اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت پارت نامبر ها؟!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
    محبت کنید بگید ru/a پارت نامبر کجاست ممنون میشم
    روسیه

نظر

دوستان پارت نامبر cla واسه کجاس؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
        دوستان پارت نامبر cla واسه کجاس؟
        اگه اشتباه نکنم ، کانادا

نظر

فروشنده میگفت کاناداس میخاستم مطمِن بشم

نظر

سلام، پارت نامبر hc/a مربوط به كدوم كشوره؟ خيلي ممنون ميشم اگه جواب بدين

نظر

سلام دوستان.من میخوام آیفون 6 بخرم رفتم یه فروشگاه این دو تا که عکشو گذاشتم رو داره یکی lla و دیگری zdaکدوم بهتره و اینکه کدوم یکی آنلاک فکتوری هست.
              عکس پشت جعبه رو ببینید و بگید کدوم آنلاک فکتوری هست
              قیمت lla هست 2350 و zda هست 2450
              ممنون
              فایل های پیوست شده
              ویرایش توسط sajad_n900 : https://i-phone.ir/forums/member/183306-sajad_n900 در ساعت 30-04-2015, 02:49 PM دلیل: اصلاح

نظر

نوشته اصلی توسط sajad_n900 نمایش پست ها
                سلام دوستان.من میخوام آیفون 6 بخرم رفتم یه فروشگاه این دو تا که عکشو گذاشتم رو داره یکی lla و دیگری zdaکدوم بهتره و اینکه کدوم یکی آنلاک فکتوری هست.
                عکس پشت جعبه رو ببینید و بگید کدوم آنلاک فکتوری هست
                قیمت lla هست 2350 و zda هست 2450
                ممنون

سلام. دوست عزیز اون Zd/a آنلاک فکتوری هست

نظر

هیچ فرقی ندارند. تست کنید و مشکلی نداشت خرید کنید.

نظر

تو سایت های خارجی گشتم zd/a رو نوشته برای کشورهای مشترک آلمان و هلند و بلژیک.
                    آنلاک فکتوری بهتره.درسته؟؟؟؟
                    فرقی با ll/a که از لحاظ کیفیت ندارن؟؟؟؟

نظر

تو سایت های خارجی گشتم zd/a رو نوشته برای کشورهای مشترک آلمان و هلند و بلژیک.
                      آنلاک فکتوری بهتره.درسته؟؟؟؟
                      فرقی با ll/a که از لحاظ کیفیت ندارن؟؟؟؟
                      هیچ فرقی ندارن

نظر

سلام دوستان - یک عدد آیفون 6 128 gig می خواد از آلمان برام بیاد منتها کارکردس و دست یکی از ذوستان بوده . برای اینکه به مشکل نخورم تو ایران واسه استفاده باید به چه چیزاییش دقت کنم ؟ بگم از کجاهاش عکس بگیره بفرسته ؟ چون ممکنه از این اپراتوری ها باشه من وارد نیستم لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط swifte نمایش پست ها
                          سلام دوستان - یک عدد آیفون 6 128 gig می خواد از آلمان برام بیاد منتها کارکردس و دست یکی از ذوستان بوده . برای اینکه به مشکل نخورم تو ایران واسه استفاده باید به چه چیزاییش دقت کنم ؟ بگم از کجاهاش عکس بگیره بفرسته ؟ چون ممکنه از این اپراتوری ها باشه من وارد نیستم لطفا راهنمایی کنید
                          سلام دوست من
                          اگه ممکن هست از دوستتون سوال کنید که آیفون 6 مدل های 16و 64 آنلاک فکتوری اونجا چند دلار هست که ببینیم به پول ما چه قدر میشه.
                          ممنون

نظر

سلام دوست من
                            اگه ممکن هست از دوستتون سوال کنید که آیفون 6 مدل های 16و 64 آنلاک فکتوری اونجا چند دلار هست که ببینیم به پول ما چه قدر میشه.
                            ممنون
                            گوشی 64 هستش که نوشو خریده 790 یورو دقیقا همون قیمتیه که توی سایتای خارجی زده . فرقی نمیکنه 16 هم 690 یورو هست . یورو هم 3735 تومنه ولی ایران ارزون تر درمیاد نوش

نظر

هم پشت جعبه ثبت شده هم از پارت نامبر گوشیت میتونی متوجه بشی که آنلاک فکتوریه یا آنلاک اپراتور هم اینکه گوشی هایی که iccid دارن سوزن خشاب سیم کارت تو جعبه ندارن ودر آخر اصلا اصلا و اصلا iccid دار و بدون iccid فرقی در کارکرد ندارن اگه سیم انداختی آنتن داد لذت ببر

نظر

نوشته اصلی توسط kamikasar نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان
                                سوال من اینه از کجا باید فهمیداپل 5اس iccid هست یانه؟ با تشکر

هم پشت جعبه ثبت شده هم از پارت نامبر گوشیت میتونی متوجه بشی که آنلاک فکتوریه یا آنلاک اپراتور هم اینکه گوشی هایی که iccid دارن سوزن خشاب سیم کارت تو جعبه ندارن ودر آخر اصلا اصلا و اصلا iccid دار و بدون iccid فرقی در کارکرد ندارن اگه سیم انداختی آنتن داد لذت ببر

نظر

صبر کنید ..
                                X