اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد و تقویم فارسی در iOS 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ری استور چیه ؟؟ فایل یک گیگی چیه ؟؟؟
    آقا پست اول رو با دقت بخونید

پست اول رو ویرایش کردم و یه چیرایی بهش اضافه شد، حتما بخونید
    ویرایش توسط pejman : https://i-phone.ir/forums/member/253-pejman در ساعت 02-04-2013, 04:39 PM
    از خون جوانان وطن لاله دمیده

نظر

این برنامه که گذاشتین ورژن ویندوزه
      از اینجا ورژن مک رو گرفتم http://www.i-phone.ir/forums/thread75981.html
      مراحل رو انجام میدم و اون خط کد مربوط به کیبورد فارسی رو مینویسم و جای بودایی هم مینویسم پرشین و ذخیره میکنم
      اما ریستور که میکنم کیبورد فارسی نمیاد
      الان دقت کدم دیدم وقتی کد مربوط به کیبور فارسی رو مینویسم و سیو میزنم ذخیره نمیشه! بازش میکنم فایل رو میبینم ذخیره نشده!

نظر

بی زحمت مدیر بخش این پست رو پاک کنه
        ویرایش توسط pejman : https://i-phone.ir/forums/member/253-pejman در ساعت 02-04-2013, 04:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
          این برنامه که گذاشتین ورژن ویندوزه
          از اینجا ورژن مک رو گرفتم http://www.i-phone.ir/forums/thread75981.html
          مراحل رو انجام میدم و اون خط کد مربوط به کیبورد فارسی رو مینویسم و جای بودایی هم مینویسم پرشین و ذخیره میکنم
          اما ریستور که میکنم کیبورد فارسی نمیاد
          الان دقت کدم دیدم وقتی کد مربوط به کیبور فارسی رو مینویسم و سیو میزنم ذخیره نمیشه! بازش میکنم فایل رو میبینم ذخیره نشده!
          مشکل از ورژنه ibackupbot تون هست که تغییرات دخیره نمیشه .

نظر

دوستان من سرانجام متوجه شدم مشکل ریست شدن پی در پی گوشی بعد از ریستور کردن چی بوده.
            مشکل در این عکس مشخص کردم، دوستان دقت کنید وقتی میخواید آخرین قسمت تغییرات یعنی نوشتن persian انجام میدی دقت کنید قبل از مساوی عبارتی که مشخص کردم نوشته شده باشه

نظر

یعنی چی ؟ قبل از مساوی چی نوشته شده باشه

نظر

نوشته اصلی توسط pejman نمایش پست ها
                یعنی چی ؟ قبل از مساوی چی نوشته شده باشه
                نوشته شده باشه fa_ir و اینا...
                متوجه منظورم شدی؟

نظر

نوشته اصلی توسط tahamtan 2 نمایش پست ها
                  نوشته شده باشه fa_ir و اینا...
                  متوجه منظورم شدی؟
                  پست اول رو ادیت کردم

نظر

نکته ی دیگه ای هم که هست اگه جای fa_IR عبارت en_US نوشته بشه تقویم شمسی میشه اما به زبان انگلیسی که شاید بعضی کاربران اینطوری دوست داشته باشند. مثل این:
                    Saturday, 17 Farvardin

نظر

بااین اوصاف فکر کنم دیگه همه نکات گفته شد و دوستانی که تازه این تاپیک ملاحظه میکنن میتونن راحت عملیات انجام بدند.

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

دوستانی که کیبرد و تقویم گوشی شون فارسی کردند میشه لطف کنند اینجا اعلام کنند میزان فضایی که قسمت other از حافظه گوشی شون اشغال کرده چقدره(گوشی رو به آیتونز وصل کنید نشون میده)؟
                        من حدس میزنم بعد از اینکه کیبرد و تقویم فارسی کردم میزان فضای اشغال شده توسط other گوشیم خیلی افزایش پیدا کرده!
                        شده 4 گیگ!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط tahamtan 2 نمایش پست ها
                          دوستانی که کیبرد و تقویم گوشی شون فارسی کردند میشه لطف کنند اینجا اعلام کنند میزان فضایی که قسمت other از حافظه گوشی شون اشغال کرده چقدره(گوشی رو به آیتونز وصل کنید نشون میده)؟
                          من حدس میزنم بعد از اینکه کیبرد و تقویم فارسی کردم میزان فضای اشغال شده توسط other گوشیم خیلی افزایش پیدا کرده!
                          شده 4 گیگ!!!!!!
                          اصلا ربطی نداره و اتفاقی نمیفته که بخواد فضا بگیره. این ها در اصل از پیش هستن در iOS چه فعال کنید و چه فعال نکنید فضاشون رو گرفتن. حتی یه فرد خارجی که اصلا ندونه اینا چیه فضای مربوط به اینا براش گرفته شده و همچنین آنچنان فضایی نمی خوان. احتمالا برنامه ای ریختین که data زیادی داره

نظر

اقا یه تقویم میخوام بتونم با ifunbox نصبتش کنم. لطفا لینک بذارید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                              اصلا ربطی نداره و اتفاقی نمیفته که بخواد فضا بگیره. این ها در اصل از پیش هستن در iOS چه فعال کنید و چه فعال نکنید فضاشون رو گرفتن. حتی یه فرد خارجی که اصلا ندونه اینا چیه فضای مربوط به اینا براش گرفته شده و همچنین آنچنان فضایی نمی خوان. احتمالا برنامه ای ریختین که data زیادی داره
                              امکانش هست ببینم کدوم برنامه data زیادی داره؟

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

با سلام و تشکر ویژه از اقا پژمان عزیز
                                دوستان منم مشکل ریستار پشت سر هم رو بعداز اصلاح دقیق و مو به مو طبق اموزش اقا پژمان انجام دادم ولی مشکل پا برجا بود تا اینکه متوجه یک موضوع شدم واون - کلمه Persian بود جالبه که بدونید حرفP بایستی با حرف کوچیک نوشته بشه و نه با حرف بزرگ به همین راحتی گوشی هم کیبرد و تقویم فارسی خواهد داشت

با تشکر از آقا پژمان بخاطر این اموزش خوب

فقط یک نکته مهم دیگه به دوستان عزیز بگم که هیچوقت قسمت تقویم رو عوض نکنید چون این تنظیمات ریست میشن و بایستی مجددا اصلاح کنید برای جلوگیری از این کار هم میتونید توی ایتونز بک آپ بگیرد هروقت مشکلی شد از بک آپ استفاده کنید
                                ویرایش توسط abudehas : https://i-phone.ir/forums/member/2456-abudehas در ساعت 15-05-2013, 03:31 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X