اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کامل روش های دریافت گیفت کارت رایگان آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ادرس زير را بزنيد كه هم به شما امتياز بده هم به من
    http://m.freemyapps.com/share/url/b7e48264

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• دوستان بعده نصب ios7 وقتی میرم توی فری مای اپس و get start رو میزنم میره به setingواسه نصب پروفایل سایت ولی نصب میشه بعدش دوباره همون get start رو نشون میده. لطفا راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Saman_Ghadery نمایش پست ها
        دوستان بعده نصب ios7 وقتی میرم توی فری مای اپس و get start رو میزنم میره به setingواسه نصب پروفایل سایت ولی نصب میشه بعدش دوباره همون get start رو نشون میده. لطفا راهنماییم کنید
        توی iOS 7 متاسفانه دیگه نمی شه از طریق Shortcut روی صفحه به freemyapps دسترسی پیدا کرد و امتیاز هارو صفر نشون میده ولی با خود سافاری بعد از نصب پروفایلش مشکلی نداره.خود freemyapps توی سوال و جواب هایی که در مورد iOS 7 مطرح کرده هم این موضوع رو گفته و گفته برای دسترسی راحت تر صفحه freemyapps روی توی سافاری bookmark اش کنیدو از این طریق به صفحه تون دسترسی پیدا کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط iCut.ir نمایش پست ها
          توی iOS 7 متاسفانه دیگه نمی شه از طریق Shortcut روی صفحه به freemyapps دسترسی پیدا کرد و امتیاز هارو صفر نشون میده ولی با خود سافاری بعد از نصب پروفایلش مشکلی نداره.خود freemyapps توی سوال و جواب هایی که در مورد iOS 7 مطرح کرده هم این موضوع رو گفته و گفته برای دسترسی راحت تر صفحه freemyapps روی توی سافاری bookmark اش کنیدو از این طریق به صفحه تون دسترسی پیدا کنید
          عزیز جان مشکلم نصب نشدن پروفایل سایته

نظر

• سلام دوستان کسی راههای دور زدن برنامه و بیشتر امتیاز گرفتن رو بلده؟

نظر

• سلام دوستان ادرس زير را بزنيد كه هم به شما امتياز بده هم به من
              [url]http://m.freemyapps.com/share/url/b7e48264

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• گيفت كارت ١٠ دلاري برداشته شده. يعني الان بايد ٤٥٠٠ امتياز جمع كنيم براي ١٥ دلار!!!!
                فكر كنم سر كاريم!!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
                  گيفت كارت ١٠ دلاري برداشته شده. يعني الان بايد ٤٥٠٠ امتياز جمع كنيم براي ١٥ دلار!!!!
                  فكر كنم سر كاريم!!؟
                  سره كاري نيس

نظر

• من بعضی از برنامه ها رو که نصب میکنم و حتی نوشته که 30 ثانیه توی برنامه بچرخید ..... اما هر کار میکنم بهم امتیازشو نمیدهه !!!!!

نظر

• سلام. من ۹۰۰ امتیاز دارم. چطوری تبدیلش کنم به گیفت؟ تو سایت پستای قبل نوشته بودین میشه هر امتیازی رو تبدیل به گیفت کرد ولی من چیزی پیدا نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
                        گيفت كارت ١٠ دلاري برداشته شده. يعني الان بايد ٤٥٠٠ امتياز جمع كنيم براي ١٥ دلار!!!!
                        فكر كنم سر كاريم!!؟
                        سلام دوستان
                        گيفت كارت ١٠ دلاري تموم شده بود دوباره گذاشته شد تا چند روز بعد كريسمس freemy app فعاله
                        كسي سركار نيست!!!

نوشته اصلی توسط rezas نمایش پست ها
                        سلام. من ۹۰۰ امتیاز دارم. چطوری تبدیلش کنم به گیفت؟ تو سایت پستای قبل نوشته بودین میشه هر امتیازی رو تبدیل به گیفت کرد ولی من چیزی پیدا نکردم
                        با امتياز ٩٠٠ نميتوني گيفت كارت آيتونز بگيري ميتوني از تب gift خودت نسبت به امتيازت gift card هارو ببيني

نظر

• نوشته اصلی توسط kabootar نمایش پست ها
                          من بعضی از برنامه ها رو که نصب میکنم و حتی نوشته که 30 ثانیه توی برنامه بچرخید ..... اما هر کار میکنم بهم امتیازشو نمیدهه !!!!!
                          بهترين كار اين كه وقتي app رو دانلود ميكني ٣٠ثانيه كه تموم شد free my app رو از مولتي ببندي دوباره اجرا كني
                          موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamad_c++ نمایش پست ها
                            بهترين كار اين كه وقتي app رو دانلود ميكني ٣٠ثانيه كه تموم شد free my app رو از مولتي ببندي دوباره اجرا كني
                            موفق باشيد
                            مرسی .
                            همین کار هم کردم .... بازم نشد ...

برنامه هایی که دانلود میکنم توی قسمت redeemed app نمیره ...

نظر

• سلام من اون لينك كه مربوط به خودمو در freemyapps برا دوستم فرستادم اونم تا الان ٥٠٠ امتياز گرفته اما ٢٠٠ امتياز منو نداده چرا؟(قبل تر برا يكي ديگه فرستادم ٢٠٠ امتياز داد)

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                                سلام من اون لينك كه مربوط به خودمو در freemyapps برا دوستم فرستادم اونم تا الان ٥٠٠ امتياز گرفته اما ٢٠٠ امتياز منو نداده چرا؟(قبل تر برا يكي ديگه فرستادم ٢٠٠ امتياز داد)

به من هم نداد ....

من هر چی دانلود میکنم و باهاش کار هم میکنم تو لیست reedim دیگه نمیره ....

اما دوستم 1 هفته ای گیفت 10$ گرفت ..

شانسه داداش شانس

نظر

صبر کنید ..
                                X