اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز..در برنامه هایی مثل tongbu و یا 25pp و یا sibche ..دو نوع اپلیکیشن داریم..کرک شده و کرک نشده !! اپلیکیشن های کرک شده که در صورت وجود جیلبریک و appsync ios7 کلا همیشه به هر طریقی نصب میشن و فقط برای دانلود کردن شما از tongbu یا 25pp و یا سیبچه استفاده میکنید !!...اپلیکیشن های کرک نشده اما از طریق پروفایل این برنامه ها که روی دیوایس نصب میشه قابل نصب هستند و برای نصب هم حتما باید با همون برنامه ای که دانلود شده نصب بشن !! در خود برنامه ها هم هیچ تغییری وجود نداره و کلا سیستم عامل ios هم هیچگونه worm یا trojan یا spyware یا jeefo یا virus یا هر چیز دیگه ای نداره خیالتون راحت باشه !! برنامه ها هم بصورت جداگانه دانلود میشن ربطی به آیتونز ندارن
    با تشکر بخاطر پاسخوتون
    در مورد سیستم جیلبریک اشنایی کامل دارم وعلاقه ای بهش ندارم
    توی سایت اپل در موردش بحث بود وسایر سایت های خارجی هیچکدوم تایید نمیکردن
    و میگفتن بطوری که نمیفهمی اطلاعاتتو به سرورش میفرسته و ...
    من میخواستم بیشتر در موردشون بدونم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
      با تشکر بخاطر پاسخوتون
      در مورد سیستم جیلبریک اشنایی کامل دارم وعلاقه ای بهش ندارم
      توی سایت اپل در موردش بحث بود وسایر سایت های خارجی هیچکدوم تایید نمیکردن
      و میگفتن بطوری که نمیفهمی اطلاعاتتو به سرورش میفرسته و ...
      من میخواستم بیشتر در موردشون بدونم
      سلام..کاملا درست میگن !! جیلبریک کردن گوشی باعث کوتاه شدن عمر مفید دیوایس و باعث بهم ریختگی در فایل های سیستمی دیوایس در صورت استفاده نامناسب و ایجاد اشکالات احتمالی در بک آپ دیوایس و خارج شدن دیوایس از گارانتی ( البته برای خارجی ها ) و بروز مشکلاتی از قبیل بن شدن دیوایس در تعدادی از بازی ها و بروز مشکلات سخت افزاری در صورت استفاده نامناسب و همچنین برخورد با ارور های مکرر در استفاده از بعضی اپلیکیشن های دیوایس میشه !! برای جیلبریک کردن در درجه اول آگاهی از طریقه کار با سایدیا و آشنایی نسبی با سیستم عامل ios مهم هستش و در درجه دوم نیاز کاربر به وجود جیلبریک برای نصب توییک ها و یا برنامه های خاص که بدون جیلبریک امکان پذیر نیست لازمه !! بطور مثال این طرز فکر که جیلبریک کنیم ببینیم چی میشه کاملا غلط هستش و اشتباه !! اگه کسی بدونه چی لازم داره و چه چیزهایی رو باید حتما به دیوایسش اضافه کنه و با توجه به دونستن ریسک جیلبریک کردن و اطلاع از اشکالاتی که ممکنه برای دیوایسش پیش بیاد اقدام به جیلبریک کنه اون وقته که میشه گفت کارش درست بوده و در غیر این صورت جیلبریک کردن مساوی با دور ریختن پول و هدر دادن وقت و انرژی صرف شده برای خرید یکی از بهترین برندهای موبایل و تبلت دنیا هستش !!

