اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزشی برای از بین رفتن گرده هایی که زیر صفحه نمایش رفتند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بهترین راهش اینه از روز اول یه شیلد ببندی خودت رو راحت کنی ولی اگه دوست نداری باز کنی میتونی این گرده ها رو تحمل کنی!

نظر

ترسوندینم من گوشیرو باز کردم همه پیچ هارو یه کم شل کردن:35:

نظر

ادی جان شما که باز کردی به اینا بگو چه طوری بازش کردی.

یک فیلمم تو یوتیوب هست که کامل باز کردن ایفونه نشون میده .بخوصوص ال سی دی شو.

اسمشم اینه.

iphone 3g disassembly & screen replacement directions

نظر

من lcd رو تا حالا باز نکردم ولی طریقه باز کردن خود ایفون رو توضیح میدم
          ببینید 3g ها از lcd باز میشن یعنی باید lcd رو بلند کنی تا به بورد برسی به این صورت:
          1.دو تا پیچ پایین رو باز میکنی

2.lcd رو از پایین باید بلند کنید(از یه چیز ظریف مثل پیچ گوشتی یا کاتر استفاده کنید که اون نوار نقره ای دور lcd رو خراب نکنید)

3. lcd رو اروم بلند کنید 3 تا اتصال بالا سمت راست هست مربوط به lcd روشون شماره هست به ذقت و به ترتیب 1 , 2 رو جداشون کنید میرسید به 3 این ظریف و خیلی حساسه پایینش یه گیره سفید هست(واسه بعضیا مشکیه) اونو خیلی اروم بدید سمت بالا و بعد به راحتی میتونی از جاش خارجش کنید کارمون با lcd تمام شد حالا کارتونو انجام بدید

4. حالا اتصال های lcd رو به ترتیب 3 , 2 , 1 وصل کن و lcd رو ببند
          موفق باشی

ببخشید یه کم عکسها تاره ولی مشخصه
          ویرایش توسط eddi : https://i-phone.ir/forums/member/293-eddi در ساعت 17-01-2009, 05:24 PM

نظر

خیلی ریسک بالایی می خواد باز کردن ال سی دی و از بین بردن این گرده های ریز خاک (برای بعضی از ماها که خیلی حرفه ای نیستیم و تجربه اولمون هست).
            گوشی منم از وقتی روی بدنش یه ترک کوچیک افتاد الان چند تا گرده خاک رفته توش.
            می خوام بگم از انگلیس یه قاب اصلی براش بیارن بعد باز کنم و کلا یه حال اساسی بهش بدم.

نظر

سلام
              کسی میدونه این شیلد رو تو شیراز از کجا میشه تهیه کرد؟؟

نظر

درسته! مال من هم داره یکی که زمانی صفحه تاچ رنگ روشن مثل سفید یا زرد یا آبی روشن میشه به صورت یه نقطه سیاه کوچیک دیده میشه

نظر

آیپاد تاچ منم گرده رفته زیر صفحه اش!!! کمک...کمک...!!! یه جا خوندم اگه گرده ها اونجا بمونن در اثر حرارت ممکنه کم کم اون نقطه رو روی صفحه بسوزونن!!

نظر

این گرد ها به نظرم از راه بلند گویی که در قسمت بالا هست, وارد میشن. یا از میکروفن!
                    و دلیل عمده ی آن گذاشتن گوشی توی جیب است.!
                    اکثر گوشی ها که این طوریه.
                    ولی آیفون خیلی درز نداره ...
                    به هر حال برای اون دوستانی که ال سی دیشون گرد گرفته دعا می کنم که راهی پیدا کنند.

نظر

به نظر من گرده ها میتونه واسه این باشه که بعضی از گوشی ها واسه unlock شدن باز میشه البته در حالت عادی هم رفتن گرده زیر LCD چیز عجیبی نیست مخصوصا توی ایران شما اگه مانیتور کامپیتر رو هم یه هفته تمیز نکنی کلی گرد میگیره روش بس که کوچه و خیابونای ما تمیزه اما واسه از بین بردنش اگه بخوای هم بازش کنی باید حداقل ماهی یه بار این کارو بکنی هر بار که این کارو هم بکنی درز ها بیشتر میشه و این ماهی یه باره تبدیل میشه به هفته ای یه بار بهتره سخت نگیری آیفون تاچه اگه بخوای اونقد حساس باشی باید بعد هر بار استفاده با دستمال و اسپری بیافتی به جونش
                      میتونی پیشگیری کنی به این ترتیب که اگه کیف داری واسش از کیف هایی استفاده کنی که جنس مرغوبی دارن از این کیفها که گوشی از بالا میره توش و یه بند داره میکشی گوشی در میاد به هیچ وجه استفاده نکن کیفتو مرتبا تمیز کن و گردهای روشو با جاروبرقی تمیز کن یه سری کیفها هست که درش کامل از سمت رویه LCD باز میشه اونا مناسب ترین نوع کیفه منتحا باید درشو مرتب تمیز کنه توجه داشته باشید که گردو غبار گاها در حد نانو یه و نمیشه بطور کلی جلوشو گرفت مگه اینکه گوشی کاملا عایق شده باش و هواگیری شده باشه که واسه گوشی هیچوقت همچین کاری انجام نمیدن و این رو معمولا واسه هارد دیسکها انجام میدن
                      واسه از بین بردن بدون باز کردن هم یه پیشنهاد دارم در حد تئوری
                      صفحه تاچ ایفون خودش توش الکترسیته وجود داره و کلا بر همین مبنا کار میکنه پس شما اول باید اینو از بین ببری یعنی اول گوشی رو خاموش کن یه چند ساعتی صبر کن که اگا الکترسیته ساکن هست ضعیف تر بشه یا از بین بره بعد باید با یه وسیله الکترسیته ایجاد کنی مثل این گردگیرهای goo duster که تبلغ میکنه یه شونه رو به یه دستمال پشمی مالش بده .... بعد سعی کنی که جای گردو غبار ها رو عوض کنی

