اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه نفرم نیست اینجا تست کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soheil_63 نمایش پست ها
      یه نفرم نیست اینجا تست کنه؟
      سلام بنده هم تست کردم ولی میشه گفت تقریبا دیگه هیچ کدوم از برنامه هایی که قبلا گرفته بودم رو هم نمیشه دانلود کرد!فقط یه مزیت جدید که داره میشه اپل آیدی رو از طریق تونگبو مچ کرد تا در هنگام دانلود از اپ استور برنامه ها کرش نکنن.(خودم تست کردم و جواب گرفتم)
      در ضمن یه سوال دیگه هنگام کار با برنامه tui store رو گوشی نمیدونم کجا رفتم که یه اپل آیدی به پسوورد بهم داد کسی میدونه جریانش چیه؟اینم اپل ایدی camelia_card_6922@yahoo.com

نظر

• خب خدارو شکر شما تست کردی ، ممنون ، فکر کنم کلا تانگبو اینجوری شده و باید از برنامه های دیگه استفاده کنیم، اون مچ کردن اپل آی دی هم بیشتر به این درد می خوره که میتونین اپ هایی رو که با آیتیونز و به صورت رایگان میگرفتین رو با خود تانگبو آپدیت کنین و نیازی به دانلود با آیتینز نداشته باشین ، کسی پیشنهاد برنامه جایگزین تانگبو داره؟ به نظرم 25pp از همه بهتره ولی نمیدونم گستردگی اپ هاش مثل تانگبو هست یا نه

نظر

• واسه همه اينجوري شده؟!؟؟ واسه منم هست دارم ديوانه ميشم!! يعني هيچ برنامه جايگزينب نيست؟!؟!

نظر

• سلام. دوستان الان یکی بگه دقیقا تو ios8.3 از چه طریقی برنامه های کرک رو نصب کنیم ؟؟ ممنون...

نظر

• نوشته اصلی توسط error.2012 نمایش پست ها
              سلام. دوستان الان یکی بگه دقیقا تو ios8.3 از چه طریقی برنامه های کرک رو نصب کنیم ؟؟ ممنون...
              الان بهترین شیوه دانلود از ایتولز و
              Vshare هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با آیتولز پیغام installation failed : authentication failure میاد... آیتولز رو آپدیت هم کردم... ولی نصب نمیشه...
                ویرایش توسط error.2012 : https://i-phone.ir/forums/member/127048-error-2012 در ساعت 19-06-2015, 05:15 PM

نظر

• دوستان من تانگبو هم نصب کردم ولی اونم پیغام application verification failed4026... میده... الان مشکل این برنامه چیه دقیقا؟؟ برنامه ها رو میخوام از تو کامپیوتر نصب کنم...

نظر

• آقا این تانگبو رو باز میکنم ، میگه گوشی شما جیلبریک شدس! واسه همین برنامه های کرکی که داخل کامپیوتر دارمو نمیتونه نصب کنه... چه راه حلی دارم الان ؟؟

نظر

• تسلیت به دوستان غیر جیلبریکی
                      تانگبو دیگه نمیزاره برنامه پولی دانلود کنید
                      اون اپل ایدی هم که میده یا ازتون میخواد برای این هست که برنامه مجانی میگیرید ازش کرش نکنه.
                      دوستان جایگزین ها vshare هستش اما روی 8.3 برنامه نصب نمیکنه گویا!!!!

نظر

• من میخوام روی گوشی 5s با ios8.3 جیلبرک شده 2 تا واتساپ نصب کنم و با دو شماره جدا استفاده کنم با برنامه duplicator جواب نداد

نظر

• سلام خسته نباشید
                          یک راه حل برا نصب Togbu تو گوشی بدین
                          رو لینکی که از اپل استور هست میزنم نمیاره !
                          با کامپیوتر هم اررور میده میگه گوشی باید جلبریک باشد !
                          یعد 1 سوال دیگه از کجا بفهمیم گوشی جلبریک هست ؟ اخه گوشیم دست دومه
                          ممنوننننن

نظر

• نوشته اصلی توسط kingmoein نمایش پست ها
                            سلام خسته نباشید
                            یک راه حل برا نصب Togbu تو گوشی بدین
                            رو لینکی که از اپل استور هست میزنم نمیاره !
                            با کامپیوتر هم اررور میده میگه گوشی باید جلبریک باشد !
                            یعد 1 سوال دیگه از کجا بفهمیم گوشی جلبریک هست ؟ اخه گوشیم دست دومه
                            ممنوننننن
                            یکی نیست جواب بده اخه !
                            یک مدیا پلیر میخاستم دانلود کنم AV Player برا همون تانگو میخام جایگزینش مجانی کسی سراغ نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kingmoein نمایش پست ها
                              یکی نیست جواب بده اخه !
                              یک مدیا پلیر میخاستم دانلود کنم AV Player برا همون تانگو میخام جایگزینش مجانی کسی سراغ نداره ؟
                              Vlc - kmplayer

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                                Vlc - kmplayer

تو اینا زیرنویس درست میاد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X