اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال Hard Drive ها با اتصال usb به آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اره.مستقيم جواب ميده.البته به شدت كنده .من يك شارژر همراه ١٣٠٠ ميلي امپر خريدم وراحت شدم.با هاب بهترين حالته اتصاله. هر وسيله اي بدون هاب سرعت پاييني داره

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...5b44a8bcde.jpg
    ویرایش توسط mtipad : https://i-phone.ir/forums/member/75597-mtipad در ساعت 21-03-2013, 12:58 PM

نظر

بچه ها سه تا سوال
      ۱.میخوام یه هاب آداپتور دار بگیرم باید به فروشنده چی بگم اصلا از کجا باید بگیرم؟
      چون به یه فروشنده گفتم یه هارد آداپتور دار بدین خندید
      ۲.اگه هاب آداپتور دار بگیرم همه نوع فلش و همه نوع هارد اکسترنال رو بدون هیچ چیز اضافه ای به آیپد وصل میکنه و میخونه؟
      ۳.غیر از کمرا کانکشن کیت اپل دیگه چی هست که بهتر باشه؟
      اگه میشه اسم چند تا مغازه که هم هاب آداپتوردار دارن هم کانکشن کیت رو پی ام کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        بچه ها سه تا سوال
        ۱.میخوام یه هاب آداپتور دار بگیرم باید به فروشنده چی بگم اصلا از کجا باید بگیرم؟
        چون به یه فروشنده گفتم یه هارد آداپتور دار بدین خندید
        ۲.اگه هاب آداپتور دار بگیرم همه نوع فلش و همه نوع هارد اکسترنال رو بدون هیچ چیز اضافه ای به آیپد وصل میکنه و میخونه؟
        ۳.غیر از کمرا کانکشن کیت اپل دیگه چی هست که بهتر باشه؟
        اگه میشه اسم چند تا مغازه که هم هاب آداپتوردار دارن هم کانکشن کیت رو پی ام کنید ممنون میشم
        ۱ و ۲. والا اسمش هاب آداپتور دار هستش. چون اگه بخواید وسایلی که ولتاژ مصرفی بالایی دارن رو به آیپد یا حتی کامپیوتر وصل کنید، شاید بتونه یکی رو ساپورت کنه، اما اگه تعداد زیاد باشه دیگه ولتاژ خود usb جوابگو نیست. باید آداپتور داشته باشه.
        ۳. منظورتون چیه؟ کمرا کیت پورت آیپد رو به usb تبدیل می کنه دیگه. چه وسیله دیگه ای ممکنه وجود داشته باشه؟ توی بازار انواع متفرقه کمرا کیت هست. ولی همشون همین کارو می کنن.
        اگه توی تهران هستید که بهترین جا برای خریدن این چیز ها پاساژ پایتخت هست

نظر

راجع به سوال دو منظورم این بود که وقتی هاب آداپتور دار به ایپد وصل میکنیم دیگه همه مدل فلش رو میخونه یا نه فقط اونایی که ولتاژ کم داشته باشن؟
          هارد اکسترنال بدن آداپتور چی؟

نظر

وقتی آداپتور داشته باشه دیگه برق رو از آیپد نمیگیره. از آداپتور می گیره. بنابراین مشکلی با هیچ فلش یا هاردی نداره. مخصوصا با هارد بدون آداپتور که همه ولتاژ رو از usb تامین می کنه به راحتی کار می کنه.
            موفق باشید

نظر

میشه یه عکس از هاب اداپتور دار بدید ببینم چه شکلیه اصلا طرز استفادش چجوریه؟
              ممکنه اگه هارد رو بهش وصل کنم هارد بسوزهههه یا حتی فلش چون برق شهری ۲۲۰ ه

نظر

خوب دوست عزيز سوختن نداره كه وظيفه ي هاب اينه كه ولتاژ رو مستقيم كنه و مطابق با نيازه دستگاه مورد نظر ولتاژ رو تامين كنه نه كم نه زياد!

