اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده app-store بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ahriman نمایش پست ها
    سلام

یه پیشنهاد دارم برات (کاری که خودم میکنم ) برنامه هایی رو که از سیدیا نصب میکنی و به درد میخوره رو یه جا برای خودت یادداشت کن و یه لیست ازش تهیه کن اینجوری بعد از هر بار ریستور دیگه نمیخواد دنباله برنامه بگردی و با یه سرچ کوچیک تو سیدیا برنامتو پیدا میکنی ...

برای mms هم فکر کنم از برنامه Flutter بشه استفاده کرد ... از طریق آیتیونز app store میتونی بگیری free هم هستش ..

موفق باشی :o
    یه سوال مگه با ipa میشه recieve کرد ؟ ipa ها که runtime نیستند...:confused:
    برای روش بالا هم apt backup هم میشه استفاده کرد دقیقا همین کارو می کنه ! بره آدمهای تنبل مثل من که نمی تونن یادداشت کنن خیلی مفیده
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
    I cannot put my finger on It now
    The Child is Grown , The Dream is Gone
    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

سلام Ahriman
      ممنونم، من هم همین کار رو کردم برای خودم یک لیست درست کردم ولی چون هرموقع نیازش داشتم پیداش نمیکردم گفتم شاید کسی راه بهتری سراغ داشته باشه مثلا بشه این فایلها رو بصورت ipa ذخیره داشت.
      با نصب Idic مشکل دیکشنریم حل شد البته با تشکر از momeks .
      در مورد mms هم باید بگم راستش اصلا EDGE فعال نمیشه حتی Email هم نمیتونم check کنم در ضمن من قبلا swirlymms رو داشتم ولی کار نمیکرد برنامه ای هم که شما گفتید مجانی نیست البته پولش هم زیاد نیست ولی کارت اعتباری ندارم که تهیه کنم باز هم ممنون از راهنمایی شما

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
        یه سوال مگه با ipa میشه recieve کرد ؟ ipa ها که runtime نیستند...:confused:
        برای روش بالا هم apt backup هم میشه استفاده کرد دقیقا همین کارو می کنه ! بره آدمهای تنبل مثل من که نمی تونن یادداشت کنن خیلی مفیده
        یک روش گفتید برای Backup گیری از فایلهای Ipa میشه بیشتر توضیح بدید؟
        و آیا این روش فقط اسامی رو ذخیره میکنه یا پس از ریستور کردن همه فایلها ئی رو که نصب شده از جمله فارسی ساز و open ssh وcaller ID Fix و......که با cydia دانلود شده بر میگردونه

نظر

نوشته اصلی توسط hahair نمایش پست ها
          آیا این روش فقط اسامی رو ذخیره میکنه یا پس از ریستور کردن همه فایلها ئی رو که نصب شده از جمله فارسی ساز و open ssh وcaller ID Fix و......که با cydia دانلود شده بر میگردونه
          بر نمی گردونه یه لیست تهیه می کنه که شما بعدا برنامه هایی رو که backup گرفتی برات دوباره دانلود می کنه
          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
          I cannot put my finger on It now
          The Child is Grown , The Dream is Gone
          I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

دوستان عزیز سعی کردم یه سری برنامه کاربردی رو در غالب یه پکیج در بیارم و بزارم روی سورس . شما میتونین از این به بعد . بعد از اینکه ریستور کردید بسته به اینکه چه ورژنی هستید ( ۲.۱ یا ۲.۲ ) یکی از پکیج های All in 1 رو نصب کنید . با نصب این پکیج این برنامه ها روی گوشیتون نصب میشن :

mac font,irealsms,video recorder,mobile installation,caller id,bite sms,openssh & openssl,winterboard,lock down,make it mine

امیدوارم جواب گو باشه و تا حدی کارتون رو راحت بکنه . فقط برای اطمینان و عدم تداخل بهتره همون اول که گوشی رو ریستور کردید قبل از هر نصب هر چیزی این پکیج رو نصب کنید . موفق باشید .

آدرس سورس :
            کد:
            http://ir-iphone.ir/cydia
            نام پکیج : All in 1 (2.* Support) i

تو Sections ها تو قسمت IR (Apps) i میتونین پیداش کنید .

نظر

موقع sync بازی hold em texas پیغام میده :
              the application was not installed on the iphone because you are not authorized for it on this computer
              من هم authorized کردم هم deauthorized هم گوشیو reboot کردم اما بازم همین پیغامو میده مشکل کجاست بنظرتون؟
              فقط واسه این بازی این پیغامو داد قبلیا ok بود

نظر

نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                موقع sync بازی hold em texas پیغام میده :
                the application was not installed on the iphone because you are not authorized for it on this computer
                من هم authorized کردم هم deauthorized هم گوشیو reboot کردم اما بازم همین پیغامو میده مشکل کجاست بنظرتون؟
                فقط واسه این بازی این پیغامو داد قبلیا ok بود
                ممکنه شما نسخه کرک شده رو دانلود نکرده باشید .

یه بازی دیگه رو به آیتونز اضافه کنید و سینک کنید ببینید مشکلی نداره ؟

برای محکم کاری بهتره که یه بار برنامه رو از آیتونز کاملا پاک کنید ( روی move to recycle bin بزنید و Keep File نکنید) و آیتونز رو یه بار Authotized کنید و دوباره برنامه رو به آیتونز اضافه کنید . اگه جواب نداد یعنی برنامه یا بازی شما مشکل داره .

نظر

قبلا این کارهارو انجام دادم حتی این delet کردنو 2-3 با روشای متفاوت تست کردم اما نشد.
                  این بازیو roozbeh7000عزیز زحمت کشیدن و لینکشو دادن.
                  roozbeh جان شما هم همین مشکلو داشتین با این بازی؟

نظر

قبلا این کارهارو انجام دادم حتی این delet کردنو 2-3 با روشای متفاوت تست کردم اما نشد.
                    این بازیو roozbeh7000عزیز زحمت کشیدن و لینکشو دادن.
                    roozbeh جان شما هم همین مشکلو داشتین با این بازی؟
                    نه دوست عزیز من مدتها پیش دانلود کردم . واقعا هم نمی دونم لینک تا چه حد سالم بود . چون یه مدته تمامی بازی های قدیمی از rapidshare و megaupload پاک شده و تنها لینکی که از تگزاس هولدم باقی مونده بود همین بود
                    اگر مشکل از لینکی که دادم ، ببخشید و اگر اینجوری بگین فایل خودم رو براتون آپلود می کنم
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اختیار دارین خیلی هم لطف کردین
                      این طور که oosin عزیز میگن مشکل از فایل اگه لطف کنین و up کنین واقعا ممنون میشم

نظر

اختیار دارین خیلی هم لطف کردین
                        این طور که oosin عزیز میگن مشکل از فایل اگه لطف کنین و up کنین واقعا ممنون میشم
                        دوست عزیز گذاشتم آپلود بشه
                        صبح لینک رو تقدیم می کنم .
                        شب خوش
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

Texas Holdem

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

اقا این رو میشه واسم بزارید؟ suspende
                            موزش وصل شدن به Winscp رو از اینجا بخونین .

نظر

roozbeh جان ممنونم این یکی بدون مشکل نصب شد ورژنشم از اولی بالاتره.
                              اگه واسه live poker delux 100k هم لینکی دارین ممنون میشم بذارین.

نظر

نوشته اصلی توسط hirad نمایش پست ها
                                اقا این رو میشه واسم بزارید؟ suspende
                                چی رو دقیقا می خوای؟
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X