اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی صندوق صوتی ( Voicemail ) در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای من هم روی آیفون 5 جواب نمیده متاسفانه
    شاید تداخل داره با سرویس تماس های از دست رفته

نظر

• دوستان سرویس پیغام صوتی ( Voicemail ) با سرویس تماس از دست رفته هماهنگ نیست و نمیتونید هر دو سرویس رو باهم در ایرانسل داشته باشید.
      پس اگه سرویس Voicemail رو میخواین باید تماس از دست رفته رو غیر فعال کنید و بالعکس

نظر

• من فکر میکنم روی آیفون 5 و 5 اس و 4 اس کد تنظیم شماره ی پیام گیر برای VoiceMail اپلیکیشن فون در آیفون تغییر کرده باشه برای همین جواب نمیده.
        چون روی 4 خیلی راحت کار میکنه این گزینه

نظر

• من سرویس تماس از دست رفته رو هم غیر فعال کردم ولی باز voicemail فعال نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
            دوستان سرویس پیغام صوتی ( Voicemail ) با سرویس تماس از دست رفته هماهنگ نیست و نمیتونید هر دو سرویس رو باهم در ایرانسل داشته باشید.
            پس اگه سرویس Voicemail رو میخواین باید تماس از دست رفته رو غیر فعال کنید و بالعکس
            آقا روی ۵ و الانم که ۵اس دارم تست کردم فعال بشو نیست که نیست ، اگه واقعا راه خاصی داره که شما بلدی یخ بار از اول بگو ما مرحله به مرحله انجام بدیم خب !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان فعال کردم اما کد میخواد 0000 و00000 . اینا کار نمیکنه!چیکار کنمً

نظر

• انتقال همه تماسها به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازی انتقال تمام تماسها **۲۱*۰۹۹۱۲#ok
                کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تمام تماسها ##۲۱#ok
                کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۲۱#ok

انتقال تماسها در زمان اشغال بودن به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازیانتقال تماس ها در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#OK کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#ok کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۷#ok انتقال تماسها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن گوشی به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازی انتقال تماس ها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن **۶۲*۰۹۹۱۲#ok
                کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن ##۶۲#ok
                کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۲#ok
                انتقال تماسها در زمانیکه مشترک پاسخگو نمی باشد به صندوق صوتیکد میانبر برایفعالسازیانتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی **۶۱*۰۹۹۱۲#ok کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی ##۶۱#ok کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۱#ok

بر روی آیفون 5S تست شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
                  انتقال همه تماسها به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازی انتقال تمام تماسها **۲۱*۰۹۹۱۲#ok
                  کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تمام تماسها ##۲۱#ok
                  کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۲۱#ok

انتقال تماسها در زمان اشغال بودن به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازیانتقال تماس ها در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#OK کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان اشغال بودن **۶۷*۰۹۹۱۲#ok کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۷#ok انتقال تماسها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن گوشی به صندوق صوتیکد میانبر برای فعالسازی انتقال تماس ها در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن **۶۲*۰۹۹۱۲#ok
                  کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس در زمان در دسترس نبودن یا خاموش بودن ##۶۲#ok
                  کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۲#ok
                  انتقال تماسها در زمانیکه مشترک پاسخگو نمی باشد به صندوق صوتیکد میانبر برایفعالسازیانتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی **۶۱*۰۹۹۱۲#ok کد میانبر برای غیرفعالسازیانتقال تماس ها در زمان عدم پاسخ به صندوق صوتی ##۶۱#ok کد میانبر برای بررسی وضعیت *#۶۱#ok

بر روی آیفون 5S تست شد.
                  چینش دقیق کد ها واقعا زیبا و کار امد هست!
                  همه توی قسمت voicemail خود ایفون گیر هستن که اونجا صدا ها رو بشنون نه کد های متفرقه!

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                    چینش دقیق کد ها واقعا زیبا و کار امد هست!
                    همه توی قسمت voicemail خود ایفون گیر هستن که اونجا صدا ها رو بشنون نه کد های متفرقه!
                    بعد از اينكه Voicemail رسيد با شماره ٠٩٩١٢ تماس ميگيرين و به تماس ضبط شده گوش ميدين. همونجا ميتونين ساير تنظيمات رو هم انجام بدين.

نظر

• نوشته اصلی توسط siamack نمایش پست ها
                      بعد از اينكه Voicemail رسيد با شماره ٠٩٩١٢ تماس ميگيرين و به تماس ضبط شده گوش ميدين. همونجا ميتونين ساير تنظيمات رو هم انجام بدين.
                      دوست من خب اون که دیگه ربطی به ایفون نداره.توس ایفون ۴ میشد از همون قسمت voicemail به صدا ها گوش داد و مدیریتشون کرد

نظر

• دوستان من تمام راه های نوشته شده توو این تاپیک رو برای ایرانسل امتحان کردم هیچ کدوم کار نکذد!؟کسی نیست بتونه کمک کنه و خودش هم تونسته باشه این کارو روو گوشیش انجام بده!!؟؟

نظر

• با سلام
                          میشبه بگین برای ios 8..3 چجوری میشه فعال کرد؟ چون من تمام کدهای ذکر شده رو زدم اما کار نکرد! ممنون میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط jame نمایش پست ها
                            در ضمن ویس میل درست است ولی سیستم با کد روی گوشی فعال نمیشه فکر میکنم کدش در ایفون 5 عوض شده کسی کد جدید را نداره
                            **004*09912#
                            **004*710#

https://www.helpforsmartphone.com/vi...-Device-Guides
                            https://img.helpforsmartphone.com/99...6bb9c-w300.png

نظر

• سلام. من پیغامگیر صوتیم رو فعال کردم. خطم همراه اول هست و از پیغامگیر میتونم فقط با شماره گیری 09912 استفاده کنم. ولی گزینه Voicemail گوشیم (iphone 5s) تو نسخه قبلی iOS که اصلا کار نمیکرد و فقط نوتیفیکشین روش میومد. تو نسخه 9.0.1 روش نوتیفیکیشن میاد و وقتی روش میزنم میزنه "Voicemail call failed" شماره پیغامگیر هم با روش شما وارد کردم و حتما درسته وگرنه توتیفیکیشن نمیومد . ممنون میشم راهنمایی کنید.

- - - - - - - - - -
                              ویرایش توسط unique.89 : https://i-phone.ir/forums/member/188913-unique-89 در ساعت 10-10-2015, 11:33 AM

نظر

• بالاخره راهی پیدا شد که بشه قسمت ویس میل را با فشاردن دکمه مذکور برای همراه اول فعال کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X