اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
    واسه من هرکاری میکنم نصب نمیشه،نه روی new ipad و نه iphone5
    دوسته من کار میکنه شما برنامه ها رو توی اون قسمت برنامه که یه دست هست سیب تو دسته هست بگیرید!
    دیشب برای یکی از دوستان همین مشکل شما پیش اومد که متوجه شدیم مراحل رو به دقت انجام نداده بنده شخصا روی همه ی idevice ها امتحان کردم جواب میده!
    موفق باشید

- - - - - - - - - -

دوسته من کار میکنه شما برنامه ها رو توی اون قسمت برنامه که یه دست هست سیب تو دسته هست بگیرید!
    دیشب برای یکی از دوستان همین مشکل شما پیش اومد که متوجه شدیم مراحل رو به دقت انجام نداده بنده شخصا روی همه ی idevice ها امتحان کردم جواب میده!
    موفق باشید

نظر

شما اون مرحله ای که باید روی گزینه آبی رنگ کلیک کنید رو امجام دادید؟
      نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
      این نرم افزارpp تا میاد نصب بشه رو ویندوز میپره بیرون ... یه مربع کوچولو میاد بعد میپره بیرون .چیکار کنم ؟؟ ویندور ایکس پی هست
      دوست عزیز لطفا از فونت مناسب استفاده کنید.
      ارور خاصی میده؟
      c++ 2005 رو نصب دارید؟
      نوشته اصلی توسط hosseinspeeder نمایش پست ها
      چه جوري مي شه
      من هر چي برنامه و بازي رو كه دانلود كردم موقع نصب ارور ميده ( دانلود شده از خود برنامه)
      فقط او ٢تا بر نامه كه خودتون اپلود كردين رو تونستم نصب كنم
      از همون تبی که گفتم باید دانلود کنید
      نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      آقا نشد!
      شما باید به مسیر برنامه برید و فایل ihelper رو انتخاب کنید

نظر

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

نوشته اصلی توسط alireza74love نمایش پست ها
        درود بر شما سینا جان
        این دوستاتان کم لطفی کردن و منبع رو نزدم
        سینا جان این کمپانی اومده همه ی برنامه هارو ریدوم کرده البته نه همرو و بعد به صورت یه مجمع دراورده و گزاشته رویه سرور البته این سرویس اپیکیشن گوشی هم داره که میتونی بهراحتی رویه گوشی نصبش کنی و به خود گوشی برنامه بگیری و نصب کنید رویهه گوشی که اون رو هم با این سرعتی که دوستان تویه کپی کردن دارن به زودی کپی میکنن
        ميشه اسم اپليكيشنش رو بگيد؟

نظر

دوستان اگه برنامه ها رو بدونه فشردن اون دکمه ابیه یه ابتدایه آموزش نصب کنید برنامه ها در حالته عادی کرش میکنه و وقتی به نت وصل باشید و برنامه رو باز کنید پیغام میده که باید اپل آیدی و پسورد رو بدیم .( و حتما باید مرحله ی اول پست 1 انجام بشه که برنامه ها اجرا شن)

و با توجه به اینکه برنامه هایه کرک شده در حالته معمولی با این برنامه نصب نمیشن و برنامه هایه دانلود شده با این برنامه هم با آیتونز یا ... روی دستگاه های جیلبریک شده نصب نمیشن ،

سوال: میشه اثتنبات کرد که این برنامه ها کرک نیستن و شاید کاری که این برنامه میکنه اینه که یه آیدی دیگه رو هم روی دیوایس ست میکنه و برنامه هایی که نصب میشن اورجینالن و مربوط به اون آیدی هستن؟

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
            اپلیکیشن به اسم همین برنامه هستش و من فقط با همین برنامه تونستم تو گوشیم پیدا و نصب کنم و در ایتونز موجود نبود pp-pc

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
            اپلیکیشن به اسم همین برنامه هستش و من فقط با همین برنامه تونستم تو گوشیم پیدا و نصب کنم و در ایتونز موجود نبود PP-PC

