اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من از طريق adsl كانكت ميشم ولي كانكشن ندارم. چطوري ميتونم با wireless اينترنتم رو share كنم؟
    لطفا هركي ميدونه منو راهنمايي كنه

نظر

سلام به همه دوستان آقا من يه تجربه شخصي دارم براتون بگم حدود 3 روزه داره پدرم در مياد نميتونستم وصل بشم بلخره با پاك كردن آنتي ويروسم از سيستم توجه داشته باشين پاك كردن نه ديزيبل كردن تونستم وصل بشم راستي آنتي ويروسم nod32 بود بيچارم كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط aminxray نمایش پست ها
        من از طريق adsl كانكت ميشم ولي كانكشن ندارم. چطوري ميتونم با wireless اينترنتم رو share كنم؟
        لطفا هركي ميدونه منو راهنمايي كنه
        Local Area Connection که داری،اينو بايد شر کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ali-joon نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان آقا من يه تجربه شخصي دارم براتون بگم حدود 3 روزه داره پدرم در مياد نميتونستم وصل بشم بلخره با پاك كردن آنتي ويروسم از سيستم توجه داشته باشين پاك كردن نه ديزيبل كردن تونستم وصل بشم راستي آنتي ويروسم nod32 بود بيچارم كرد.
          firewall رو بايد خا موش ميکردی،حالا بدونه انتيويروس نشينی

نظر

ببخشید من چجوری می تونم 2 تا گوشی را با wifi به هم وصل کنم (برای بازی های مولتی مدیا می خوام )
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
              ببخشید من چجوری می تونم 2 تا گوشی را با wifi به هم وصل کنم (برای بازی های مولتی مدیا می خوام )
              ممنون
              آیفون در حقیقت نقش client رو بازی می کنه ! شما برای اتصال 2 آیفون به هم باید به یه سرور وصل شی ، مثلا 2 تارو وصل کنی به لپتاپت...
              من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
              I cannot put my finger on It now
              The Child is Grown , The Dream is Gone
              I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

Local Area Connection رو هم شر كردم ولي نمي شه. گوشيم به pc از طريق wireless وصل ميشه ولي به اينترنت وصل نيست.

نظر

مشکل

خیلی باید منو ببخشید که این مسئله را اینجا مطرح کردم من یک سی دی برنامه گرفتم نمیتونم بریزم رو گوشی لطفا منو راهنمائی کنید خیلی ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط aminxray نمایش پست ها
                    Local Area Connection رو هم شر كردم ولي نمي شه. گوشيم به pc از طريق wireless وصل ميشه ولي به اينترنت وصل نيست.
                    Firewall Windows و انتی ويروس خاموش کن

نظر

کمک

سلام.

من مراحل وصل شدن iphone به laptop توسط wifi رو تا قسمت ظاهر شدن دست پیش میرم ولی وقتی به مرحله:

حالا بايد يه کانکشن هم واسه WireLess بسازيد.روي آيکون WireLess (شکل2,شماره1)راست کليک کنيد.در بالاي پنجره WireLess Network را انتخاب کنيد.در قسمتpreffered network گزينه Add راکليک کنيد
                      در NetworkName يک اسم قرار دهيد.مثلا Dani .در Network Authertication گزينهOpen را انتخاب کنيد,Data encryptionرا Disableکنيد.
                      درپايين پنجره گزينه ...This is a Computerرا فعال کنيد(تيک بزنيد) (شكل6)

میرسم قسمت *preffered network گزينه Add * رو ندارم و WireLess Network بالاي کدوم پنجره هست؟؟
                      باید چیکار کنم؟؟؟
                      لطفا راهنمایی کنید. ممنون میشم

نظر

با سلام.ببخشید وقتی من allow ... رو تیک میزنم بعد ok رو میزنم این ارور رو میده.لطفا راهنمایی کنید من را.مرسی.

ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 18-07-2009, 08:21 PM دلیل: دو پست متوالي

نظر

مشكل شما اينه كه ip كه براي شبكه بين آيفون و كامپيوترتان انتخاب كرديد در شبكه اي كه كامپيوترتان عضو آن است وجود دارد. به احتمال زياد كامپيوتر شما عضو شبكه اي است كه در آن شبكه اينترنت از طريق يك سرور share شده . اگر اين طور باشه شما به اين راحتي نميتونيد اينترنت را براي آيفون share كنيد. براي اين كار ادمين شبكه شما بايد كامپيوتر شما را سرور اينترنت كنه ( كه به اين راحتي زير بار اين كار نميره)

نظر

خوب اگه میشه یک راه حلی برای وصل آیفون به اینترنت بگید.مرسی.

نظر

thanks it work

just put dns on 4.2.2.4
                              ویرایش توسط paj : https://i-phone.ir/forums/member/260-paj در ساعت 22-07-2009, 05:49 PM دلیل: دو پست متوالي

نظر

نوشته اصلی توسط 4099 نمایش پست ها
                                خوب اگه میشه یک راه حلی برای وصل آیفون به اینترنت بگید.مرسی.

اگر اونچه كه گفتم درست هستش راه حل اينه كه اينترنت رو مستقيما وارد كامپيوتر شما كنن و كامپيوتر شما خودش در رنج دلخواه به كارت شبكه دوم (كارت وايرلس)*اينترنت بده . طبيعي است كه ادمين هيچ شبكه اي به خاطر مسائل ايمني زير بار اين كار نميره. بهترين كار اينه كه به ادمين بگيد يك روتر وايرلس بخره كه شما از اون روتر ip براي ايفون بگيريد.

نظر

صبر کنید ..
                                X