اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه های کرک شده app-store بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من جواب شما رو دادم ولی پاسخی نگرفتم این یعنی منتظر بمونم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hahair نمایش پست ها
      من جواب شما رو دادم ولی پاسخی نگرفتم این یعنی منتظر بمونم؟
      والا مشکل عجیبی دارین ! برنامه دیگه های غیر از این برنامه نصب که میکنید آیکونش میاد ؟

نظر

بله هر برنامه دیگه ای که نصب میکنم میاد بجز این ( از سورس daniyal برداشتم)

نظر

بله هر برنامه دیگه ای که نصب میکنم میاد بجز این ( از سورس daniyal برداشتم)
          خب ۲ تا احتمال وجود داره . یا مشکل از برنامست یا مشکل از فیرم ویر شما . اگه یکی از دوستان تست کنه و برنامه رو نصب کنه معلوم میشه که اگه مشکل از فیرم ویر شما باشه با یه Restore مشکلتون حل میشه .

نظر

restor کردن کاره راحتیه ولی از نظر من این مشکل رو داره اگه ممکنه و میشه راهکاری بدید که کمتر اذیت بشیم:
            1- هربرنامه ای که با cydia نصب شده از بین میره و مجددا باید وقت بزاری و برنامه های مورد علاقه رو پیدا کنی و دوباره با wifi دانلود کنی مخصوص برنامه هایی که از سورسهای ایرانی بدست اوردی مثل فارسی ساز، دیکشنری و....
            یک سوال دیگه من هنوز نتونستم mms رو فعال کنم آیا MMS همراه اول با آیفون مشکل داره همه seting ها رو هم وارد کردم ولی هنوز Edge فعال نشده ینی آیکونش بالای صفحه میاد ولی کار نمیکنه

نظر

شما یه کاری کن
              اول wedictpro رو نصب کن ببین چه جوری هست اگر نشد فیل deb رو دستی بریز باید کار کنه..
              در مورد mms هم یه برنامه میخواد به اسمه swirlymms که پولی هست و کرک نشده هنوز ..
              far-shad.ir

نظر

مرسی درسته من هنوز این فایلو نصب نکردم میشه بگید کجا میتونم پیداش کنم تو کدوم سورس؟
                از اینکه وقت شمارو گرفتم معذرت میخوام

نظر

من open ssh نصب کردم زمان کانکت همون اول ارور میده حالا مهم نیست من از هیچ طریق غیر از winscp و ifon box ممکن نیست این mobileinstallation نصب کنم؟(منظورم با installer یا cydia )
                  اگه راهی نیست لطفا روش کار با ifon box و نصب mobileinstallation آموزش بدین ahriman جان ممنون میشم

نظر

مرسی درسته من هنوز این فایلو نصب نکردم میشه بگید کجا میتونم پیداش کنم تو کدوم سورس؟
                    از اینکه وقت شمارو گرفتم معذرت میخوام
                    اگه منظورت wedict هست این کینکشه :
                    WeDict Pro
                    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                    I cannot put my finger on It now
                    The Child is Grown , The Dream is Gone
                    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                      من open ssh نصب کردم زمان کانکت همون اول ارور میده حالا مهم نیست من از هیچ طریق غیر از winscp و ifon box ممکن نیست این mobileinstallation نصب کنم؟(منظورم با installer یا cydia )
                      اگه راهی نیست لطفا روش کار با ifon box و نصب mobileinstallation آموزش بدین ahriman جان ممنون میشم
                      ahriman جان مگه نصب mobile installation نیاز به تغییر permission نداره ؟! خوب با ifunbox که نمیشه ؟!
                      hrom شما ip رو ست کردی ، پسورد و ... رو هم دادی و نشد ؟!
                      من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                      I cannot put my finger on It now
                      The Child is Grown , The Dream is Gone
                      I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

ip که باید همون قسمت host name وارد کنم اما پسوردی که تو نرم افزار باید بدم نمیدونم چیه

نظر

نوشته اصلی توسط hrom24 نمایش پست ها
                          ip که باید همون قسمت host name وارد کنم اما پسوردی که تو نرم افزار باید بدم نمیدونم چیه
                          user name : root
                          password : alpine

نظر

نوشته اصلی توسط lvladreaper نمایش پست ها
                            ahriman جان مگه نصب mobile installation نیاز به تغییر permission نداره ؟! خوب با ifunbox که نمیشه ؟!
                            hrom شما ip رو ست کردی ، پسورد و ... رو هم دادی و نشد ؟!

نه دیگه !!! نیازی به تغییره پریمشن نداره ... من خودم بارها با ifonebox این کار رو کردم

نظر

restor کردن کاره راحتیه ولی از نظر من این مشکل رو داره اگه ممکنه و میشه راهکاری بدید که کمتر اذیت بشیم:
                              1- هربرنامه ای که با cydia نصب شده از بین میره و مجددا باید وقت بزاری و برنامه های مورد علاقه رو پیدا کنی و دوباره با wifi دانلود کنی مخصوص برنامه هایی که از سورسهای ایرانی بدست اوردی مثل فارسی ساز، دیکشنری و....
                              یک سوال دیگه من هنوز نتونستم mms رو فعال کنم آیا MMS همراه اول با آیفون مشکل داره همه seting ها رو هم وارد کردم ولی هنوز Edge فعال نشده ینی آیکونش بالای صفحه میاد ولی کار نمیکنه
                              سلام

یه پیشنهاد دارم برات (کاری که خودم میکنم ) برنامه هایی رو که از سیدیا نصب میکنی و به درد میخوره رو یه جا برای خودت یادداشت کن و یه لیست ازش تهیه کن اینجوری بعد از هر بار ریستور دیگه نمیخواد دنباله برنامه بگردی و با یه سرچ کوچیک تو سیدیا برنامتو پیدا میکنی ...

برای mms هم فکر کنم از برنامه Flutter بشه استفاده کرد ... از طریق آیتیونز app store میتونی بگیری free هم هستش ..

موفق باشی :o

نظر

ممنونم oosin عزیز حل شد مشکلم.

نظر

صبر کنید ..
                                X