اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با چیز پی های مختلف هم وصل می شم بازم برنامه جدید معرفی نمی کنه...

نظر

• کلا" الان 5 روزی میشه برای منم فقط sims رو داره

نظر

• سلام من از روش دوم استفاده ميكنم مي خوستم بدونم اين گيفت كارت كه ميگيرم فقط روي همون دستگاه كه برنامه ها رو نصب ميكنم مي شه استفاده كرد يا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط poiuy نمایش پست ها
          سلام من از روش دوم استفاده ميكنم مي خوستم بدونم اين گيفت كارت كه ميگيرم فقط روي همون دستگاه كه برنامه ها رو نصب ميكنم مي شه استفاده كرد يا نه
          سلام دوست عزیز
          شما کد گیفت کارت رو دریافت میکنید و میتونی توی هر ایدی ک دوست داری واردش کنی

نظر

• آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

فري ماي اپس به من اپ برا دان نميده.
            روزه اول ٦٠٠ تا گرفتم الان نميده ديگه

چيكار كنيم اپ بده؟

------------------------------------- http://m.freemyapps.com/share/url/424f58a3
            گيفت كارت و خيلي از كارت هاي ديگر را رايگان بگيريد!!
            ویرایش توسط Iphone :-) : https://i-phone.ir/forums/member/109045-iphone در ساعت 01-01-2013, 02:13 PM

نظر

• سلام ميشه إز دو روش هم مان استفاده كرد؟اگر من اين برنامجه رو روي ايپدم هم نصب كنم بعد مع به دولار تبديلي كردم پور هر دونا ميزه تو اپل ايديم؟

نظر

• بله هم زمان میشه.شما اگه credit جمع کنید می توانید گیفت کارت بگیرید.

نظر

• سلام من راستش ۲ تا اپ دانلود کردم از FreeMyApps بعد فقط یه اپ موند که حجمشم بالاس امتیاز ام زیاد نداره ! اپ جدید ام پیشنهاد نمیده ! چیکار کنم ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط kiarashhhhh نمایش پست ها
                    سلام من راستش ۲ تا اپ دانلود کردم از FreeMyApps بعد فقط یه اپ موند که حجمشم بالاس امتیاز ام زیاد نداره ! اپ جدید ام پیشنهاد نمیده ! چیکار کنم ؟!
                    صبر .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                      صبر .
                      چشم :دی

نظر

• یک سوال دیگه ام داشتم ! اگه من بازی هایی که بقیه دانلود کردن ولی تو لیست من نیست رو دانلود کنم بازم بم کردیت میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kiarashhhhh نمایش پست ها
                          یک سوال دیگه ام داشتم ! اگه من بازی هایی که بقیه دانلود کردن ولی تو لیست من نیست رو دانلود کنم بازم بم کردیت میده ؟
                          خیر ، امتیاز نمی دهد.

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad
                            featurepoints هم جدید اومده و علاوه بر گیفت کارت و امازون کارت paypal هم داره.برای ثبت نام از لینک من استفاده کنید تا هم شما امتیاز بگیرید هم من
                            FeaturePoints
                            کد معرفی: XH7H8J
                            من ٥$ تا امازون دارم با ايتونز عرض ميكنم پيدا ميشه دوروبرت ؟؟

Sent from my iPhone4s-ios 6.0.1Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad
                              featurepoints هم جدید اومده و علاوه بر گیفت کارت و امازون کارت paypal هم داره.برای ثبت نام از لینک من استفاده کنید تا هم شما امتیاز بگیرید هم من
                              FeaturePoints
                              کد معرفی: XH7H8J
                              بنده تو پست ١٠٤ معرفي كردم لطفا اسپم نديد مطالب رو بخونيد بعد پست بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• freeappslots چرا نمیذاره پوینت ها رو redeem کرد؟ توی فیس بوک هم لاگین میشه اما کد redeem «میده امتیاز هم کم نمیشه البته !!

نظر

صبر کنید ..
                                X