اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahidm21 نمایش پست ها
    جواب لطفا
    دوست عزیز شما یه مدت صبر کنید تا جوابتون رو بگیرید به جای اینکه با لحن طلب کارانه درخواست جواب کنید.

از وی پ* ان استفاده کنید.اگه دوباره همین ارور رو داد بعد از یه مدت دوباره امتحان کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      دوست عزیز شما یه مدت صبر کنید تا جوابتون رو بگیرید به جای اینکه با لحن طلب کارانه درخواست جواب کنید.

از وی پ* ان استفاده کنید.اگه دوباره همین ارور رو داد بعد از یه مدت دوباره امتحان کنید.
      شرمنده عزيز:

با فيلتر شكن هم تست كردم بازم همونطوريه

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidm21 نمایش پست ها
        شرمنده عزيز:

با فيلتر شكن هم تست كردم بازم همونطوريه
        درود
        چند ماهی هست بنده هم همینم ایراد با تانگبو دارم نمیدونم چه کار بایستی کرد دوستانی که با تانگبو کار میکنن ایا انها همین مشکل دارند یانه؟ و چطوری بایستی این ایراد را برطرف کرد تانگبو بنده اپدیت هست با چیز شکن هم کانکت میشم اما متاسفانه هیچ اپی را نمیتوانم دانلود کنم همین ارور را میده

با سپاس

نظر

• با سلام خدمت سروران گرامی
          مشکل من اینه که گوشیم اصلا با آیتونز سینک نمیشه در مورد تونگ بو هم بعضی مواقع کانکت میشه بیشتر مواقع هم نمیشه الان هم که از گزینه جینیون اپ استفاده میکنم فیکس نمیشه اگه راهنمایی کنید. سپسگذارم

نظر

• سلام.من یه 6پلاس گرفتم ورژن 8.1.1 .با تانگبو،ای تولز اپ که نصب میکنم کرش میکنن.حتی فیکس کرش هم میزنم باز هم کرش میکنه.موقعی هم که گوشی به نت وصل باشه بعد از اجرا اپل ایدی میخواد و به محض وارد کردن بازم میپره بیرون

نظر

• دوستان روی 8.2 هم جواب میده؟ من هرچی سعی کردم نصب کنم نشد...

نظر

• نوشته اصلی توسط blood666 نمایش پست ها
                دوستان روی 8.2 هم جواب میده؟ من هرچی سعی کردم نصب کنم نشد...
                ربطی نداره . خیلی راحت هم سینیک میشه روی 8.2 فقط ورژن ویندوز 64 بیتی ایتونز 64 بیتی باشه باید تانبگو هم حتما 64 بیتی باشه یا بر عکس

بعد از سینیک گزینه fix هم بزن

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  ربطی نداره . خیلی راحت هم سینیک میشه روی 8.2 فقط ورژن ویندوز 64 بیتی ایتونز 64 بیتی باشه باید تانبگو هم حتما 64 بیتی باشه یا بر عکس

بعد از سینیک گزینه fix هم بزن
                  کاملا بلدم باهاش کارکنم...یه دیوایی دارم 7.1.2 روی اون کامل جواب میده... ولی یکی دیگه دارم 8.2 هر کاری میکنم برنامه هایی که بک اپ دارمو نصب میکنه ولی فیکس میکنم میزنه کامل شد ولی وارد برنامه که میشم کرش میکنه.دیگه نمیدونم چیکلر باید بکنم...

نظر

• سلام دوستان بنده از صبح هر كاري كردم برنامه ي تانگبو ي ايپد نصب نشد ارور authorization Faild ميده ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد

نظر

• نوشته اصلی توسط Kamyd نمایش پست ها
                      سلام دوستان بنده از صبح هر كاري كردم برنامه ي تانگبو ي ايپد نصب نشد ارور authorization Faild ميده ممنون ميشم اگر راهنمايي بفرماييد
                      اینهم ارور هنگام اجرای برنامه ویندوز

اینهم هنگام نصب با itools

ورژن دستگاه هم 8.2 هست

نظر

• سلام
                        من 5اس دارم. ios 8.3
                        توو تانگبو clear cash کار نمیکنه.میکنه ها.ولی دسترسی به برنامه ها نداره.
                        مشکل از چیه؟

ممنون میشم کمک کنین....

- - - - - - - - - -

سلام
                        من 5اس دارم. ios 8.3
                        توو تانگبو clear cash کار نمیکنه.میکنه ها.ولی دسترسی به برنامه ها نداره.
                        مشکل از چیه؟

ممنون میشم کمک کنین....

نظر

• کسی میدونه چطوری میتونم برای گوشیم bytafont 2 رو مخصوص تانگبو بگیرم نسخه بدون جیلبریک . داخل خود تانگبو هست ولی جلوش نوشته Appstore نمیدونم چرا اینطوره 80% برنامه های تانگبو . ممنون میشم راهنمایی کنید و یا اگه فایل خام bytafont 2 رو دارید برای آپلود کنید .

نظر

• درود
                            من یک سوالی داشتم الان میخوام برم یک برنامه پولی دانلود بکنم مثلا sygic هی لینک app store میده مشکل چیه؟

آیفون 5 او اس 8.3

نظر

• دوستان یه نسخه از تانگبو برای 8.3 هست که بدون نیاز به کامپیوتر و geniune کردن کار میکنه.tui.tongbu.com
                              موقع ریبوت گوشی هم هیچ مشکلی از نظر کرش و اپل ای دی نداره.فقط مشکلش اینه : برای تمامی برنامه ها و بازی ها لینک دانلود نداره !
                              راهی هست درست بشه ؟!
                              سوال دیگه : راهی نداره این تانگلو بعد از ریبوت گوشی نیازی به فیکس کردن نداشته باشه ؟! خیلی بده که :/

نظر

• بچه ها جدیدا اکثر بازی ها و برنامه ها داتلود نمیشه و موقع دانلود لینک appstore اون بازی باز میشه که من فکر کردم چون بازی جدیده هنوز قرارش ندادن ، ولی من بازیهایو که قبلا دانلود کرده بودم و الان رو گوشیم دارمشون و کار میکنه رو هم امتحان کردم دقیقا همین مشکلو دارن و موقع دانلود میرو توی صفحه appstor اون بازی، مثل sygic یا forgtten memory یا tomb raider 1-2 و ... . یعنی تقریبا میشه گفت همه ی بازی ها و برنامه های خوب که از تانگبو میگرفتیم همشون به appsyore لینک میشن واسه خرید ، آخرین ورژن نسخه pc که 3.3.1 هست و آخرین ورژن اپلیکیشن گوشیش رو هم تست کردم همین مشکلو داره حتی ورژن های قدیمی رو هم تست کردم همین مشکلو داره . لطفا تست کنین و اینجا بگین همه همین مشکل رو دارن؟ چون اگه اینجوری باشه رسما دیگه به درد نمیخوره

نظر

صبر کنید ..
                                X