اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط 3yed نمایش پست ها
    این کارم کردم ولی نشد
    عجيبه ...
    شما يه اسكرين شات بزار تا بيشتر كمكتون كنم

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      عجيبه ...
      شما يه اسكرين شات بزار تا بيشتر كمكتون كنم
      آقا دمت گرم مشكلم حل شد
      من إز AppStore اين برنامه رو دانلود ميكردم
      وقتي آيپد رو به كامپيوتر وصل كردم خودش ورژن جديدة رو پيشنهاد داد مشكلش حل شد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوستان من تازه وارد ام....آموطشتون کامل بود...فقط من چجوری خوده برنامه رو روی آیپدم نصب کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iraj1993 نمایش پست ها
          دوستان من تازه وارد ام....آموطشتون کامل بود...فقط من چجوری خوده برنامه رو روی آیپدم نصب کنم؟
          با خود آيپد وارد همين تاپيك شويد بعد رو لينك برنامه تپ كنيد و اپل آى ديتون رو وارد كنيد.
          .:amgr:.

نظر

اپل آی دی ندارم... برای اینکه اپل آیدی توسط انجمن برام ساخته بشه 30 تا پست باید بدم... راه دیگه ای نیست دوست خوبم؟

نظر

اپل آی دی ندارم... برای اینکه اپل آیدی توسط انجمن برام ساخته بشه 30 تا پست باید بدم... راه دیگه ای نیست دوست خوبم؟
              ميتونيد خودتون بسازيد:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread68220.html
              اگه يه خورده سعى كنيد ميتونيد ٣٠ تا پست بديد. البته به شرطى كه پست اسپم يا بيهوده نباشه!
              .:amgr:.

نظر

ممنون.اپل آی دی ساختم.... و مطابق آموزش پست اول نصب کردم و جلو رفتم...ولی هر اپی رو که میخوام از طریق tongbu دانلود کنم منو به اپل استور میفرسته....یعنی به محض اینکه روی گزینه ی دانلود توی tongbu کلیک میکنم صفحه ی اپل استور باز میشه و میگه اپ رو باید از اپل استور دانلود کنم....ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

ممنون.اپل آی دی ساختم.... و مطابق آموزش پست اول نصب کردم و جلو رفتم...ولی هر اپی رو که میخوام از طریق tongbu دانلود کنم منو به اپل استور میفرسته....یعنی به محض اینکه روی گزینه ی دانلود توی tongbu کلیک میکنم صفحه ی اپل استور باز میشه و میگه اپ رو باید از اپل استور دانلود کنم....ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                  خيلي از دوستان اين مشكل رو داشن
                  فردا مشكل رو پيگيري ميكنم
                  با اين كه الان تست كردم و همه چيز درست بود

نظر

میشه بگین این برنامه چه فرقی با APP STORE گوشی داره ؟این که کار همونو میکنه که ؟؟؟؟برنامه های پولی رو وصل میکنه به اپ استور/فری هم که فریه مثل اپ استور /که چی ؟؟؟

نظر

الان تست کردم با برنامه pc دانلود میکنه ولی نه اون ورژنی که در برنامه گوشی نشون میده

نظر

دوباره متوجه شدم که باید برنامه روی گوشی آپدیت بشه تا این مشکل برطرف بشه //

نظر

نوشته اصلی توسط ALEN DELON نمایش پست ها
                          دوباره متوجه شدم که باید برنامه روی گوشی آپدیت بشه تا این مشکل برطرف بشه //
                          بله
                          همون طور كه دوست عزيزمون گفتن براي كا با اين برنامه بايد ديوايس رو به pc وصل كنين و بعد از وصل شدن برنامه رو اپديد كنين تا درست بشه

نظر

برنامه ای برای دلیوری مسیج ها تو این برنامه موجوده؟!

نظر

نوشته اصلی توسط reyhaneh نمایش پست ها
                              برنامه ای برای دلیوری مسیج ها تو این برنامه موجوده؟!
                              خیــــــر، برای آیفون ۵ دلیوری وجود نداره !

نظر

اخرین ورژن برنامه برای نصب رو ios
                                1.19 هست
                                هیچ مشکلی هم نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X