اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی Peel 520

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکلی با ios 5 نداره ؟؟؟

در مورد sar اش کسی می دونی ؟ میزان تشعشع اش.

یکی می گفت وقتی با هندزفری گوش میدی کیفیتش میاد پایین !!
    چیه قضیش ؟
    ویرایش توسط sepehrcuber : https://i-phone.ir/forums/member/62709-sepehrcuber در ساعت 26-07-2011, 11:26 PM

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      مدلی که من معرفی کردم هیچ کدوم از این مشکلات رو نداشته و نداره.
      کاملا آنلاک هست.
      بله peel520 از لحاظ نرم افزاری یکم قویتره ولی این مواردی که من گفتم به راحتی میتونن توی نرم افزارشون اصلاح کنن ولی خوب از لحاظ سخت افزاری Cpeel خیلی بهتر از PEEL520 هستش .
      کلا کمپانی coming که داره Cpeel رو میزنه خیلی کیفیتش از محصول کمپانی yosion که داره peel520 رو میزنه بهتره .اینو هم من تجربه کردم هم توی youtube فیلمهاش موجود هست.
      البته ببخشید اگه جسارت کردم رو حرف شما حرف زدم

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
        مشکلی با ios 5 نداره ؟؟؟

در مورد sar اش کسی می دونی ؟ میزان تشعشع اش.

یکی می گفت وقتی با هندزفری گوش میدی کیفیتش میاد پایین !!
        چیه قضیش ؟
        تا اونجایی که من خوندم تو سایتشون با ios5 مشکلی نداره ٫ کلا این peel ها صداشون خیلی زیاده و وقتی تا اخر زیاد میکنی چه loudspeaker , چه headset یکم خر خر میکنه ولی اگ متوسط بزاری صداشو خیلی خوبه ....

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
          شما به سایت زیر برید:
          myvisacard.ir
          این سایت به شما مسترکارت میده هم مجازی هم فیزیکی.
          بعدش میتونید بخرید.
          شرمنده جسارت میکنم ولی یه چیزی رو حواستون باشه اینا تو سایت نوشتن که freeshiping به تمام دنیا ولی من توی سایتهای مختلف خوندم که نوشته بودن که اینطور نیست و پول پست پرداخت باید کرد و اینکه مثل اینکه مالیات هم میگرین!!!!!!

نظر

سایت اصلی که حاضر شده محصولات تبدیل ipod به iphone رو بفروشه سایت cpeel.net هست که ۱ محصول جدید yosion که همون peel520 نسل دوم هست رو گذاشته که یکم قابل تحمل هستش و بقیه محصولاتش مال کمپانی coming هستش که کلا کیفیت سخت افزاری همشون خیلی بهتر از کمپانی رقیبش هست ...

نظر

اقا من میخوام میشه بگین تهران چه جوری پیدا کنم؟

نظر

این که شبیه گوشت کوبه

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
                  اقا من میخوام میشه بگین تهران چه جوری پیدا کنم؟
                  والا من از آشنا گرفتم اگه بخواید میتونم بازم ازش بگیرم ٫ اونطور که میگفت خیلی کم وارد میکنن چون هم به صرفه نیست هم اینکه چون مارکش چینی هستش ریسک داره ممکن نخرن ولی مثل اینکه فروشش خیلی خوب بوده یه سری آورده بود میگفت همش فروش رفته....

نظر

داداشای گل چینی هم خوب و بد داره.

اگر کسی مدیریت صنعتی خونده باشه مطمئنا معنی oem یا تولید کننده بی نام و نشان رو میدونه.
                    این جنس های تقلبی هم توسط شرکت های ایرانی سفارش داده شده و وارد بازار ایران میشن.
                    نمونه بارزش همین کشنده های هوو که حتی پارک شدش هم آدم میکشه!

نظر

سلام بچه ها... خوب هستین؟؟ می*شه نظرتون رو در مورد C Apple Peel T166بهم بگین؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط silent_eagle نمایش پست ها
                        سلام بچه ها... خوب هستین؟؟ می*شه نظرتون رو در مورد c apple peel t166بهم بگین؟؟
                        اونم خوبه.
                        کلا این پیل ها همشون خوبند ولی پیل 520 عالیه چون هم استحکام کافی رو داره هم کیفیت هم قیمتش مناسبه.

نظر

سلام،کسی آدرس فروشگاهی تو تهران بلد نیست که بشه ازش پیل رو خرید کرد؟

نظر

نه متاسفانه باید از خارج از کشور خریداری کنید چون در ایران خیلی کمه.
                            البته باید گفت که هنوز به 4.3.5 و 4.3.4 تست نشده.

نظر

دوستان این مدل t288 از همشون بهتره هم سرعت اینترنت بیشتره هم ضخامتش کمتره

نظر

لینک بدید لطفا.

نظر

صبر کنید ..
                                X