نظر

• سلام كمك.من برنامه از تونگ بو نصب ميكردم .الان با اپل ايدي چندتا برنامه گرفتم اونا ديگه باز نميشه.جنيونم كردم كاري انجام نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چيكار بايد كرد برنامه ها اجرا شه؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mojap نمایش پست ها
          سلام كمك.من برنامه از تونگ بو نصب ميكردم .الان با اپل ايدي چندتا برنامه گرفتم اونا ديگه باز نميشه.جنيونم كردم كاري انجام نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چيكار بايد كرد برنامه ها اجرا شه؟؟؟؟؟؟

اول برو تو تانگبو بعد تو قسمت app و هر کردوم از برنامه هات که کرش می کنه کنارشون تیک رو بزن و بعد رو Fix Crash کلیک کن همین

نظر

• دوستان من میخوام از قسمت برنامه های کرک شده ش دانلود کنم.ولی برنامه رو که نصب کردم هیچ عکس العملی به کلیک نشون نمیده.هر چی میخوام سرچ کنم enter میزنم روی آیکونش میزنم هیچ اتفاقی نمیفته !
            کسی همچین مشکلی داشته ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط F a r s h i d نمایش پست ها
              اول برو تو تانگبو بعد تو قسمت app و هر کردوم از برنامه هات که کرش می کنه کنارشون تیک رو بزن و بعد رو Fix Crash کلیک کن همین
              ممنون انجام ميدم ببينم چي ميشه

نظر

• اقا بازم نشد.انجام دادم نشد

نظر

• اگر برنامه کرک شده با این برنامه نصب کنیم یعنی فقط از ثسمت install apps ش استفاده کنیم و بازم با ایتونز قاطی میکنه ؟>!

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                    اگر برنامه کرک شده با این برنامه نصب کنیم یعنی فقط از ثسمت install apps ش استفاده کنیم و بازم با ایتونز قاطی میکنه ؟>!
                    با tongbo اگه میخواید کار کنید باید فقط از خود نرم افزار برنامه دانلود کنید یعنی تو سرچ خود برنامه نرم افزار کرک شده هست سپس بعد از اون نصب کنید و با ایتیونز هم تداخلی ایجاد نمیکنه(من مشاهده نکردم ولی بعید میدونم)

نظر

• نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
                      دوستان من میخوام از قسمت برنامه های کرک شده ش دانلود کنم.ولی برنامه رو که نصب کردم هیچ عکس العملی به کلیک نشون نمیده.هر چی میخوام سرچ کنم enter میزنم روی آیکونش میزنم هیچ اتفاقی نمیفته !
                      کسی همچین مشکلی داشته ؟!
                      شما باید genuin app رو بزنید تا نرم افزاری که نصب کردید کار کنه(باوصل کردن ای دیوایس به پی سی)درضمن برای راحتی میتونید ای دیوایستون رو به پی سی وصل کنید و از خود نرم افزار tongbu در پی سی دانلود کنید که راحتر هستش.

نظر

• دوستان سلام

1- راهی برای وصل شدن به این برنانمه تونگبو به ضورت وایرلس هست؟
                        مث وصل شدن وایرلس به iTools و iTunes

2- هر آپی رو که رو دستگاه نصب کردم باید دوایس رو به پی سی وصل کنم و دکمه جنیوس رو بزنم؟؟؟

نظر

• دوستان برنامه هایی که پولین و یه گزینه آبی اشتراک و یه گزینه خرید واقعی داره رو چطور باید دانلود کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط behrooztahmasbi نمایش پست ها
                            دوستان برنامه هایی که پولین و یه گزینه آبی اشتراک و یه گزینه خرید واقعی داره رو چطور باید دانلود کرد؟
                            برنامه هایی که پولی هستن رو باید خرید که اگه رو دانلودش بزنید شمارو به ایتیونز هدایت میکنه.یعنی هنوز اون برنامه کرک نشده و پولی هستش.

نظر

• با سلام دوستان من این برنامه رو نصب کردم 15گیگ دانلود کردم 3 روز میشه ویندوز زدم الان که برنامه رو باز میکنم ابدیت نمیشه بعدشم بعد از بستن برنامه دوباره که میخوای باز کنی اخطار dont send میده لطفا کمک کنید

نظر

• Slm linke itunese barname moshkel dare age mishe linke salemo bedin

نظر

صبر کنید ..
                                X