اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin20000 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

من با این برنامه رو pc دانلود کردم از قبل هم با گوشیم match کردم اونایی که با pc دانلود کردم رو گوشیم نصب نمیشه ولی اونایی که با خود گوشی گرفتم مشکلی ندارن
    ممنون می شم راهنماییم کنین

ممنون
    بابت زحماتتون تشکر می کنم
    شما از قسمت مخصوص جلبریک دانلود کردید از تب زیر اون گزینه اناناس دانلود کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadali.360 نمایش پست ها
      دوستان یه سوال دارم اگر برنامه های که از tui دانلود کرده بودم رو پاک نکنم و با آیتیونز sync کنم چه مشکلی پیش میاد ؟؟؟ آیا این کار ضروری هست ؟؟؟
      دوستان کسی میتونه جواب من رو بده ؟؟؟

نظر

من گزینه آناناس نمی بینم
        لطف کنین یه عکس پیوست کنین

ممنون

نظر

لطف کنین بگید لینکش کجاس

ممنون

نظر

سلام به اساتید محترم. یک سوال فنی داشتم.
            من از این نرم افزار استفاده میکنم و بسیار هم عالی هست.
            چند روز پیش یه آیپد به دستم رسید که حدود 300 تا بازی و نرم افزار با همین نرم افزار روش نصب شده بود منم بعد از وصل کردن اون با این نرم افزار همه نرم افزارای روی آیپد و بک آپ گرفتم رو کامپیوترم.
            حالا وقتی اون نرم افزارا رو نصب میکنم رو یه آیپد دیگه ازم اپل آیدی میخواد هر چیم وارد میکنم جواب نمیده. رو آیپد اولی یه اپل آیدی روشون نصب شده که هنوزم روشه.
            آیا راهی هست که بشه درستش کرد؟؟؟؟
            ممنون میشم جواب بدید.

نظر

سلام
              باید apPle iD اون رو داشته باشی وگرنه اجرا نمیشه
              یه بارم Login کنی دویاره Sign Out کنی کل بازیا اجرا میشه
              اگه واست مقدور نیس apple id رو بدست بیاری باید خودت دانلود کنی با برنامه با apple Id خودت

موفق باشی

نظر

کسی هنوز بهم جواب نداده که

نظر

نوشته اصلی توسط amin20000 نمایش پست ها
                  کسی هنوز بهم جواب نداده که
                  اين گزينه فقط تو برنامه pc هست
                  كه ماله ديوايس هاي جيلبريك شده است

نظر

من دقیقا مطابق راهنما رفتم ولی وقتی با ایپد وارد برنامه میشم و روی اپ کلیک میکنم منو ب اپ استور میفرسته میشه راهنمایی کنین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iraj1993 نمایش پست ها
                      من دقیقا مطابق راهنما رفتم ولی وقتی با ایپد وارد برنامه میشم و روی اپ کلیک میکنم منو ب اپ استور میفرسته میشه راهنمایی کنین؟
                      کسانی که این مشکل رو داشتن
                      برنامه هارو از لینک پست اول دانلود کنن و با ifun box نصبش کنن

نظر

• Pp یچی دیگس
                        بضی برنامه ها با نرم افزار pcش که رو لینک دانلود کلیک میکنی apple id میخواد چرا؟ با نرم افزار مخصوص pc ش منظورمه . باید چیکار کنم؟

نظر

• ینی واسه دیوایس جیلبریک نشده فقط باید از گوشی استفاده کرد یا با pc هم میشه واسه گوشی دانلود کرد که جیل نشده باشه ؟؟؟

نظر

• باز که کسی جوابمو نداد

نظر

• نوشته اصلی توسط amin20000 نمایش پست ها
                              ینی واسه دیوایس جیلبریک نشده فقط باید از گوشی استفاده کرد یا با pc هم میشه واسه گوشی دانلود کرد که جیل نشده باشه ؟؟؟
                              دوست عزیز هم لا گوشی و پی سی میتونید برای گوشی چه جیلبریک شده و جیلبریک نشده استفاده کرد تو نسخه پی سی دو قسمت واسه دانلود داره که باید توجه کنی برای هرکدوم خواستی میشه استفاده کرد خوبی این برنامه نسبت به برنامهای مشابه کمتر مشکل پسورد و کرش پیش میاد و بدی اینه که برنامهاش کامل نیست به طور مثال sygic iran فقط میتونی در برنامه kuaiyong دانلود کنی
                              موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
                                دوست عزیز هم لا گوشی و پی سی میتونید برای گوشی چه جیلبریک شده و جیلبریک نشده استفاده کرد تو نسخه پی سی دو قسمت واسه دانلود داره که باید توجه کنی برای هرکدوم خواستی میشه استفاده کرد خوبی این برنامه نسبت به برنامهای مشابه کمتر مشکل پسورد و کرش پیش میاد و بدی اینه که برنامهاش کامل نیست به طور مثال sygic iran فقط میتونی در برنامه kuaiyong دانلود کنی
                                موفق باشید

ممنون
                                ولی خوب این دو قسمت کجای برنامه هس
                                من می خوام واسه گوشیم که جلبریک نشده دانلود کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X