اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش تصویری اتصال آیفون به PC توسط WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تجربه خودم رو مینویسم شاید به درد دوستان بخوره چون خودمم همین مسئله رو داشتم بعد از چند روز حل شد.اینم بگم که فوق العاده قلقیه و با بدبختی درست شد.
    اول از همه کانکشن اینترنتم رو از حالت Bridge به حالت PPPoE تبدیل کردم که دیگه کانکشن اضافه نداشته باشم (در حالت Broadband هر کاری کردم نشد) بعد IP کارت شبکه رو اینطور ست کردم : 192.168.1.5 و Default Gateway رو هم برای مودم (192.168.1.1) ست شد که تا اینجا مثل همه بود. IP آداپتور WiFi هم (192.168.0.1) ست کردم (TP-Link TL-WN321G) بعد شبکه رو Share کردم.بعد یه کانشن AdHoc ساختم و WiFi رو با اون کانکت کردم. تمام
    فکر کنم اصل موضوع سر Connection Sharing باشه که با کارت شبکه من این کارو کردم با کانکشن معمولی هر کاری کردم نشد مثل بقیه که همین مسئله رو دارن بود.

نظر

• بابا مشکل شیر کردن اینترنت نیست که!!! من خودم مودم وایرلس دارم و رو آیفون اینترنت دارم. من میخوام بجای اتصال با کابل با وای فای وصل شم و برم تو آیتونز سینک کنم و تو پی سی سوییت فایل بریزم و ...

نظر

• نوشته اصلی توسط H-Pianist نمایش پست ها
        تجربه خودم رو مینویسم شاید به درد دوستان بخوره چون خودمم همین مسئله رو داشتم بعد از چند روز حل شد.اینم بگم که فوق العاده قلقیه و با بدبختی درست شد.
        اول از همه کانکشن اینترنتم رو از حالت Bridge به حالت PPPoE تبدیل کردم که دیگه کانکشن اضافه نداشته باشم (در حالت Broadband هر کاری کردم نشد) بعد IP کارت شبکه رو اینطور ست کردم : 192.168.1.5 و Default Gateway رو هم برای مودم (192.168.1.1) ست شد که تا اینجا مثل همه بود. IP آداپتور WiFi هم (192.168.0.1) ست کردم (TP-Link TL-WN321G) بعد شبکه رو Share کردم.بعد یه کانشن AdHoc ساختم و WiFi رو با اون کانکت کردم. تمام
        فکر کنم اصل موضوع سر Connection Sharing باشه که با کارت شبکه من این کارو کردم با کانکشن معمولی هر کاری کردم نشد مثل بقیه که همین مسئله رو دارن بود.
        بابا من اصلا تو connections هیچ چیزی به جز local area connection و wirless network connections ندارم

نظر

• آقا من بالاخره موفق شدم کاش کلید تشکر برای خودم بود
          ممنون از اینکه نه به من کمک کردید نه توجه

نظر

• نوشته اصلی توسط isamweb نمایش پست ها
            بابا مشکل شیر کردن اینترنت نیست که!!! من خودم مودم وایرلس دارم و رو آیفون اینترنت دارم. من میخوام بجای اتصال با کابل با وای فای وصل شم و برم تو آیتونز سینک کنم و تو پی سی سوییت فایل بریزم و ...
            اگر به من هم برسید ممنون میشم.

نظر

• فکر کنم باید وای فای کامپیوترت رو روشن کنی و وای فای آیفون هم روشن کنی بعد بری توی برنامه مورد نظر ( هم تو آیفون هم تو کامپیوتر ) و بعد درست میشه

نظر

• تورو خدا کمک کنید دیونه شدم
                ویندوز من xp sp3اورجینال خود لپ تاپ تو قسمت شر کردن فقط internet connection shairin اینو داره که تیکشو میزنم که قسمت پایینش دوقسمت داره تیکشو میزنم دیگه اون گزینه های دیگرو نداره که wireless networkرو نداره که انتخابش کنم. بعد با این وجود بقیه کارهارو انجام میدم همه انجام میشه کانکت هم میشه هم لپ تاپم هم گوشی ولی اینترنت ندارم حتی ipهارو هم اتومات هم به صورت دستی دادم بازم کار نمیکنه توروخدا منو ازدیونگی دربیارین

نظر

• هیشکی نیست جوابمو بده کارم گیره ابوالفضلی

نظر

• سلام دوستان

من مودم دی لینک وایرلس با 4 پورت lan دارم.(d-link 2640u)

از پورت lan به کامپیوتر وصل کردم و با کانکشن bridge به اینترنت وصل شدم. ولی تو قسمت network گزینه manage wireless network وجود نداره و وقتی میخوام کانکشن وایرلس ایجاد کنم اصلا این گزینه وجود نداره.ویندوزم سون هست.

دوستان اگر کسی میتونه ، منو راهنمای کنه تا بتونم اینترنت گوشی آیفونم رو راه بندازم.

نظر

• سلام خسته نباشید
                      من یه کارت شبکه wireless n 150 desktop adapter گرفتم. چطوری میتونم با مودم ای دی اس ال معمولی کابلیم
                      وایرلس یا wifi رو راه بندازم. که با گوشی کانکت بشم اصلا میشه یا نه؟
                      چه برنامه ای لازم داره؟

نظر

• من هر کاری میکنم نمیشه

نظر

• بررسی حالت 2 ) مربوط به دوستانی هست که داخل tcp/ip مربوط به local area connection در قسمت gateway ( شماره 3 طبق شکل ) آیپی داشته باشند ، اگر کسی این حالت شامل حالش می شه لطفا اعلام کنه تا توضیح بدم[/QUOTE]

با سلام دوست عزیز مشکل من همین مورد اخری هست اگر ممکنه توضیح بفمایید در ضمن عکسهایی که گذاشتید رو نشون نمیده اگ ممکنه اون عکسها رو هم قبول زحمت بفمایید . با تشکر

نظر

• سلام
                            من اينترنت adsl دارم و با lan وصله به كامپيوترم
                            ميشه اين اينترنتو share كنم با i phone
                            اگه ميشه كه يه توضيح بدين برام

نظر

• دوستان عزیز لطفا کمک کنید!!!!!!!!

بنده اینترنت ADSL از شرکت شاتل دارم و یک عدد مودم بیلیون که وای فای نداره و با پورت USB به کامپیوترم وصل شده.
                              دیروز یک دستگاه آیپد 3جی خریدم و میخوام از طریق وای فای برم اینترنت ولی با این مودم نمیتونم چون وای فای نیست.
                              به نظر شما بنده برای این حل این مشکل یاک عدد روتر وایرلس بگیرم و یا اینکه مودم رو عوض کنم و یک مودم وایرلس بگیرم؟؟؟؟؟؟
                              لطفا مارک روتر و یا مودم وایرلس مورد نظرتون رو که تست کردید و جواب گرفتید رو هم ذکر کنید.
                              با سپاس فراوان .
                              ویرایش توسط trrxreza : https://i-phone.ir/forums/member/23721-trrxreza در ساعت 10-08-2010, 10:53 PM

نظر

• میشه لطف کنی برا PPPOE connection هم بگی. چون من bridge مودمم رو کانفیگ نکردم. یعنی اصلا connection نمی سازم. تا شبکه وصل میشه میرم تو اینترنت

نظر

صبر کنید ..
                                X