اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب برنامه Wiki Offline به صورت کاملا مجانی

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
    ضمن تشکر دوست من من بازم متوجه نشدم،خوب اگه قراره برنامه رو پاک کنیم از صفر دوباره عملیات نصب و دانلود دیتابیس رو انجام بدیم خوب دیگه این ۷۰ مگ قبلی وقتی دانلود مجدد با دیتا بیس به روز انجام شده به چه درد میخوره که ازش بک اپ بگیریم؟
    من منظورم این بود که ایا راهی هست که همین دیتابیسی رو که الان تو خود اپلیکیشن گوشیمون داریم ابدیت کنیم که اطلاعات جدیدی که این اواخر به سایت ویکیپدیا اضافه شده به دیتابیس ما توی گوشی بشه و اصطلاحا اپ تو دیت بشه اپلیکیشنمون

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ببخشید منظورتون رو متوجه نشده بودم.
    کلا شما اگه به اینترنت وصل باشید و هر مقاله ای رو باز کنید، در صورت وجود تغییرات جدید، خودش به طور اتوماتیک آپدیت میشه و برای مطالعه آفلاین ذخیره میشه(البته به صورت فایل های جداگانه در کنار دیتابیس اصلی نه رو دیتابیس اصلی). اگه هم که کل دیتابیس اون زبان رو بخواهید آپدیت کنید کافیه که به setting >language رفته و صفحه رو بکشید پایین تا دیتابیستون آپدیت بشه(در این صورت کل دیتابیس که همون فایل 70 مگ هست آپدیت میشه).
    ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 04-07-2012, 11:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
      ببخشید منظورتون رو متوجه نشده بودم.
      کلا شما اگه به اینترنت وصل باشید و هر مقاله ای رو باز کنید، در صورت وجود تغییرات جدید، خودش به طور اتوماتیک آپدیت میشه و برای مطالعه آفلاین ذخیره میشه(البته به صورت فایل های جداگانه در کنار دیتابیس اصلی نه رو دیتابیس اصلی). اگه هم که کل دیتابیس اون زبان رو بخواهید آپدیت کنید کافیه که به setting >language رفته و صفحه رو بکشید پایین تا دیتابیستون آپدیت بشه(در این صورت کل دیتابیس که همون فایل 70 مگ هست آپدیت میشه).
      ببینید دوست من بنده منظورم ابدیت شدن مقاله ای که باز میکنم نیست که مثلا عکسهاش باز بشه.بنده قبلا برنامه رو نصب کردم و همون زمان هم ابدیت ۷۰ مگی رو انجام دادم،الان بعضی مقاله هاش رو که باز میکنم قدیمی هست،مثلا در مورد حسنی مبارک اخرین اخبارش رو نداره.الان میخوام دیتا بیس ۷۰ مگی رو که قبلا گرفتم یه ابدیت بکنم که جدیدترین مقالات و اخرین ابدیتها رو داشته باشم،
      رفتم تو منوی ستینگ و انتخاب زیان اروری رو میده که تو عکس اتچ شده گذاشتم،برای این مسئله چکار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط iceboy24000 نمایش پست ها
        ببینید دوست من بنده منظورم ابدیت شدن مقاله ای که باز میکنم نیست که مثلا عکسهاش باز بشه.بنده قبلا برنامه رو نصب کردم و همون زمان هم ابدیت ۷۰ مگی رو انجام دادم،الان بعضی مقاله هاش رو که باز میکنم قدیمی هست،مثلا در مورد حسنی مبارک اخرین اخبارش رو نداره.الان میخوام دیتا بیس ۷۰ مگی رو که قبلا گرفتم یه ابدیت بکنم که جدیدترین مقالات و اخرین ابدیتها رو داشته باشم،
        رفتم تو منوی ستینگ و انتخاب زیان اروری رو میده که تو عکس اتچ شده گذاشتم،برای این مسئله چکار باید بکنم؟[ATTACH]10515[/ATTACH]

خوب این ارور مربوطه به بلیط یا همون Tokenهست . کافیه طبق مرحله 4 از قسمت language برای خودتون Token رایگان خرید کنی(هر چند تا میخواهید)، بعد دیتابیس رو آپدیت کنید.
        بازم اگه مشکلی بود در خدمتم

نظر

سلام.اگه میشه لینک ها رو دوباره قرار بدید
          لینک ها خراب هستن
          مرسی

