگاه کن ببین Find my iPhone اجازه دسترسیش on هست؟
                          ویرایش توسط diabyte : https://i-phone.ir/forums/member/48692-diabyte در ساعت 10-09-2011, 11:11 AM

نظر

..

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                            الان با پی سی یا هر چیزی برو تو سایت http://www.mobileme.com اونجا همون اکانتی که باهاش موبایل می رو فعال کردی رو بده.بعد محل گوشی رو نشون میده اما حواست باشه که قفلش نکن اگه قفل کنی میفهمن ریستور میکنن دیگه میپره اکانت.
                            اکانت mobile me رو مگه میشه با لپ تاپ یا PC ساخت؟

نظر

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
                              شما اول رو آیفون ۴ فعال کن بعد رو آیپاد مشکلت حل میشه یا تو Location Service نگاه کن ببین Find my iPhone اجازه دسترسیش on هست؟
                              نشد هم اول ایفونو زدم هم با یک اکانت دیگه میرم و هم تمام گزینه های Location Service فعاله (ولی چیزی به نام Find my iPhone نه تو ایفونم هست نه تو ایپادم - با اینکه مقعیت ایپادم رو اعلام می کنه) ولی نمیشهههههههه دیگه موندم چیکار کنم تو سایت می میزنه Location غیر فعاله ولی تو دستگاهم فعاله

نظر

آقا ميگه No location availeble !!!
                                چه کنم؟حدود 3 ماه پيش اکانت ساختم و نشون داد،اما الان که اومدم چک کنم،اين پيغام رو ميده!

نظر

صبر کنید ..
                                X