اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط theone نمایش پست ها
    تو free my app امتیاز من ۲۷۰۰ هست ولی ۱ هفتست دیگه برنامه ای واسه دانلود نمیده مشکل داره ؟
    گاهی همین قدر یا بیشتر طولش میده. اگه تغییر آی پی بدید احتمالا پیشنهاد جدیدی داره.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      گاهی همین قدر یا بیشتر طولش میده. اگه تغییر آی پی بدید احتمالا پیشنهاد جدیدی داره.
      ممنون از پاسخت ولی با ای پی جدید دانلود میکنه ولی امتیاز نمیده

نظر

• سلام
        بدون گیفت کارت فقط برنامه های free رو از آیتونز میشه دانلود کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط رهاا نمایش پست ها
          سلام
          بدون گیفت کارت فقط برنامه های free رو از آیتونز میشه دانلود کرد ؟
          بله دوست گرامی

نظر

• من خودم یک روش جدید پیدا کردم که تا حالا تو هیچ سایت ایرانی و انگلیسی پیدا نکردم(البته من که بیندیدم) و با گشتن توی سایتای چینی و روسی پیدا کردم و از اون دوتا بهتره کار کردن باهاش تقریبا شبیه free my apps هست ولی از اون بهتره چون با پوینت هایی که میگیرید میتونید دیوایس های مختلف رو در آمریکا و برنامه های مختلف پولی رو با گیفت کارت آمریکا بگیرید خوشگلتر از اون دوتا هست و من باهاش بیشتر حال میکنم اینم لینک دانلودش:
            FeaturePoints
            تشکر یادتون نره
            ویرایش توسط شسسییببل : https://i-phone.ir/forums/member/119266-شسسییببل در ساعت 24-01-2014, 12:05 AM

نظر

• یه سوال داشتم
              میخوام بیبینم گرفتن گیفت کارت از طریق free my apps آیا واقعا رسمی و معتبره؟
              منظورم اینه که باعث بلوکه شدن اپل ایدی یا هر مشکل دیگه ای نمیشه؟

نظر

• بله رسمیه
                من تا الان حدود ۲۴۰$ ازش گرفتم هیچ مشکلی پیش نیومده.

نظر

• روش بدون دردسر براى گيفت كارت رايگان

سلام به همه ،من هم علاوه بر free my app از يه سايت ديگه هم استفاده ميكنم كه خيلى آسونتر و سريعتر ميتونيد به گيفت كارت برسيد تو اين سايت علاوه بر برنامه ها يى كه براى كسب امتياز بايد نصب كنيد ، سايتهاى هم وجود دارن كه با ثبت نام تو اونها امتياز خوبى بهتون ميده علاوه بر اين مهمترين و بهترين امكانش اينكه با دعوت هر كدام از دوستانتون به اين سايت بهتون ٣٠٠ امتياز ميده كه اين خيلى امتياز خوبى هست ، امتيازى كه براى يه گيفت كارت ١٠ دلارى نياز داريد فقط سه هزارتاست ، با احتساب اينكه با نصب اولين برنامه رايگان خود سايت به هر نفر ٣٠٠ امتياز ميده ، با دعوت از ٩ نفر از دوستانتون به راحتى ميتونيد صاحب يه گيفت كارت ١٠ دلارى بشيد... برورود به سايت ميتونيد از آدرس زير استفاده كنيد و با نصب اولين برنامه صاحب ٣٠٠ امتياز بشيد =====> ***. ورود به سايت ***

نظر

• خيلي ممنون دوست عزيز .
                    چطوري و از كدوم قسمت بايد گيفت كارت رو بگيريم ؟

نظر

• دوستان در حال حاضر کدوم روش کار می کنه؟!
                      و راحت تره!!؟

نظر

• من از free my apps چند تا برنتمه دانلود کردم اما چیزی اضافه نکرده!!
                        کدوم سایت درست کار می کنه!!!

نظر

• دوستان تو برنامه ی app down که دوستمون بالا معرفی کردن چطور باید گیفت بگیریم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
                            دوستان تو برنامه ی app down که دوستمون بالا معرفی کردن چطور باید گیفت بگیریم ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان اموزش استفاده از appdown رو میدین ؟
                              کار می کنه!!

نظر

• سلام دوستان . من به امتیاز 3075 رسیدم ولی وقتی میزنم روی گیفت کارت اپل استور 10 دلاری این پیغام میاد :

we're sorry!
                                free my apps has encoutered a problem with your device
                                please contact support

ریست کردم و پروفایل رو دوباره نصب کردم ولی نشد . با چیز پی ان هم امتحان کردم ولی نشد .

در ضمن اینم بگم اولین بار که زدم روی گیفت کارت نوشت که باید یک ساعت صبر کنید . ولی از اون به بعد این پیغام بالا رو میده .

نظر

صبر کنید ..
                                X