اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه های کرک با برنامه tongbu

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
    من دانلود کردم برای گوشی برنامه چینی بود دوم اینکه بعد نصب app ازم apple id میخواد و وارد نرم افزار نمیشه
    مراحل رو درست بريد همگام سازي كردين با ديوايس ؟

نظر

• بعضی برنامه هارو وقتی رو دانلود کلیک میکنی یه پیغام میده . منظورش چیه ؟
      من فقط فمیدم میره تو weibo میگه ثبت نام کنید که امکانش نیس

[I

نظر

• مرسی درست بود فقط زبان نرم افزار داخل ایفون چینیه :\

نظر

• سلام من مک دارم و برای ایفونم اینو نصب کردم روی مک هم نصبش کردم و genuin هم کردم ولی بعد از استارت کردن کمی لود میکنه و بعد میزنه your authourize is sucssed و فقط close هم داره و داخل اپ گوشی هنوز اپ ها پولی هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_ نمایش پست ها
            بعضی برنامه هارو وقتی رو دانلود کلیک میکنی یه پیغام میده . منظورش چیه ؟
            من فقط فمیدم میره تو weibo میگه ثبت نام کنید که امکانش نیس

[I
            من ثبت نام کردم ولی بازم دانلود نمیشه . کسی میدونه مشکل کجاست؟؟

نظر

• سلام فعلا نمیشه

نظر

• سلام
                بازی BLOODMASQUE رو دانلود کردم ازش حالا که میخوام بریزم رو گوشی تا 100% میره بعد کمی فکر میکنه میگه application verification failed -4026
                چی کار کنم حل بشه مشکل؟؟؟
                آیفون 4س - ای او اس 7.0

ممنون

نظر

• سلام
                  بعد از نصب برنامه، مطابق توضیح شما.. روی آیفون5، وقتی توی اپ دکمه دانلود رو میزنم گوشی خود بخود سعی میکنه اپ رو از اپ استور دانلود کنه که اونم نمیشه، چون مجانی نیست اون اپ..
                  کجای کار رو اشتباه کردم و اینکه باید چیکار کنم..!؟

نظر

• سلام.برنامه رو چجوری روی دیوایس بریزیم.میشه باجزییات توضیح بدید.با برنامه itools

نظر

• دوستان برنامه نصب شده از داخل گوشی با تانگبو کجا ذخیره میشه؟
                      چطور میشه فایل ipa اونو ذخیره کرد؟
                      اگه نرم افزار اونو بصورت اتومات پاک میکنه راه حلی برای خارج کردن فایل ipa هستش؟

نظر

• سوال

ببخشید یه سوال:با داشتن این برنامه نیازی به آی تونز نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ram!n76 نمایش پست ها
                          ببخشید یه سوال:با داشتن این برنامه نیازی به آی تونز نیست؟
                          ببینید این برنامه برای گرفتن برنامه های کرک روی دیوایس هست میتونید آیتونز رو روی کامپیوتر داشته باشید میتونید نداشته باشید البته داشتن آیتونز برای کسی که دیوایسی از اپل دارد به نظر من ضروری است برای انتقال عکس و موزیک و گرفتن بکاپ و ریستور و ...

به نظرم نباید این ۲ برنامه رو با هم مقایسه کرد چرا که آیتونز کاربردی تر و حرفه ای تر است از این برنامه و دامنه ی امکاناتش وسیع تر می باشد .

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                            ببینید این برنامه برای گرفتن برنامه های کرک روی دیوایس هست میتونید آیتونز رو روی کامپیوتر داشته باشید میتونید نداشته باشید البته داشتن آیتونز برای کسی که دیوایسی از اپل دارد به نظر من ضروری است برای انتقال عکس و موزیک و گرفتن بکاپ و ریستور و ...

به نظرم نباید این ۲ برنامه رو با هم مقایسه کرد چرا که آیتونز کاربردی تر و حرفه ای تر است از این برنامه و دامنه ی امکاناتش وسیع تر می باشد .
                            منظورتون از مستقیم کردن چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ram!n76 نمایش پست ها
                              منظورتون از مستقیم کردن چیه؟
                              من توی نوشته حرفی از مستقیم نزدم عزیز ! ( مقایسه گفتم )

نظر

• ببخشید دوستان من این توضیحات پست اول برام خیلی واضح نبود
                                چد سوال
                                اول اینکه اون اپی که گفته شده رو گوشی نصبش بکنیم دقیقا برای ما چه کار انجام میده؟
                                دوم اینکه برنامه های کرکی رو که قبلا داشتیم(کرک کامل یا دانلود شده با pp25) رو نمیشه با این نرم افزار نصب کرد و کلا همشون به درد نخور میشن اگه جیلبرک نباشیم و اگه میشه چطوری؟
                                یه سوال دیگه هم رو ذهنم بود که یادم رفت ولی این دو تا رو لطف میکنید اگه راهنماییم کنید
                                الان یادم اومد
                                سوال سوم من الان خواستم سایجیک ایران رو از نرم افزار که سرچش کردم اوردش نصبش کنم دیدم که وصل شد به مرورگرم(تو پی سی) و یه سایتی رو اورده که درخواست یوزر پاس میکنه.این رو چی باید بزنم(چون اپل ایدی من تقریبا 20 دلار توشه و یه جورایی از هک شدنش میترسم)؟؟
                                ویرایش توسط iceboy24000 : https://i-phone.ir/forums/member/41673-iceboy24000 در ساعت 31-10-2013, 08:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X