اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب برنامه بدون پاک کردن برنامه های قبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست گرامي خيلي ممنون
    با ifunbox كاملا عمليه
    ممنون

نظر

سلام.
      من یه سوال دارم.اگه بخوام برنامه هامو با Itunes سینک کنم،برنامه های گوشی میپره.چون فروشنده با Itunes خودش برام برنامه ریخته.حالا اگه برنامه هام پاک بشه آیا ورژن گوشیم و جیلبرگ هم میپره؟ورژن گوشیم 4.3.1 هستش.
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
        سلام.
        من یه سوال دارم.اگه بخوام برنامه هامو با itunes سینک کنم،برنامه های گوشی میپره.چون فروشنده با itunes خودش برام برنامه ریخته.حالا اگه برنامه هام پاک بشه آیا ورژن گوشیم و جیلبرگ هم میپره؟ورژن گوشیم 4.3.1 هستش.
        ممنون
        خیر اون برنامه ها هم که میپرن چون ای دی ایتونز اون فروشنده با شما فرق داره هست.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          خیر اون برنامه ها هم که میپرن چون ای دی ایتونز اون فروشنده با شما فرق داره هست.
          من با برنامه I-fun box از برنامه هام بک اپ گرفتم.حالا اگه گوشیمو وصل کردم به Itunes و برنامه هام پرید،میتونم از بک اپ هام استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
            من با برنامه I-fun box از برنامه هام بک اپ گرفتم.حالا اگه گوشیمو وصل کردم به Itunes و برنامه هام پرید،میتونم از بک اپ هام استفاده کنم؟
            بله مثل برنامه تازه دانلود شدست میرزید تو لایبری ایتونز تو قسمت apps بعد مثل بقیه نصبشون می کنید.

نظر

سلام,عکس ها باز نمیشن,چی کار کنم؟

نظر

سلام,این عکسا واسه من باز نمیشن,چی کار کنم؟

نظر

کدوم عکس ها ؟؟؟

نظر

عکس های آموزشی,ولی درس شد,tnx any way

نظر

دوستان من وقتی دارم برنامه رو تو instalous ,install میکنم,یهو خودش میپره بیرون و برنامه هم نصب نمیشه,چی کار کنم؟

نظر

فقط یک سپاس کافی نیست....... عالی بود استاد

نوشته اصلی توسط iamir نمایش پست ها
                        سلام

خوب دوستان واسه خیلی از شماها اتفاق افتاده که زمانی که iphone/ipod touch/ipad تون رو خریدین، واستون برنامه هم ریختن. بعد که میاین خونه، یه برنامه دانلود می کنین و وقتی که می خواین با آیتونز سینک کنین، یک پیغام میاد که میگه اگه میخواین این برنامه رو نصب کنین، قبلی ها پاک میشوند.

خوب امروز می خوام یه راه بهتون بگم بدون اینکه اونها پاک بشوند:

ابتدا وارد سیدیا بشوید از قسمت sources ، manage را انتخاب کنید و بعد از لمس کردن edit ، سورس زیر را add کنید:

زمانی که سورس add شد وارد سورس شوید و installous را نصب کنید:

خوب زمانی که نصب شد با برنامه های مانند diskaid ، ifunbox که به مسیر root دسترسی دارن به مسیر var/mobile/documents/installous/downloads بروید

سپس فایل ipa رو به این مسیر کپی کنید:

حالا installous رو از iphone/ipod touch/ipad اجرا کنید و به تب downloads بروید و app مورد نظر رو انتخاب کنید و install را بزنید:

منتظر بمانید تا اینستال شود:

زمانی که اینستال شد از برنامه خارج شوید و هم از برنامه های قبلی و هم از برنامه های جدید خود لذت ببرید

امیدوارم این آموزش مفید واقع شود

با تشکر

فقط یک سپاس کافی نیست....... عالی بود استاد.........

نظر

سلام دوستان
                          من وقتی نصی برنامه ها رو در installous میزنم از برنامه می پره بیرون
                          بعضی از برنامه ها هم instalation faild میده
                          میشه منو راهنمایی کنید؟

نظر

از کدوم ورژن برنامه استفاده میکنید؟
                            و ار کدوم سورس نصب کردید؟

نظر

ورژن 4.4.2
                              همون سورسی که تو پست اول اعلام کردین

نظر

نوشته اصلی توسط iAmir نمایش پست ها
                                سلام

خوب دوستان واسه خیلی از شماها اتفاق افتاده که زمانی که iPhone/iPod Touch/iPad تون رو خریدین، واستون برنامه هم ریختن. بعد که میاین خونه، یه برنامه دانلود می کنین و وقتی که می خواین با آیتونز سینک کنین، یک پیغام میاد که میگه اگه میخواین این برنامه رو نصب کنین، قبلی ها پاک میشوند.

خوب امروز می خوام یه راه بهتون بگم بدون اینکه اونها پاک بشوند:

ابتدا وارد سیدیا بشوید از قسمت Sources ، Manage را انتخاب کنید و بعد از لمس کردن Edit ، سورس زیر را Add کنید:

زمانی که سورس Add شد وارد سورس شوید و Installous را نصب کنید:

خوب زمانی که نصب شد با برنامه های مانند DiskAid ، iFunBox که به مسیر Root دسترسی دارن به مسیر var/mobile/Documents/Installous/Downloads بروید

سپس فایل IPA رو به این مسیر کپی کنید:

حالا Installous رو از iPhone/iPod Touch/iPad اجرا کنید و به تب Downloads بروید و App مورد نظر رو انتخاب کنید و Install را بزنید:

منتظر بمانید تا اینستال شود:

زمانی که اینستال شد از برنامه خارج شوید و هم از برنامه های قبلی و هم از برنامه های جدید خود لذت ببرید

امیدوارم این آموزش مفید واقع شود

با تشکر
                                عکسها پاک شدن نمیتونم چیزی ببینم میشه لینک هارو تصحیح کنین

نظر

صبر کنید ..
                                X