اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی Peel 520

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    با توجه به اینکه آیپاد گوشی نداره و صدا از بلنگو پخش میشه حالا با هر کی صحبت کنی همه صدا رو می شنوند ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mh2002ir نمایش پست ها
      سلام
      با توجه به اینکه آیپاد گوشی نداره و صدا از بلنگو پخش میشه حالا با هر کی صحبت کنی همه صدا رو می شنوند ؟؟
      دوست عزیز شما عکساش رو با دقت ندیدی یه بار نگاه کنی متوجه میشی که خودشون یه گوشی بالای ایپاد طراحی کردند که طول ایپاد رو می بره حدودا رو 125 .

کاش طراحیاشون جوری بود که با هندزفری صحبت کنی تا اینقدر دراز نمی شد

نظر

از کحا میتونم pell 520 II تهیه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط y@shar نمایش پست ها
          از کحا میتونم pell 520 II تهیه کنم؟
          Yosion Apple Peel 520 turns your iPod Touch into an iPhone! - Peel520.net

نظر

بهترین دستگاه gmate هست که خیلی راحت جواب میده و کاری با گوشی شما نداره...
            Skyroam Homepage

نظر

نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
              بهترین دستگاه gmate هست که خیلی راحت جواب میده و کاری با گوشی شما نداره...
              skyroam homepage
              ادعا کردند که در فاصله های نسبتا زیاد (5-6 متر) خوب کار میده، ولی وقتی امتحان کردم یک متری هم به زور کار میده دیگه چه برسه به 5 متر!

در ضمن ، پیل ها در کل بهتر هستند و خیلی بیشتر و بهتر بازدهی دارند...

نظر

دعا کردند که در فاصله های نسبتا زیاد (5-6 متر) خوب کار میده، ولی وقتی امتحان کردم یک متری هم به زور کار میده دیگه چه برسه به 5 متر!

در ضمن ، پیل ها در کل بهتر هستند و خیلی بیشتر و بهتر بازدهی دارند...
                من خودم دارم راحت 10 متر رو با کیفیت عالی ساپورت میکنه..!!!

نظر

دوست عزیز با gmate فقط میشه از speaker ipod برای مکالمه استفاده کرد؟

نظر

gamet بهتره یا peel 520?
                    peel از کجا گیر بیارم
                    ویرایش توسط y@shar : https://i-phone.ir/forums/member/64618-y-shar در ساعت 17-04-2012, 12:12 AM

نظر

دوستان پایین ترین قیمت gmate چند بوده؟ کجا؟

نظر

سلام دوستان 1سوال داشتم به نظر شماخرید1 ای باد مشکی1سال کارکرده باpellاش که موقع مکالمه نویزداره (اما میدونم سالمن چون برای برادرمه )کارمنطقیه؟وایامیشه به عنوان1 گوشی روش حساب کردواگه اره چه قیمتی بایدازش بخرم؟درضمن بیلشم هم سن خودشه
                        دوستان خواهشاکمکم کنیدمن اصلاواردنیستم اینم ایمیلمه sahba1hosseini@gmail.comککککککمممممککک

نظر

1چیز دیگه هم به بالااضافه کنم بیلش 1دست مشکیه اون نوار نقره ایه که عکس صفحه قبل داره نداره اسبیکرم نداره بااسبیکرخود ای باد کارمیکنه حالالطفاکمک کنییید بخرم ازش ؟؟چند؟لطفااااااااااا
                          ویرایش توسط صهبا : https://i-phone.ir/forums/member/98079-صهبا در ساعت 08-07-2012, 12:22 AM

نظر

کسی کمک نمیکنه!!؟؟/؟؟؟؟؟بااونپیل قدیمیه بدن شارزر500ازش بخرم خوبه/؟؟؟؟؟ککککککککککمکککککککککککککککککککککککککککککککککک ککککک
                            ویرایش توسط صهبا : https://i-phone.ir/forums/member/98079-صهبا در ساعت 08-07-2012, 03:47 PM

نظر

میشه یه سورس بدین که رو 5.1.1 هم کار کنه؟

نظر

میشه یه سورس بدین که رو 5.1.1 هم کار کنه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X