اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لینک دانلود توی پست اول کار نمیکنه !!!
    اگر امکان داره بررسی کنید
    مخصوص pc ویندوز

نظر

• سلام
      من هرکاری میکنم نه با آیفون باکس و نه با pcsuite نمیتونم فایل tbtui رو روی گوشیم نصب کنم . آیفون 4 ورژن 7.1.1
      این پیغامو میده: application verefication failed - 4026

کسی میدونه مشکل کجاس؟
      ویرایش توسط asmani : https://i-phone.ir/forums/member/32844-asmani در ساعت 14-06-2014, 09:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط asmani نمایش پست ها
        سلام
        من هرکاری میکنم نه با آیفون باکس و نه با pcsuite نمیتونم فایل tbtui رو روی گوشیم نصب کنم . آیفون 4 ورژن 7.1.1
        این پیغامو میده: application verefication failed - 4026

کسی میدونه مشکل کجاس؟
        سلام
        برنامه براى گوشى جيلبريك و بدون جيلبريك فرق ميكنه برنامه رو مطابق گوشى دانلود و نصب كن

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
          سلام
          برنامه براى گوشى جيلبريك و بدون جيلبريك فرق ميكنه برنامه رو مطابق گوشى دانلود و نصب كن
          دوست عزیز
          متوجه منظور دادا نشدین. من اصلا نمیتونم خود برنامه تانگبو یا بهتر بگم فایل tbtui-zb رو روی گوشیم نصب کنم حالا اپهای جیلبریک و غیرجیلبریک پیشکش
          قبلا برای آیفون 7.0.4 نصب کرده بودم و ازش استفاده هم میکردم اما الان نمیشه
          کسی میدونه مشکل چی چیس؟

نظر

دوست عزیز
            متوجه منظور دادا نشدین. من اصلا نمیتونم خود برنامه تانگبو یا بهتر بگم فایل tbtui-zb رو روی گوشیم نصب کنم حالا اپهای جیلبریک و غیرجیلبریک پیشکش
            قبلا برای آیفون 7.0.4 نصب کرده بودم و ازش استفاده هم میکردم اما الان نمیشه
            کسی میدونه مشکل چی چیس؟
            ميشه واضح تر توضيح بديد؟
            شما از چه طريقي برنامه رو نصب ميكنيد؟
            ايا اروري دريافت ميكنيد؟
            براي نصب مستقيم برنامه با گوشيتون روي لينك زير كليك كنيد
            itms-services://?action=download-manifest&url=https://tbsq.tongbu.com/plist/tbtui/20140404/163_break_iPhone_v2.4.0_144146.plist

نظر

• سلام

ببینین من طبق توضیحات همین پست، اولش اومد برنامه تانگبوی مربوط به pc رو توی کامپیوترم دانلود و نصب کردم. بعدش اومدم فایلی که مربوط به گوشی هست رو با pc دانولد کردم و طبق توضیحات همین پست سعی کردم از طریق آیفون باکس تووی گوشیم نصبش کنم. ما ارورر میده و نصب نمیشه.
              اینم عکسش
              با پی سی سوییت هم نتونستم نصبش کنم.
              فایل های پیوست شده

نظر

سلام

ببینین من طبق توضیحات همین پست، اولش اومد برنامه تانگبوی مربوط به pc رو توی کامپیوترم دانلود و نصب کردم. بعدش اومدم فایلی که مربوط به گوشی هست رو با pc دانولد کردم و طبق توضیحات همین پست سعی کردم از طریق آیفون باکس تووی گوشیم نصبش کنم. ما ارورر میده و نصب نمیشه.
                اینم عکسش
                با پی سی سوییت هم نتونستم نصبش کنم.
                شما توسط خود Tongbu که روی pc نصب هست دیوایس رو Genuine کردید؟
                ابتدا Genuine کنید سپس برنامه ی Tongbu رو روی دیوایستون نصب کنید

نظر

• دوستان من اخرين نسخه تانگبو pc رو گرفتم ايپادم ٧.١.١ هست وقتي رو geniue app ميزنم بهد چند دقيقه ارور ميده چه كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dark monk نمایش پست ها
                    دوستان من اخرين نسخه تانگبو pc رو گرفتم ايپادم ٧.١.١ هست وقتي رو geniue app ميزنم بهد چند دقيقه ارور ميده چه كنم؟
                    سلام
                    از ف ی ل****استفاده کن

نظر

• از freegate استفاده ميكنم بازم نميشه

نظر

• من هم همین مشکل رو دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط armin784 نمایش پست ها
                          من هم همین مشکل رو دارم
                          از V*n استفاده كنيد

نظر

• وقتی می خوام برنامه bluetooth & wifi mania رو نصب کنم این ارور رو میده: cannot connect to tbsq.tongbu.com
                            برنامه رو از ورژن مخصوص ایپد دارم نصب میکنم. چند تا برنامه دیگه رو نصب کردم مشکل نداشت این برنامه اینطوریه!

نظر

• نوشته اصلی توسط spirit palsy نمایش پست ها
                              وقتی می خوام برنامه bluetooth & wifi mania رو نصب کنم این ارور رو میده: cannot connect to tbsq.tongbu.com
                              برنامه رو از ورژن مخصوص ایپد دارم نصب میکنم. چند تا برنامه دیگه رو نصب کردم مشکل نداشت این برنامه اینطوریه!
                              از V*n استفاده كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                از V*n استفاده كنيد
                                v*n کانکت هستش ولی این ارور رو می ده عجیبه به انگلیسی هم که این ارور رو سرچ کردم توضیحی وجود نداشت!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X