نظر

لینک ها آپدیت شدند

نظر

روی iOS5 کار میکنه؟

نظر

سلام
                میشه توضیح بدید این فایل ها رو چطوری از کجا با چه برنامه ایی نصب کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط majid74 نمایش پست ها
                  روی iOS5 کار میکنه؟
                  بله کار میکنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط bijani67 نمایش پست ها
                  سلام
                  میشه توضیح بدید این فایل ها رو چطوری از کجا با چه برنامه ایی نصب کنیم
                  اگه منظورتون اون 4 تا فایله، خوب با برنامه هایی مثل ifunbox یا pcsuite به مسیر های مشخص شده کپی کنید

نظر

مشکل اینجاست که وقتی سرچ میکنی بعضی مطالبو که می خواد لود کنه از برنامه میاد بیرون ولی همین حالت وقتی انلاین بشی دیگه نیست یعنی از برنامه خارج نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط justified نمایش پست ها
                      مشکل اینجاست که وقتی سرچ میکنی بعضی مطالبو که می خواد لود کنه از برنامه میاد بیرون ولی همین حالت وقتی انلاین بشی دیگه نیست یعنی از برنامه خارج نمیشه
                      من همچین مشکلی ندارم!

نظر

اپدیت : از یرنامه بیرون میره بالا نمیاره

نظر

سلام
                          برنامه عالی هست
                          فقط من یه مشکل دارم
                          1-من زبان فارسی رو دانلود کردم و به صورت افلاین جستجو میکنم اما عکسی نشون نمیده مثلا وقتی ایفون رو سرچ میکنم فقط مطالبش میاد اما تصویرش نمیاد
                          2-ایا اون فایل 3.5 گیگ فقط زبان انگلیسی رو داره و ایا دانلود نکنم مشکلی پیش میاد؟
                          ویرایش توسط rezahtc2 : https://i-phone.ir/forums/member/87176-rezahtc2 در ساعت 01-09-2012, 09:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rezahtc2 نمایش پست ها
                            سلام
                            برنامه عالی هست
                            فقط من یه مشکل دارم
                            1-من زبان فارسی رو دانلود کردم و به صورت افلاین جستجو میکنم اما عکسی نشون نمیده مثلا وقتی ایفون رو سرچ میکنم فقط مطالبش میاد اما تصویرش نمیاد
                            2-ایا اون فایل 3.5 گیگ فقط زبان انگلیسی رو داره و ایا دانلود نکنم مشکلی پیش میاد؟
                            ۱-عکسها وقتی نمایش داده میشن که به اینترنت وصل باشی البته برای بار اول و بعد اون دیگه نیازی به اینترنت نیست.
                            ۲-بله. مشکلی پیش نمیاد ولی اگه از من میپرسی دانلود کنی بهتره چون فارسی خیلی ناقصه.
                            ویرایش توسط David_Soheil : https://i-phone.ir/forums/member/14664-david_soheil در ساعت 01-09-2012, 10:33 PM

نظر

با تشکر از پست خوبتان
                              از دوستان اگه کسی برای ویکی فارسی اون سه فایلی که کم حجم هستند واسم آپ کنید ممنون میشم چون از فایل پرحجم هفتاد مگی بکآپ گرفتم ولی بقیه فایلها یادم رفت.
                              و دیگه اینکه چگونه میونیم token بگیریم واسه من یک زبان که دانلود کرده ام فقط اون نشان میده اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.
                              و در آخر اینکه این فایل 3 گیگی که دانلود کردم باید از حالت فشرده خارج کنم و در مسیر گفته شده کپی کنم بیا همینطوری که دانلود کردم.
                              ویرایش توسط mohammadj54 : https://i-phone.ir/forums/member/76961-mohammadj54 در ساعت 02-09-2012, 10:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadj54 نمایش پست ها
                                با تشکر از پست خوبتان
                                از دوستان اگه کسی برای ویکی فارسی اون سه فایلی که کم حجم هستند واسم آپ کنید ممنون میشم چون از فایل پرحجم هفتاد مگی بکآپ گرفتم ولی بقیه فایلها یادم رفت.
                                و دیگه اینکه چگونه میونیم token بگیریم واسه من یک زبان که دانلود کرده ام فقط اون نشان میده اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.
                                و در آخر اینکه این فایل 3 گیگی که دانلود کردم باید از حالت فشرده خارج کنم و در مسیر گفته شده کپی کنم بیا همینطوری که دانلود کردم.
                                فایل های فارسی رو براتون آپلود کردم:
                                Download wikipedia_fa.rar
                                فایل 3 گیگی رو که دانلود کردین باید اسم هر چهار فایل رو تغییر بدید. همون طور که تو پست اول گفته شده.

نظر

صبر کنید ..
                                X