اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه شارژ صحيح آيفون!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ایرادی نداره اگه ایفون رو با شارژر ایپد ۲ شارژ کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
      بهتره شارژ نکنید چون آمپر آیپد بالاتر هست
      ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 20-08-2012, 05:47 PM
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

آقا من یه آیفون 2 داشتم که تقریبا 3 سال و نیم واسم کار کرد این یه سال آخر باید روزی 4 بار شارژش میکردم تا اینکه خدابیامرز از روی میز افتاد و دیگه کلا تاچش هم کار نکرد
        الان یه 4s خریدم و دارم با همون شارژر قبلیه شارژش میکنم
        میخواستم ببینم به نظر دویتان اشکالی داره این قضیه یا نه
        چون ولتاژ و آمپر ایناش فرقی نداره با هم...

نظر

در جواب بعضی از دوستان بگم بعضی از ماردبورد های گیگابایت ایفون رو سریع تر شارژ میکنن که قیمت بالا هست بالا 300 هست

ولی تو سایت خود گیگا هم هست و اپل هم تایید کرده

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
            آقا من یه آیفون 2 داشتم که تقریبا 3 سال و نیم واسم کار کرد این یه سال آخر باید روزی 4 بار شارژش میکردم تا اینکه خدابیامرز از روی میز افتاد و دیگه کلا تاچش هم کار نکرد
            الان یه 4s خریدم و دارم با همون شارژر قبلیه شارژش میکنم
            میخواستم ببینم به نظر دویتان اشکالی داره این قضیه یا نه
            چون ولتاژ و آمپر ایناش فرقی نداره با هم...
            اگه ولتاژ خروجی یکسانه ایرادی نداره. آمپر مهم نیست فقط هرچی بیشتر باشه زودتر شارژ میکنه.

Sent from Tapatalk
            .There is no knowledge that is not power

نظر

مادربوردهای asus سری های جدید واقعا عالی هستن من خودم دارم فوری شارژ میکنن . خوده شرکت به ای شارژر برای اپل داره که نصب میکنیم

سری های z68 z77 همین جدیدهاش همه دارن

نظر

آقا من یه چیزی بگم "شارژ و دشارژ کردن سریع باطری های لیتیومی برای باطری ضرر داره"

و جالب اینجاس که اگه طولانی هم بشه براش ضرر داره!یعنی نباید باطری لیتیومی به مدت طولانی به شارژ زده نشود.حتی اگه شارژ هم داشته باشین.امیدوارم منظورمو رسونده باشم
                ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 29-07-2012, 10:19 AM

نظر

من همه مطالب و نظرات رو خوندم. خود سایت اپل هم یه سری روشهایی ذکر کرده(برای بهبود وضعیت باتری) و یک سوال اساسی دارم که امیدوارم پاسخ بنده رو بدبد
                  نحوه صحیح شارژ آیفون چه جوری هست؟؟(بنده 4s دارم)
                  اخه همون جور که میدونید cycle فول شارژ ایفون همانطور که توی سایتش هم گفته 400 بار هست و گفته که ماهی یک بار فول شارژش کنید.این فول شارژ دقیقا یعنی چی؟؟ آیا یعنی این که شارژ گوشی بذاریم خالی شه و بعد با خود گوشی بذاریم تا شارژش 100% شه ؟؟ آیا یعنی اینکه بذاریم شارژش خالی شه و بعد با یه برنامه ای مثل Battery Doctor Pro بذاریم فول شارژ شه؟؟(اینکه بذاریم با خود گوشی شارژش به عدد 100 برسه با اینکه با اون برنامه بذاریم فرق میکنه ها!! مثلا که اگه شارژ گوشی بذاریم خالی شه و با خود گوشی بذاریم به عدد 100 برسه،اگه این پروسه 2 ساعت طول بکشه با اینی که بذاریم شارژش خالی شه و با اون برنامه شارژش کنیم 2 ساعت و نیم طول میکشه! چون اون برنامه 3 مرحله ای هست و شارژ گوشی که به عدد 100 برسه هنوز فول شارژ نشده و نزدیک 30 تا 40 دقیقه طول میکشه تا فول شه! امتحان کردم که میگم)
                  این از توضیحات فول شارژ
                  در حالت عادی کاری که من میکنم اینه که تا گوشیم battery low داد (یعنی 20%) میزنمش شارژ و تا 98% که شد از شارژ میکشم.(البته وقتی battery low میده با برنامه charge alert هم امتحان کردم و alert رو روی 100% تنظیم کردم و و اتوماتیک تا اینکه خود برنامه charge alert به 100% میرسه بوق میزنه و وقتی از شارژ میکشم میبینم گوشی رو نا 98% شارژ کرده.) و ماهی یکبار هم میذارم فول شارژ شه،یعنی میذارم شارژش خالی شه و میزنمش توی شارژ و تا اینکه خودم عدد 100 رو دیدم از شارژ میکشم.
                  آیا روش شارژ عادی من درست هست؟؟
                  آیا روش فول شارژی که انجام میدم درست هست؟؟
                  ممنون میشم اگه اینطور نیست راهنمایی بفرمایید
                  منتظر جواب ادمین هستم.