فیلم تعویض تاچ و باز کردن LCD
                      [ame="http://www.youtube.com/watch?v=83XPLqxJhU0"]YouTube- iPhone 3g/3gS digitizer glass screen replacement/repair step by step directions part 1[/ame]

اگه باز نشد با خود نرم افزار youtobr ایفون سرچ کنید
                      iPhone 3g/3gS digitizer glass screen replacement/repair step by step directions part 1
                      ویرایش توسط siyavash_60 : https://i-phone.ir/forums/member/9694-siyavash_60 در ساعت 08-01-2010, 03:32 PM

نظر

من هم همین مشکل رو دارم...البته آیفون من در حد تیم مللی داغون شده...یه بار دادن باتری گوشیو عوض کنن زدن قابش رو داغون کردن :دی...حالا احتیاجی به باز کردن پیچ ندارم...بالا سمت چپ کنار دکمه سایلنت با ناخنک که فشار میدم باز میشه....حالا مشکل من از زمانی آغاز شد که گوشی رو گزاشتم تو جیبم و توی جیب من هم همیشه پر دستمال کاغذی میشه..خوشبختانه خیلی دیر متوجه نشدم...الان سمت راست بالا و سمت راست پائین گرد و خاک داره..و از اونجایی که جای پیچ های گوشیم شکسته دیگه نمیشه بازش کنم...می دونم باز بشه دیگه بسته نمیشه ...راه حلی که من پیدا کردم این هستش که نور lcd رو کم می کنم و زیاد نمیره تو پشم اون گرد و خاک ها....من فکر کنم گرد و خاک از سوراخ هدفون وارد میشه...

نظر

مال منم همینطوره،ولی مشکلی ایجاد نمیکنه

نظر

منم نمیدونم این گرد و غبار ها از کجا میرن اون زیر
                            گوشی من در حد اک هست اما اون زیر ...
                            مسخرست !

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mtm نمایش پست ها
                              نه دوستان زیر تاج رو میگم...

ببینید جلوی آیفون رو در نظر بگیرید...
                              خوب؟

بعد تشکیل شده از 2 لایه...

1:اون صفحه ای که ما دست میکشیم روش و کار میکنیم...

2:زیر اون صفحه هم lcd قرار داره...

حالا مشکل من این هست که گرده میره بین این دوتا...

فقط مال من نیست برای خیلی ها هست...

شما اگر میخواهید ببینید برای شما هم داره یا نه. Lcd رو خاموش کنید و صفحه گوشی رو هم تمیز کنید بعد زیر نور کمی با دقت نگاه کنید حالا گرد و خاک هایی رو میبینید توی صفحه...

درسته؟

من برای این میگم راهی هست که بدون باز کردن گوشی اون گرد و خاکا برن گوشه یا کناره ها...

اول اینکه یه عکس بزار روی عکس نشون بده

دوم اینکه مگه با گوشیت خاک بازی میکنی . . . . . . . . شوخی کردم :d

عکس بزار روشنمون کن، من که نفهمیدم کجاشو میگی
                              ویرایش توسط MOKO : https://i-phone.ir/forums/member/17466-moko در ساعت 19-04-2010, 08:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MOKO نمایش پست ها

اول اینکه یه عکس بزار روی عکس نشون بده

دوم اینکه مگه با گوشیت خاک بازی میکنی . . . . . . . . شوخی کردم :d

عکس بزار روشنمون کن، من که نفهمیدم کجاشو میگی
                                بـــــــــــابا زیر lcd دیگه D-: دقیقا زیر همین شیشیه ای که دست میزاریم روش مال تو گرد نداره فاصله این 2 رو متوجه نمیشی عزیزم :-)

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X