اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل کوچک شدن اسکرین در iOS 5.0 بعد از جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    activator من نصب ندارم در ضمن صفحه کوچیک شده نمیشه کارکرد

نظر

نوشته اصلی توسط aminashja نمایش پست ها
      سلام
      activator من نصب ندارم در ضمن صفحه کوچیک شده نمیشه کارکرد
      برنامه ی iSpirit رو روی لپ تاپتون نصب کنید؛ دستگاهتون رو به لپ تاپ وصل کنید و از طریق این برنامه ریسپرینگ کنید.
      وقتی صفحه به صورت عادی بالا اومد، حتما اکتیویتور رو نصب کنید و مراحلی رو که در پست بالا دادم اجرا کنید تا اگه بعدها مشکل تکرار شد، به راحتی از صفحه ی لاک اسکرین و با نگه داشتن دگمه ی هوم برای چند ثانیه مشکل حل بشه.
      ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 19-11-2011, 01:17 AM

نظر

ریسپرینگ یعنی به اصطلاح ویندوزیش لاگ آف لاگ این کردن، بدون خاموش کردن دستگاه. اینکار اغلب غریب به اتفاق مشکلاتی رو که بر اثر نصب نرم افزار های ناسازگار در سیدیا به وجود میاد (و باعث ناپایداری sb میشه) رو حل می کنه. این کار مطلقا هیچ ضرری نداره و هیچ صدمه ای نمیزنه. اگه یادتون باشه هر بار هم که برنامه ای از سیدیا نصب می کنید آخرش ریسپرینگ می کنید. با استفاده از اکتیویتور کارایی که گفته شد رو انجام بدید تا در موارد مشابه راحت بتونید از صفحه لاک اسکرین ریسپرینگ کنید.  امیدوارم موضوع روشن شده باشه
        ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 06-12-2011, 10:03 AM

نظر

توی سورس insanely یک ئچ هست به نام fix 5.0

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
            توی سورس insanely یک ئچ هست به نام fix 5.0
            اینکارو انجام میده؟!!

نظر

با آخرین ورژن redsn0w جیل کن درست میشه..

نظر

من هر کاری کردم نشد حتی با ispirit ریسپرینگ کردم بازم نشد ففقط تونستم اول backup بگیرم که تلفنا و عکس نپره بعد با گرفتن SHSH با برنامه iFath که آموزش جامع این کار تو سایت هستش طبق مراحل گفته شده ورژن 5 رو ریستور کردم بعدش دوباره جلبریک و بقیه کارا تا تونستم دوباره به زندگی برگردم ممنون از همه

نظر

من اسكرين گوشيم مثه سيديا يا ساير برنامه ها كامله ولي صفحه هاي اينترنتي رو كوچيك ميكنه تو سيف مود هم بردم و ريستارتم كردم ولي باز درست نشد . كسي ميدونه چيكار بايد بكنم ؟

نظر

با جیل کردن با ورژن اخر رد اسنو هم حل نشد

نظر

درست نشد کوچک بودن اسکرین تا دوباره ریستور کردم

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                        دوستان، برای حل این مشکل اینطور عمل کنید:
                        برنامه ی activator رو باز کنید؛
                        در صفحه ی اول روی at lock screen کلیک کنید؛
                        در قسمت home button روی short hold کلیک کنید؛
                        در system actions روی respring کلیک کنید.

تمام! حالا کافی است هر بار دچار این مشکل شدید، به لاک اسکرین بروید (با دو بار زدن دگمه ی پاور) و بعد دگمه ی هوم را برای چند ثانیه نگه دارید تا دستگاه ریسپرینگ شود. موفق باشید! ؛
                        عزیز جان این روش اصلآ کار نکرد. امیدوارم روش بهتری پیدا کنی

نظر

روش پست اول برای من خیلی خوب جواب داد ولی هر چند روز یکبار این اتفاق می افتاد
                          برنامه ای که باعث کوچک شدن صفحه شد(callbar) را پاک کردم دیگه این اتفاق نیفتاد

نظر

آقا من امروز ظهر اینجوری شد. همه روشارو انجام دادم نشد. اومدم ریستور کردم. بعد از جیلبریک آی بلک لیست رو نصب کردم گوشی و خاموش روشن کردم باز دوباره اینجوری شد. شت.. میشه بدون ریستور سیدیا و پاک کنم و دوباره جیلبریک کنم فقط؟؟
                            ویرایش توسط hosein.boy.good : https://i-phone.ir/forums/member/68451-hosein-boy-good در ساعت 01-01-2012, 08:28 PM

نظر

سلام دوستان, تو رو خدا یه فکر واسه این مشکل کنین, این دو تا راهی رو که پیشنهاد داده بودین رو من امتحان کردم اما جواب نمیده, ممنون از همه...

نظر

دوستان به نظر من مشكل از برنامه اي بلك ليسته حالا اگه كسي ميدونه بگه چجوري حذفش كنيم . ضمنا چون صفحه كوچك شده تقريبا روي صفحه گوشي كاري نميشه كرد. لطفا كمك كنين

نظر

صبر کنید ..
                                X