اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ما که کشتیم خودمون رو آخرشم نتونستم .net ۳.۵ رو نصب کنیم روی ویندوز هشت!
    ظاهرا بدون .net هم کار نمیکنه برنامش

نظر

سلام دوستان این برنامه تمام اپ های 25ppرو ساپورت میکنه فکر کنم طریقه کار ونصب اپ ها مشابه همون 25ppباشه اما باز هم 25ppبهتر از این برنامه

نظر

این برنامه بعد از چند بار باز کردن روی ویندوز ارور میده و باز نمیشه!
        مجبور پاک کنم و دوباره نصب کنم!
        راه حلش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
          مرسی یه سوال دیگم دارم من کلی اپو زمانی که برنامه رو گرفتم دنلود کردم (15 گیگ)ولی دقیق نمیدونستم سورس اون پره با اناناس فرق دار و اناناس واسه دستگاه جیل شدست الان از کجا میتونم بفهمم کدوم برنامه رو از سورس پر ماننده گرفتم کدومو از سورس اناناس
          موقع نصب برنامه ها كنار برنامه ها علامتي وجود داره اون هاي كه ماله جيلبريكه اناناسه و اون هاي كه ماله ديوايس ها بدون جيلبريكه لوگو اپل هستش

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            این برنامه بعد از چند بار باز کردن روی ویندوز ارور میده و باز نمیشه!
            مجبور پاک کنم و دوباره نصب کنم!
            راه حلش چیه؟
            من كه چنين مشكلي نداشتم ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
              خیر باید از خود این برنامه برنامه هارو دانلود کرد
              ایشون احیانا برنامه هارو ار اپستور خریدن و رو گوشی شما نصب کردن
              خیلی می بخشین ولی وقتی اطلاعاتتون کامل نیست مجبور نیستین جواب بدین و بعضی هارو گمراه کنید.
              من کلی نرم افزار دارم و خیلی از اونهارو به کمک برنامه pp25 روی یه گوشی آیفون 4s که جیلبریک هم نبود و ورژنش هم 6.1.3 بود نصب کردم( پس دلیل نمیشه که حتما طرف برنامه هارو خریده باشه)

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                خیلی می بخشین ولی وقتی اطلاعاتتون کامل نیست مجبور نیستین جواب بدین و بعضی هارو گمراه کنید.
                من کلی نرم افزار دارم و خیلی از اونهارو به کمک برنامه pp25 روی یه گوشی آیفون 4s که جیلبریک هم نبود و ورژنش هم 6.1.3 بود نصب کردم( پس دلیل نمیشه که حتما طرف برنامه هارو خریده باشه)
                اجب ، شما كه انقدر اطلاعاتون كامله لطف ميكنين بگين كه بعد ريختن اون برنامه ها چطور ميشه بدون پاك كردن آنها برنامه هاي خودتون رو سينك كنين ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
                  ببخشید دوستان من تمام ارسالهای بچه ها رو خوندم درس متوجه نشدم میشه به این سوالهای من جواب بدین؟

یکی اینکه من کلی برنامه IPA که از اینور اونور دانلود کردم و کرک شدس دارم یعنی میتونم با این برنامه روی 4اس یا 5 که فریمور 6.1.3 به بالا دارن بدون جیبرک نصبشون کنم ؟ یا فقط باید از همین برنامه دوباره دانلود ونصب کنم؟

دیگه اینکه وقتی همین گوشی بد قلق 4اس رو بردم فروشنده به راحتی روی 6.1.3 کلی برنامه نصب کرد؟!!!! کجا دنباله اموزشش بگردم؟

ممنون
                  اجب ، شما كه انقدر اطلاعاتون كامله لطف ميكنين بگين كه بعد ريختن اون برنامه ها چطور ميشه بدون پاك كردن آنها برنامه هاي خودتون رو سينك كنين ؟؟؟
                  من ادعایی از اطلاعات نکردم و اینکه دوست مورد نظر هیچ مشکلی در مورد سینک نرم افزار قبلی و جدید نداشتند. تنها مشکل ایشون و سوالی که پرسیدند در مورد نصب برنامه هایی بود که از قبل فایلشون رو داشتند و میخواستند اونهارو روی گوشی که جیلبریک نیست و نمیشه ، نصب کنند. که شما در جواب فرمودین که نمیشه اونهارو نصب کنید . که در جواب طبق تجربه من کاملا میشه نرم افزارهای قبلی رو روی یه گوشی دیگه و با کمک pp25 نصب کرد.
                  خیلی جالب تر میشد که در فروم های ایرانی کسانی که به عنوان مدیر و کاربر ارشد هستند کمی هم جنبه انتقاد داشته باشند نه اینکه بعد یه انتقاد بجای اینکه بیان طرف مقابل رو توجیه کنند و یا اشتباه خودشون رو قبول کنند با طعنه جواب بدهند و اگه هم زورشون برسه سریعا بن کنند.