نظر

نوشته اصلی توسط makina نمایش پست ها
                    به هیچ وجه اینکارو نکنین.مورد زیاد داشتیم که آیفون بعد از شارژ با شارژر آیپد دیگه شارژ نشده.پس تحت هر شرایطی ریسک نکنین

نظر

دوستان خود اپل به من گفت كه با شارژر آيپد هيچگونه ضرري براي باطري نداره و فقط سريعتر شارژ ميشود.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      with

نظر

سلام ، در ادامه ى مطالب h v عزيز به چند مورد ديگه اشاره مى كنم ؛
                        *حتمآ از كابل usb و دوشاخه ى اورجينال آيديوايستون استفاده كنيد*
                        *تا جايى كه امكان داره زمانى كه دستگاهتون در حال شارژ شدن هست به هيچ وجه از اون استفاده نكنيد ، چون احتمال اينكه سلول هاى باترى آسيب ببينه زياده* موفق باشيد!

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

دوستان ايرادي داره اگه آيفونمو با هر وسيله اي كه يو اس بي داره شارژ كنم؟؟؟
                          مثلا پخش اتومبيل كه يو اس بي داره؟؟ يا پخش خانگي يا يو اس بي رسيور؟؟؟ نميگم هميشه ولي گاهي كه ضروريه!!! ضرري نداره؟ آخه به نظر من با پورت يو اس بي كامپيوتر فرقي نداره ولتاژش چرا كه اگه داشت فلش آسيب ميديد نه!!!!

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
                            دوستان ايرادي داره اگه آيفونمو با هر وسيله اي كه يو اس بي داره شارژ كنم؟؟؟
                            مثلا پخش اتومبيل كه يو اس بي داره؟؟ يا پخش خانگي يا يو اس بي رسيور؟؟؟ نميگم هميشه ولي گاهي كه ضروريه!!! ضرري نداره؟ آخه به نظر من با پورت يو اس بي كامپيوتر فرقي نداره ولتاژش چرا كه اگه داشت فلش آسيب ميديد نه!!!!
                            فلش باتري داره كه اسيب ببينه
                            توصيه نميكنم چون ممكنه ولتاژ متفاوتي داشته باشه و باتري اسيب جدي وارد كنه !!!

نظر

نحوه شارژ صحيح آيفون!

باطری های دستگاه شما دو سیکل شارژ دارند.
                              اولین سیکل تا ۸۰درصد هست و به اون شارژ سریع میگن و بعد از اون تا ۱۰۰درصد
                              سیکل کامل هست.برای سلامت بیشتر سعی کنید باطری رو همیشه شارژ کامل نکنید.
                              اگر هم مطمئن نیستید به صحبت های من میتونید برید مثلا تکنولوژی هایی مانند vaio care
                              رو مطالعه کنید و ببینید سونی چه راهی رو برای محافظت باطری لپ تاپ هاش برگزیده.
                              درضمن بدونید مرگ باطری های جدید داغ شدن اون هاست پس سعی کنید موقع شارژ
                              قسمت پشت دستگاه در معرض جریان هوا قرار داشته باشه.
                              نکته ی بعد هم اینکه باطری های لیتیوم آی او ان مانند تکنولوژی های قبلی دیگه نیازی
                              به کامل خالی شدن و پرشدن نداره و فقط یک بار در ماه اینکار نیاز هست و اون هم تنها برای
                              دقیق شدن میزان درصد شارژتون هست.
                              یه توضیح هم میدم برای دوستانی که شاید دنبال دلیل باشن.
                              اینکه میگم دیگه مثل قبل کامل خالی و پر نکنید و میتونید سریع شارژ کنید به این علت
                              هست که اگر از صفر تا صو رو یک سیکل شارژ درنظر بگیریم.حال شارژ شما کامل هست
                              و تا نصف ازون استفاده میکنید،حالا دستگاه رو تا صد شارژ میکنید و دوباره همین برنامه
                              رو انجام میدید.خب به ظاهر دو سیکل شارژ حساب میشه برای باطریمون درصورتیکه
                              درواقع اینکار یک سیکل شارژی حساب میشه.چون سیکل بسته به میزان قدرت باطری هست
                              نه به تعداد شارژ.
                              سوالی بود درخدمتم.
                              ویرایش توسط parsasat : https://i-phone.ir/forums/member/54405-parsasat در ساعت 27-08-2012, 11:24 PM

نظر

دوستان یه سوالی داشتم:اگه ایفون رو با شارزر ایپد شارز کنیم مشکلی واسه باطری ایفون بیش میاد؟خیلی زود تر از شارزر خود ایفون شارز میکنه مواقعی که عجله دارم خیلی به کارم میاد

نظر

صبر کنید ..
                                X