اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتصال Hard Drive ها با اتصال usb به آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من هارد 250gb رو از یک طرف به خود اداپتور اپل زدم طرف دیگه رو هم به آیپد ۲ ورژن ۵.۱.۱ زدم
    چراغ هارد روشن شد اما ifile نشناختش
    Ifile 1.7.0-1
    کار دیگه باید انجام بدم؟
    مهم هست که فرمت هارد چی بوده؟
    ویرایش توسط sina91h : https://i-phone.ir/forums/member/74467-sina91h در ساعت 03-06-2012, 03:05 AM

نظر

دوستان با تجربه ، راهی نیست ؟
      ببخشید تاپیک دوباره زدم آخه دیگه تاپیک از لیست آخرین ارسال ها اومده بود بیرون :d

نظر

با سلام
        اتصال فلش و هارد روي new ipad ورژن 5.1.1 جواب ميده يا نه ، چه نوع camera connection به درد ميخوره منظورم 2 كاره يا 5 كاره هست ، كسي رو new ipad تست كرده؟

نظر

دوستان نتیجه بحث این تاپیک بالاخره چی شد؟!! الان در حال حاضر با ios5 فلش مموری و هارد رو با تامین برق لازم می شه به آیپد وصل کرد یا نه؟ ifile راحت هارد رو می خونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina91h نمایش پست ها
            من هارد 250gb رو از یک طرف به خود اداپتور اپل زدم طرف دیگه رو هم به آیپد ۲ ورژن ۵.۱.۱ زدم
            چراغ هارد روشن شد اما ifile نشناختش
            Ifile 1.7.0-1
            کار دیگه باید انجام بدم؟
            مهم هست که فرمت هارد چی بوده؟
            بايد fat32 باشه. چون بالاتر از ٣٠ گيگ نميشه fat32 ساخت با ويندوزها. البته برا هارد ترنسند من يك نرم افزار ديدم كه كل هارد رو fat ميكرد. من خودم هاردم رو دو قسمت كردم. يكيش ٣٠ تا دادم و بقيه رو يك درايو ديگه. هرچي ميخوام برا ايپد بريزم با درايو ٣٠ تايي كار ميكنم. اگه روش ديگه پيدا كردي براي fat32 كردن هارد ٥٠٠ بگو منم استفاده كنم. جايي نديدم ايپد هارد با فرمت ntfs رو بشناسه

نظر

دوستان میشه فلش مموری رو هم اینطوری به ایپد و صل کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
                دوستان میشه فلش مموری رو هم اینطوری به ایپد و صل کرد؟
                سلام
                من خودم رو ایپد2 ورژن5.1.1 با کمرا کیت دوستم یه فلش ترنسد 4gb رو وصل کردیم و بدون مشکل کار کرد و توی ifile اومد.ولی دوستم خودش یه 8gb ترنسد زد کار نکرد.خودم هم یه فلش سونی 8gb رو امتحان کردم کار نکرد.

نظر

روی ایپد جدید تست شد
                  5.1.1
                  به راحتی کار کرد حتی هارد اکسترنال و بدون این جفنگ بازیهای تو تاپیک
                  نه سیم و نه چیزی !

با Ifile

نظر

خوش به حالت. خدا كنه رو همه ايپد جديدها كار كنه. رو ايپد ٢ كه اذيت ميكنه.
                    مژده بدم به دوستان كه فلش ٣٢ سيليكون پاور رو ايپد ٢ بدون نياز به برق جواب داد. البته قبلش تست كنين و بخرين. از ٥ مدلي كه دوستم داشت ٢ مدل كار كرد و من ازش خريدم

نظر

نوشته اصلی توسط mtipad نمایش پست ها
                      خوش به حالت. خدا كنه رو همه ايپد جديدها كار كنه. رو ايپد ٢ كه اذيت ميكنه.
                      مژده بدم به دوستان كه فلش ٣٢ سيليكون پاور رو ايپد ٢ بدون نياز به برق جواب داد. البته قبلش تست كنين و بخرين. از ٥ مدلي كه دوستم داشت ٢ مدل كار كرد و من ازش خريدم
                      مستقیم به کمراکیت وصل کردی ؟ بدون هاب و آداپتور و ... ؟ ورژن سیستم عاملت چنده؟

نظر

دوستان پیشنهاد میدم قبل از اینکه فلش رو بخرین باید متوحه بشین چند ولت هست ؟ اینم بگم آیپد ها فلش ها تا 1 ولت رو میتونن بخونن .

نظر

روی بدون جیلبریک هم جواب میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط arashjalili نمایش پست ها
                            روی بدون جیلبریک هم جواب میده ؟
                            خیر...
                            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

میگن موس رو هم میشه استفاده کرد ولی من زدم ساپورت نکرد. برنامه چیزی باید نصب کنم?

نظر

اتصال Hard Drive ها با اتصال usb به آیپد

نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                                میگن موس رو هم میشه استفاده کرد ولی من زدم ساپورت نکرد. برنامه چیزی باید نصب کنم?
                                بله موس رو می شه نصب کرد اگه اشتباه نکم اسم تویک btc mouse تو big boss موجوده

Sent from my new  iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X