نظر

در ضمن همین که در جواب اون دوستمون گفتید که حتما فروشنده نرم افزارهارو از قبل خریدن و روی گوشی ایشون نصب کردن (چونکه جیلبریک نبوده) نشون میده که منظور ایشون رو کاملا متوجه شدین. چیزی که واضحه روی گوشی جیلبریک نشده نرم افزار کرک شده نصب نمیشه ، پس شما جواب دادین که حتما نرم افزارها قبلا خریداری شدند. من هم برای اینکه بنده خدا پول الکی برای نصب نرم افزار نده گفتم که جواب شما اشتباهه و ایشون میتونن روی گوشی جیلبریک نشده نرم افزار کرک شده نصب کنند ولی با کمک pp25 .
                    حالا نرم افزاری که شما در این تاپیک معرفی کردین میتونه اینکارو بکنه من نمیدونم چونکه هنوز تست نکردم.

نظر

در ضمن همین که در جواب اون دوستمون گفتید که حتما فروشنده نرم افزارهارو از قبل خریدن و روی گوشی ایشون نصب کردن (چونکه جیلبریک نبوده) نشون میده که منظور ایشون رو کاملا متوجه شدین. چیزی که واضحه روی گوشی جیلبریک نشده نرم افزار کرک شده نصب نمیشه ، پس شما جواب دادین که حتما نرم افزارها قبلا خریداری شدند. من هم برای اینکه بنده خدا پول الکی برای نصب نرم افزار نده گفتم که جواب شما اشتباهه و ایشون میتونن روی گوشی جیلبریک نشده نرم افزار کرک شده نصب کنند ولی با کمک pp25 .
                      حالا نرم افزاری که شما در این تاپیک معرفی کردین میتونه اینکارو بکنه من نمیدونم چونکه هنوز تست نکردم.
                      دوست عزيز با اين برنامه ها ممكنه مشكلاتي به وجود بياد مثل خواستن apple id يا كرش شدن
                      خب فروشنده مياد برنامه ها رو خريداري ميكنه و براي چندين نفر نصب ميكنه
                      ايشون فرمودند كه فروشنده
                      نگفتن كه خودشون ميخوان برنامه نصب كنن

نظر

دوست عزيز با اين برنامه ها ممكنه مشكلاتي به وجود بياد مثل خواستن apple id يا كرش شدن
                        خب فروشنده مياد برنامه ها رو خريداري ميكنه و براي چندين نفر نصب ميكنه
                        ايشون فرمودند كه فروشنده
                        نگفتن كه خودشون ميخوان برنامه نصب كنن
                        من برای سه نفر اینکارو کردم ولی برای فقط یک نفر مشکل اپل آیدی پیش اومد و اون هم مشکل حل شد ولی دقیقا نمیدونم چطوری، چونکه چندتا کار رو با هم انجام دادم ولی فکر کنم با نصب یه نرم افزار فری از آیتونز مشکل حل شد.ولی مشکل کرش رو من باهاش مواجه نشدم.
                        ولی در کل منظور من اینه که وقتی راه حلی هست نمیتونید بطور قطع به یه نفر بگین که نمیشه. حداقل میتونید بگین میشه ولی این مشکلات رو هم داره.
                        با وجود همه این مشکلاتی که شما گفتین مسلما بزرگترین مشکل خود جیلبریک هستش که باعث ناپایداری نرم افزاری گوشی میشه ولی با این حال کسی اون رو به عنوان راه حل کتمان نمیکنه. فقط مشکلات و مزایای اونو میگن و حالا تصمیم با صاحب گوشیه که جیلبریک بکنه یا نکنه.

نظر

من برای سه نفر اینکارو کردم ولی برای فقط یک نفر مشکل اپل آیدی پیش اومد و اون هم مشکل حل شد ولی دقیقا نمیدونم چطوری، چونکه چندتا کار رو با هم انجام دادم ولی فکر کنم با نصب یه نرم افزار فری از آیتونز مشکل حل شد.ولی مشکل کرش رو من باهاش مواجه نشدم.
                          ولی در کل منظور من اینه که وقتی راه حلی هست نمیتونید بطور قطع به یه نفر بگین که نمیشه. حداقل میتونید بگین میشه ولی این مشکلات رو هم داره.
                          با وجود همه این مشکلاتی که شما گفتین مسلما بزرگترین مشکل خود جیلبریک هستش که باعث ناپایداری نرم افزاری گوشی میشه ولی با این حال کسی اون رو به عنوان راه حل کتمان نمیکنه. فقط مشکلات و مزایای اونو میگن و حالا تصمیم با صاحب گوشیه که جیلبریک بکنه یا نکنه.
                          من گفتم فقط اين راه وجود داره اگه اين طور بود پس چرا اين برنامه رو معرفي كردم !!؟
                          ٢- من راه اصولي رو گفتم كه بيشتر فروشنده ها همين كار رو ميكنن مگر نه خب خيلي راه هست

نظر

سلام دوستان
                            من اين برنامه رو روي آيپدم نصب كردم ولي وقتي ميخوام برنامه اي دانلود كنم ميره تو AppStore
                            با كامپيوترم تونستم نصب كنم
                            راهي هست بشه با آيپدم هم برنامه نصب كنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط 3yed نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من اين برنامه رو روي آيپدم نصب كردم ولي وقتي ميخوام برنامه اي دانلود كنم ميره تو AppStore
                              با كامپيوترم تونستم نصب كنم
                              راهي هست بشه با آيپدم هم برنامه نصب كنم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              برنامه رو پاك و دوباره نصب كنين

نظر

برنامه رو پاك و دوباره نصب كنين
                                این کارم کردم ولی نشد

نظر

صبر کنید ..
                                X