نظر

آیا این برای این کار بدرد میخوره و ۱۰۰٪ کار میکنه؟

نظر

ظاهرا كه خوبه ولي به نظرم اصل بگيري بهتره.هميشه چيزهايي كه چندكاره هستن مشكل دار بيدن

نظر

ممنون به خاطر پاسخگویی تون
                      من خریدم و عالی کار کرد
                      فقط یه سوال تضمین میدید که اگه با هاب اداپتور دار به ایپد وصل کنیم هارد یا فلش یا حتی ایپد چیزیشون نمیشه؟ ( به خاطر تغییر ولتاژ ایران هارد و فلش و آیپد نمیسوزن؟

نظر

دوست عزیز مطمئنن کسی از اینجا تو اداره ی برق کار نمی کنه! یا نمی تونه تضمین کنه برق نوسان نداشته باشه!
                        سوختن که فکر نکنم!
                        اما شما برق این دستگاه ها رو ترجیحا از کامپیوتر (از پورت usb یا پورت های پاور که ۱۲ یا ۶ ولت اند و به درایور و هارد وصل می شن تامین کن!)
                        از محافظ هم می تونید استفاده کنید!
                        می گم ممکنه هر طوری بشه!
                        معلوم نیست که با کم شدن جریان برق یک هارد یا فلش می سوزه یا نه! برات مثال می زنم شما اگه یک pc رو که روشنه از برق در بیاری ممکنه هر چیزی بسوزه و ممکن هم هست هیچ چیز نسوزه!
                        به آیپد فکر نکم صدمه برسه چون ربطی نداره!
                        البته هاب ها استندارد هستند با نوسانات مشکلی ایجاد نباید بکنند!
                        اگر مشکلی ایجاد کردند شرکت سازنده مسئوله!
                        با کم شدن ۲-۳ ولت اتفاقی نمی افته!
                        موفق باشید!
                        ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 23-03-2013, 10:36 PM

نظر

ممنون به خاطر پاسخگویی تون
                          من خریدم و عالی کار کرد
                          فقط یه سوال تضمین میدید که اگه با هاب اداپتور دار به ایپد وصل کنیم هارد یا فلش یا حتی ایپد چیزیشون نمیشه؟ ( به خاطر تغییر ولتاژ ایران هارد و فلش و آیپد نمیسوزن؟
                          احتمال مشكل خيلي كمه.اداپتوري كه ميخواين ازش براي برق دهي به هاب استفاده كنين حتما جنس خوب بخرين و از اداپتورهاي تقلبي استفاده نكن.با اين حال منم به گفته دوست خوبمون استفاده از usb خود كامپيوتر رو بهترين راه حل ميدونم.اما اگه هميشه برق در دسترس ندارين مثل من از يك شارژر همراه استفاده كنين كه خطري هم نداره

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...5b44a8bcde.jpg
                          ویرایش توسط mtipad : https://i-phone.ir/forums/member/75597-mtipad در ساعت 24-03-2013, 02:45 PM

نظر

هابی که توش ادپتور داشته باشه و هم خودش و هم اداپتورش قابل اعتماد باشه چی سراغ دارین؟
                            DLink DUB H4 خوبه ؟
                            حتی اگه فلش یا هارد هم اتفاقی بسوزن اشکال نداره ولی آیپد چی ؟ احتمال سوختنش چند درصد هست؟

نظر

هابی که توش ادپتور داشته باشه و هم خودش و هم اداپتورش قابل اعتماد باشه چی سراغ دارین؟
                              DLink DUB H4 خوبه ؟
                              حتی اگه فلش یا هارد هم اتفاقی بسوزن اشکال نداره ولی آیپد چی ؟ احتمال سوختنش چند درصد هست؟
                              اره .اين مدل و تمامي مدلهاي مشابه و معتبر ١٠٠ ٪ خوب و قابل اطمينانن.البته از نظر من يك هاب معمولي با برق لپتاپ هم كارت رو راه مياندازه و نياز به هزينه اضافي نيست.من خودم دوسال دارم استفاده ميكنيم و هيچ مشكلي ندارم
                              ویرایش توسط mtipad : https://i-phone.ir/forums/member/75597-mtipad در ساعت 24-03-2013, 08:53 PM

نظر

چجوری میشه از لپتاپ برق گرفت ؟
                                مگه هاب فقط از آداپتور برق نمیگیره ؟ یه یو اس بی هم داره که باید وصل شه به کمرا کیت!

نظر

صبر کنید ..
                                X