نظر

این برنامه چطوری با idm کار میکنه هر کاری میکنم لینک دانلود برنامه به idm نمیتونم بدم

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                دوستان اگه برنامه ها رو بدونه فشردن اون دکمه ابیه یه ابتدایه آموزش نصب کنید برنامه ها در حالته عادی کرش میکنه و وقتی به نت وصل باشید و برنامه رو باز کنید پیغام میده که باید اپل آیدی و پسورد رو بدیم .( و حتما باید مرحله ی اول پست 1 انجام بشه که برنامه ها اجرا شن)

و با توجه به اینکه برنامه هایه کرک شده در حالته معمولی با این برنامه نصب نمیشن و برنامه هایه دانلود شده با این برنامه هم با آیتونز یا ... روی دستگاه های جیلبریک شده نصب نمیشن ،

سوال: میشه اثتنبات کرد که این برنامه ها کرک نیستن و شاید کاری که این برنامه میکنه اینه که یه آیدی دیگه رو هم روی دیوایس ست میکنه و برنامه هایی که نصب میشن اورجینالن و مربوط به اون آیدی هستن؟
                با یکی از دوستان یه کار هایی کردیم.
                ایشون گفتند که برنامه های کرک رو نمیشه اینجوری کرد و باید برنامه ارجینال باشه
                نوشته اصلی توسط sami.offline نمایش پست ها
                این برنامه چطوری با idm کار میکنه هر کاری میکنم لینک دانلود برنامه به idm نمیتونم بدم
                انتهای پست اول توضیح دادم
                ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 29-12-2012, 05:45 PM

نظر

من هرکاری میکنم لینک نمیتونم بدم به idm یکبار دقیق توضیح میدی کجا idm باید بریم تغییر بدیم تا دانلود صورت بگیره

- - - - - - - - - -

من هرکاری میکنم لینک نمیتونم بدم به idm یکبار دقیق توضیح میدی کجا idm باید بریم تغییر بدیم تا دانلود صورت بگیره

نظر

برای دانلود با IDM طبق عکس های زیر عمل کنید ...

حال وقتی با خود برنامه دانلودی را شروع کنید بلافاصله IDM به شما پیغام دانلود را میدهد ...

نظر

خوب چرا ملت گمراه میکنید اقا که اومدی 2 فایل گذاشتی همه دانلود کردند نصب کردند رو گوشیشون بجاش بیا خود برنامه به اونصورت بزار از تو گوشی دانلود کنیم ما
                      pp装机助手-1.05

نظر

ماکه هر کاری میکنیم این idm به اینصورت از تو برنامه دانلود نمیکنه windows 7 64

- - - - - - - - - -

نظر

خوب چرا ملت گمراه میکنید اقا که اومدی 2 فایل گذاشتی همه دانلود کردند نصب کردند رو گوشیشون بجاش بیا خود برنامه به اونصورت بزار از تو گوشی دانلود کنیم ما
                          pp装机助手-1.05
                          دوست عزیز من که توی پست اول آموزش رو کامل گذاشتم!

- - - - - - - - - -

آموزش تصویری رو هم آرین جان زحمت کشیدن و گذاشتن
                          شما کجا مشکل دارید؟
                          ببینید باید شما از همون دااخل برنامه بزنید که دانلود بشه برنامه شروع به دانلود می کنه ولی idm هم پنچره شروع دانلود رو نمایش میده و دانلود برنامه رو کنسل می کنید و دکمه شروع دانلود idm رو بزنید
                          ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 29-12-2012, 06:40 PM

نظر

یه چیز خیییلی مهم:
                            تو idm باید برید به مسیر زیر:
                            downloads>options>filetypes
                            و بعد از اخرین فرمت یه اسپیس بزنید و بنویسید:IPA

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                              یه چیز خیییلی مهم:
                              بله
                              متسفانه من این مورد رو یادآوری نکرده بودم
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                                یه چیز خیییلی مهم:
                                آقا خدا خیرت بده

نظر

صبر کنید ..
                                X