اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چون كه بايد حتماً jb باشين تا بتونين

نظر

• یه نفر لطفا به من کمک کنه. این برنامه رو کامپیوتر من نصب نمیشه و من همین اول راه گیر افتادم. دلیت کردم و دوباره دانلود کردم، آنتی ویروس رو خاموش کردم و بازم فایده نداشت.
      ویرایش توسط dashtekahe : https://i-phone.ir/forums/member/10507-dashtekahe در ساعت 02-01-2013, 01:30 PM

نظر

• تنها مشکل همین سینکه آیتیونزه که اگه حل بشه عالی میشه

نظر

• خب من حرفای قبلی خودمو اصلاح می کنم:

- اگه جیلبریک نکرده باشین، هر وقت با این برنامه چیزی نصب کنین دیگه آیتیونز نمی تونه چیزی نصب کنه تا وقتی که هرچی با 25pp نصب کردین رو پاک کنین؛ که مطمئنا نمی خواین این کارو بکنین. اما از اونجایی که 25pp برنامه های قانونی و خریداری شده رو هم به راحتی نصب می کنه، شما می تونید کلا برای همه اپ هاتون از 25pp استفاده کنید، چه قانونی چه دزدی.
          توجه کنید که حتی در این حالت هم با خود گوشی می تونین از اپ استور اپ دانلود کنین.

- اما اگه جیلبرک کرده باشین (و به هر دلیلی نخواید از Appsync و MobileSubstrate -که تو عملکرد دستگاه تاثیر منفی می ذارن- استفاده کنین)، آیتیونز به خوبی کنار 25pp برای اپ های قانونی کار می کنه.

نظر

• نصب بازی و برنامه کرک شده بدون نیاز به جیلبرک و ثبت udid

نوشته اصلی توسط Sahand_N نمایش پست ها
            خب من حرفای قبلی خودمو اصلاح می کنم:

- اگه جیلبریک نکرده باشین، هر وقت با این برنامه چیزی نصب کنین دیگه آیتیونز نمی تونه چیزی نصب کنه تا وقتی که هرچی با 25pp نصب کردین رو پاک کنین؛ که مطمئنا نمی خواین این کارو بکنین. اما از اونجایی که 25pp برنامه های قانونی و خریداری شده رو هم به راحتی نصب می کنه، شما می تونید کلا برای همه اپ هاتون از 25pp استفاده کنید، چه قانونی چه دزدی.
            توجه کنید که حتی در این حالت هم با خود گوشی می تونین از اپ استور اپ دانلود کنین.

- اما اگه جیلبرک کرده باشین (و به هر دلیلی نخواید از Appsync و MobileSubstrate -که تو عملکرد دستگاه تاثیر منفی می ذارن- استفاده کنین)، آیتیونز به خوبی کنار 25pp برای اپ های قانونی کار می کنه.
            من سوالم همینه
            اگر جیلبرک نباشیم
            با وجود استفاده از این برنامه
            میشه از اپ استور خود گوشی یا ایپد برای دانلود از سرور اپل استفاده کرد؟؟
            این دوستمون فرمودن میشه
            کسی تست کرده تایید میکنه؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
              من سوالم همینه
              اگر جیلبرک نباشیم
              با وجود استفاده از این برنامه
              میشه از اپ استور خود گوشی یا ایپد برای دانلود از سرور اپل استفاده کرد؟؟
              این دوستمون فرمودن میشه
              کسی تست کرده تایید میکنه؟

نه دوست عزیز و من به خاطر همون مشکل بوسیدمش گذاشتم کنار اگه میشد که حرف نداشت!

سنت فرام مای چرتکه یوزینگ کبوتر!
              ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 02-01-2013, 03:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها

والا برای من که می شه، حالا به فرض هم نشه، با آیتیونز دانلود می کنیم یا 25pp نصب!

نظر

واسه من نصب ميشه اما اجرا نميشه اخطار c++2005 ميده جريان چيه ؟
                  نت فرام ورگ هم ورژن ٢-٣ هم نصبه

Sent from my iPhone4s-ios 6.0.1Tapatalk

نظر

من تو دوراهی موندم ورژنم ۵.۱.۱ نمیدونم اپدیت کنم یا نه از یه طرف نمیدونم چرا دوربین ایپد وا نمیشه واز یه طرفم دوباره نمیدونم چرا نمیتونم توش برنامه جدید بریزم هرکاری میکنم میزنه ایپد به کامپیوتر وصل نیست حالا اپدیت کنم یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                      من تو دوراهی موندم ورژنم ۵.۱.۱ نمیدونم اپدیت کنم یا نه از یه طرف نمیدونم چرا دوربین ایپد وا نمیشه واز یه طرفم دوباره نمیدونم چرا نمیتونم توش برنامه جدید بریزم هرکاری میکنم میزنه ایپد به کامپیوتر وصل نیست حالا اپدیت کنم یا نه
                      اگه براتون توییک های جیلبریک مهم نیستن آپدیت کنید و از این روش برنامه های کرک بریزید

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                        به تظر من 5.1.1 بمون و راحت اپ های کرک رو نصب کن چون من 5.1.1 رو به 6 ترجیح میدم

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                          به تظر من 5.1.1 بمون و راحت اپ های کرک رو نصب کن چون من 5.1.1 رو به 6 ترجیح میدم
                          در هر صورت باید ریستور کنم یعنی شما میگی دوباره بیام رو ۵۰۱۰۱؟

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها

مثل اینکه شما بدون تست جواب دادید من خودم تست کردم با ایپد ۴ میشه با اپ استور خود ایپد برنامه دانلود و نصب کرد

نظر

• بعد از نصب برنامه به این روش do not disturb دچار مشکل میشه ! برای شما هم اینجوری شده ؟ iphone 4s 6.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط satanicb0y نمایش پست ها
                                بعد از نصب برنامه به این روش do not disturb دچار مشکل میشه ! برای شما هم اینجوری شده ؟ iphone 4s 6.0.1
                                چه مشكلى ؟ براى من كه مشكلى نداره

نظر

صبر کنید ..
                                X