اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک واقعی clash of clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 104377

نظر

• 208990

نظر

• ۸۳۶۶۳
        تورو خدا منو ادد کنین اصلا point ندارم (

نظر

• 216793 دوستان لطف کنین منو هم ادد کنین فقط ادد کردین بگین که منم اددتون

نظر

• Saeed4012 من اددت کردم

نظر

• ببخشيد سوالم خيلي احمقانه و ابتدايي هستش:

براي نصب اين كرك حتماً بايد گوشي جيل باشه؟ اگه پاسخ منفي هستش ميشه يكبار ديگه بگيد بايد چكار كرد؟

مرسي از وقتتون

نظر

• بله بايد جيلبرك باشه .
                احمقانه هم نبود

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

• اقا يكي منو thanks konid 178595

- - - - - - - - - -

kasi hast inja?baba yeki hast mano thanks koneeee 178595 faghat 50 ta mikham

نظر

• اگه ما رو هم أدد كنيد ممنون ميشم
                    ٢٢٨٧١٠

Sent from myiPhone using Tapatalk2

نظر

• توروخدا کد منم بزنید:

238497

نظر

• دوستان عزیز بالاخره من تونستم 200 امتیاز رو جمع کنم و این هک رو از آیمود گیم خریداری کنم
                        خوشبختانه کار می کنه اما این هک نیست واقعا چیز خاصی نیست فقط بجای اینکه نکست رو بزنید خودش رد می کنه نیم ساعت سرچ میکنه خیلی مسخرست لطفا خودتونو خسته نکنید
                        آنلاینشم که میگن آنلاین میمونه و نمیزاره بهتون حمله بشه فقط اینه که any one there رو حذف میکنه باید رو بازی باشید

نظر

• نه نه بچه ها مثل اینکه یه جورایی کار میکنه!!! بخدا 000 500 برام آورد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• دوستان من رو ادد نکنید چون می خوام بدونه هک به جنگ دشمن برم!!!!

نظر

• عکس های حمله با استفاده از هک imodgame

سلام امروز خواستم عکس های حمله هایی که با هک imodgame کردم رو بزارم که بدونید کاملا واقعیه
                              در ضمن پیشنهاد من اینه که از این هک در امتیاز 0 (0 trophy) استفاده کنید

- - - - - - - - - -

سلام امروز خواستم عکس های حمله هایی که با هک IMODGAME کردم رو بزارم که بدونید کاملا واقعیه
                              در ضمن پیشنهاد من اینه که از این هک در امتیاز 0 (0 TROPHY) استفاده کنیدIMG_3929.jpgIMG_3930.jpg
                              فایل های پیوست شده

نظر

• خيلي ها هم بدونه هك ازين حمله ها كردن
                                من خودم هم بي هك و هم با هك تا ٥٠٠ هزار تا گرفتم

اگه دوست داريد ذهنتان آرام باشد از شغل خود به عنوان "رئيس كل دنيا " استعفا دهيد ؛)

وين داير

نظر

صبر کنید ..
                                X