اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببینید دوستان ، بحث در این مورد به طور مستقیم در انجمن خلاف قوانین هست
    لطفا یک طوری این کلمه رو بنویسید که انجمن فردا فیل-تر نشه

خوب سایت های مختلفی این سرویس رو میفروشن :: من چند تایی میشناسم ، اگه خواستید پیام خصوصی بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
      از طریق وی . پی . ان باید دانلود کنی.
      سلام اگه امکان داره می تونید یه برنامه ی خوبش رو معرفی کنید ؟
      ویرایش توسط qorbani.m : https://i-phone.ir/forums/member/35526-qorbani-m در ساعت 16-01-2011, 08:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط niyaz نمایش پست ها
        Salam misih ba in ravish Internet ro az GPRS gosih be computer motasel khard ?
        شما ios4.3 رو دانلود و از hotspot استفاده كنيد

نظر

• دوستان من هر کاری می کنم و اینترنت رو شیر می کنم باز هم این گوشیم نمی تونه وارد اینترنت بشه!!!
          فایروال خاموشه کامپیوتر رو روشن خاموش کردم 10 بار وصل و قطعش کردم ولی بازهم وارد اینترنت نمیشه!
          نکته عجیبش اینجاست که می تونه از طریق بی سیم فایل هایی به گوشیم بفرستم (یعنی تبادل اطلاعات هست) ولی چرا این گوشیم وصل اینترنت نمی شه؟
          قبلا می تونستم وصل اینترنت بشم حالا دیگه وصل نمی شه!
          دوستان راهنمایی کنید چند روزی گرفتارشم!

نظر

• Dns تعریف کن

نظر

• نوشته اصلی توسط civil123 نمایش پست ها
              سلام
              آقا کسی وی پی ان و تنظیماتش رو برای گوشی آیفون سراغ داره ؟
              اگر وی.پی.نی خواستی پیام خصوصی بده . !

نظر

• نوشته اصلی توسط ||siavash|| نمایش پست ها
                Dns تعریف کن
                دوست عزیز می تونید بیشتر و واضحتر توضیح بدید؟ چطوری؟

نظر

• میشه برای ایفون برودمند ساخت که با یوزروپس وارد نت بشه؟

نظر

• dadash reza man ba ravesh haye gofte shode dar sait goshimo ba wayerless be pc vasl kardam va ham roye goshi va ham ro pc omad va conect ham mishe vali ro pc vaghti be goshi vasl mishe dg be internet vasl nemishe chikar konam aziz?ali

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.r.fcb نمایش پست ها
                      dadash reza man ba ravesh haye gofte shode dar sait goshimo ba wayerless be pc vasl kardam va ham roye goshi va ham ro pc omad va conect ham mishe vali ro pc vaghti be goshi vasl mishe dg be internet vasl nemishe chikar konam aziz?ali
                      لطفاً به قوانین احترام بگذارید ( فارسی تایپ کنید . )

نظر

• ببخشین حالا جوابشا بدین

نظر

• بنده آیفون 4 4.2.1 دارم ولی به هیج وجه نمیتونم با ad hoc به لپ تاپ وصلش کنم نه با DHCP ای پی میگیره نه دستی که ای پی میدم کانکت میشه لپ تاپ مشکلی نداره با 3gs 4.0.1 براحتی وصل میشه لطفا راهنمایی بفرمائید

نظر

• والا منم نتونستم با 4 !! با این برنامه وصل شد ولی : http://www.i-phone.ir/forums/thread24768.html

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                              اگر وی.پی.نی خواستی پیام خصوصی بده . !
                              دوست عزیز ظاهرا صندوق پستی تون پره یک نگاهی بهش بکنید

نظر

• سلام دوستان من یه آیفون 4 دارم که میخوام تو محل کارم به اینتر نت وصل بشم با چند تا مشکل روبرو شدم اگه کسی هست که تو این مورد بتونه کمکم کنه ممنون میشم
                                1) وای فای گوشی شبکه رو میشناسه وصل میشه ولی به اینترنت متصل نمیشه (( ضمنا توی سرور ای پی هم ساختم و مک آدرس رو هم دادم اما وقتی وصل میشم عکس قفل گوشه ی فلش هست نمیدونم باید چی کار کنم !! به آدمین شرکت هم که گفتم گفت باید یه آی پی بسازی که ساختم ولی موفق نشدم اون قفل مورد نظر رو پاک کنم !منتظر جواب هستم با تشکر .

نظر

صبر کنید ..
                                X