اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه کرک یک برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من بازی castle of magic رو از سایت app trackr دانلود کردم ولی اجرا نمیشه و 1 پیغام رو صفحه وجود داره که نوشته چون این برنامه به صورت غیر قانونی دانلود شده و با پشتیبانی شرکت سازنده تماس بگیرید
    نسخه اورجینالشو از ایتونز خریدم ولی باید کرک بشه تا اجرا بشه چون با اکانت ششم خریدم اتورایز نمیشه
    ممکنه راهنمایی کنید چجوری میشه کرکش کرد یا اگه لطف کنید برام کرکش کنید
    بگید تا اپلود کنم.مرسی.الان تقریبا 10 روزه که گیرم.
    ویرایش توسط cccp : https://i-phone.ir/forums/member/17829-cccp در ساعت 26-07-2010, 08:34 AM

نظر

نوشته اصلی توسط cccp نمایش پست ها
      سلام من بازی castle of magic رو از سایت app trackr دانلود کردم ولی اجرا نمیشه و 1 پیغام رو صفحه وجود دهرهخ که نوشته چون این برنامه به صورت غیر قانونی دانلود شده و با پشتیبانی شرکت سازنده تماس بگیرید
      نسخه اورجینالشو از ایتونز خریدم ولی باید کرک بشه تا اجرا بشه
      یکی از دوستان راهنمایی کنه چجوری میشه کرکش کرد یا اگه لطف کنید برام کرکش کنید
      بگید تا اپلود کنم.مرسی
      اگه خریدین که دیگه نیازی به کرک کردن نیست

نظر

اخه با اکانت شماره 6 خریدم اوتورایزد هم نمیشهوفقط اونایی که با 5 تا اکانت اول خریدم کار میکنه ولی هین بازی و چند تای دیگه که با 1 اکانت دیگه خریدم نصب میشه ولی اجرا نمیشه
        خواهش میکنم کمک کنید.هزینش هرچی باشه میدم.

نظر

شما رو یک کامپوتر فقط با ۵ تا میتونید اوتورایز کنید ولی اگه برید توی اکانت ۶ و مشخصاتش رو بیارید و ایمیلی که وارد کردید رو به ایمیل های اکانت قبلی تغییر بدید شاید درست بشه
          ایتونز رو باز کنید و به ایتونز استور برید و بالا گوشه سمت راست با اکانت مورد نظر لاگین شید بعد وقتی وارد شدید یک بار روی اسم اکانت کلیک کنید تا مشخصات بیاد بعد یه جا نوشته اپل ای دی که ایمیل شماست و سمت راست روی ادیت اکانت اینفو کلیک کنید وو در اخر هم done را فشار دهید
          حالا اینجا جای مطرح کردن مشکلتون بود؟؟
          ویرایش توسط incredibleapple : https://i-phone.ir/forums/member/2462-incredibleapple در ساعت 16-07-2010, 05:50 PM

نظر

سلام من بازی castle of magic رو از سایت app trackr دانلود کردم ولی اجرا نمیشه و 1 پیغام رو صفحه وجود دهرهخ که نوشته چون این برنامه به صورت غیر قانونی دانلود شده و با پشتیبانی شرکت سازنده تماس بگیرید
            نسخه اورجینالشو از ایتونز خریدم ولی باید کرک بشه تا اجرا بشه
            یکی از دوستان راهنمایی کنه چجوری میشه کرکش کرد یا اگه لطف کنید برام کرکش کنید
            بگید تا اپلود کنم.مرسی
            اساتید کرک
            یکی نیست یک راه حل درست به ما بده؟
            من هنوز موندم با این فایل چکار کنم!چطوری کرکش کنم؟!!

نظر

اساتید کرک
              یکی نیست یک راه حل درست به ما بده؟
              من هنوز موندم با این فایل چکار کنم!چطوری کرکش کنم؟!!
              RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

نظر

لینک خرابه

نظر

لینک خرابه
                  دوست من با لینکهای ف یل تر مشکلی ندارین؟

نظر

مشکلی ندارم

نظر

من این بازی (castle of magic) رو 3 بار با کرکرهای متفاوت از apptrakr.org دانلود کردم ولی هیچکدوم اجرا نشد!!!

نظر

نه مشکلی ندارم
                        من این بازی رو 3 بار با کرکر های متفاوت دانلود کردم ولی هیچکدوم اجرا نشدن
                        تنها برنامه ای که باهاش مشکل دارم همین castle of magic است

نظر

مشکلی ندارم
                          Download Castle_of_Magic_v1.0.4.ipa for free on uploading.com

نظر

دوست عزیز سورس خرابه
                            یه سورس دیگه اگه دارین لطف کنین
                            با سپاس

نظر

نه مشکلی ندارم
                              من این بازی رو 3 بار با کرکر های متفاوت دانلود کردم ولی هیچکدوم اجرا نشدن
                              تنها برنامه ای که باهاش مشکل دارم همین castle of magic است
                              حتی اون نسخه ای رو که خودم واستون کرک کردم هم کار نکرد؟؟

نظر

جناب iAmir چقدر زمان میبره که برنامه poed برنامه ای رو کرک کنه

منم همچین مشکلی با برنامه Hypsometer دارم هر کرکی رو میریزم رو آیفونم باز نمیشه یعنی میپره بیرون 3gs 3.1.3

نظر

صبر کنید ..
                                X