اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روش داونگرید (Downgrade) از IOS 5 Beta به 4.3.3 IOS در آیپد 2

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• روش داونگرید (Downgrade) از IOS 5 Beta به 4.3.3 IOS در آیپد 2

سلام دوستان
    نمیدونم شاید این موضوع خیلی پیش پا افتاده باشه و یا حتی توی فروم به اون اشاره شده، اگر که کارامد نیست مدیران محترم حذف بفرمایند:

من چند روز پیش IOS 5 Beta رو روی آیپد دو خودم نصب کردم، که به علت اینکه نتونستم اون رو اکتیو کنم مجبور بودم که اون رو به فرم ور 4.3.3 برگردونم. تو یه سایت خارجی یه روش پیدا کردم که دوست دارم اون رو در اختیار شما بذارم. من داونگرید رو با آیتونز 10.5 انجام دادم.
    خوب تو مرحله اول آیپد رو خاموش کنید. ( به یاد داشته باشید که دستگاهتون باید به کامپیوتر وصل باشه و آیتونز هم بسته باشه)
    بعد از اون به مدت ده ثانیه دکمه اسلیپ و هوم (Sleep & Home) رو با هم فشار بدید.
    بعد دکمه Sleep رو رها کنید و همچنان دکمه Home رو نگهدارید تا کامپیوتر پیغام بده که دستگاه شمارو شناخته.
    بعد خودش آیتونز رو باز میکنه و صفحه ی مربوط به ریستور رو براتون میاره، دکمه شیفت رو نگهدارید و روی ریستور کلیک کنید و بهش فریم ور قبلی رو معرفی کنید.

منبع: Downgrade iOS 5 beta to iOS 4.3.3
    ویرایش توسط sm2azimi : https://i-phone.ir/forums/member/56991-sm2azimi در ساعت 15-06-2011, 03:40 PM

مرسی دوست عزیز

ولی این کاری که شما کردی ابتدا به dfu بردی و بعد دانگرید کردی و چون هنوز فرمور اصلی 5 نیومده shsh هم نیازی نیست

کار معمولی هستش که ابتکار خاصی نمیخواد

نظر

عرض کردم شاید پیش پا افتاده باشه. از بعضی اساتید پرسیده بودم گفته بودن که باید صبر کنم تا جیلبریک آیپد2 بیاد

نظر

دوستان مشکلی نیست که ایپد 2 3g رو به ios 5 برد ؟؟؟
        یعنی اگر بخوام برگردونم مشکلی نیست ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
          دوستان مشکلی نیست که ایپد 2 3g رو به ios 5 برد ؟؟؟
          یعنی اگر بخوام برگردونم مشکلی نیست ؟؟؟
          راستش من نصب کردم، ولی تو مرحله ای که وصل میشه به سایت اپل تا چک بکنه که فریم ورت اکتیو هست یا نه واسه من گیر کرد. یکی از دوستان میگفت میشه یه هزینه ای کرد و از کسانی که اکانت دولوپر دارن توی اپل خواست که ای دی اپلت رو وارد کنن تا بشه مرحله رو رد کرد.
          ولی در کل من نصب کردم و با روشی که گفتم تونستم برش گردونم. اگه تونستی فعالش کنی روشش رو به من هم بگو

نظر

برای ثبت udid به inavid یا arianismmm پیام بدید

نظر

سلام من الان آیپرم رو 4.3.5 هست میتونم بهios5 برم بعدش بدونه sh sh به 433 برگردم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsinho نمایش پست ها
                سلام من الان آیپرم رو 4.3.5 هست میتونم بهios5 برم بعدش بدونه sh sh به 433 برگردم؟
                خیر shsh لازم و ضروریه و بدون اون هیچ راهی برایه برگشت نیست!!!

نظر

سلام من ايپد ٢ ٣g دارم اولش ٤.٣.٣ بود و جيلبرك هم شد ولي من از سيديا يك برنامه اي نصب كردم كه ايپد مشكل پيدا كرد ناچار شدم به ٤.٣.٥. اپگريت كنم اما الان نمي تونم جيلبرك كنم ايا راهي هست كه به همون ٤.٣.٣ برگردم يعني در واقع ايا دانگريد ميشه ؟
                  ممنون ميشم كمكم كنيد .

نظر

نوشته اصلی توسط ipad3 نمایش پست ها
                    سلام من ايپد ٢ ٣g دارم اولش ٤.٣.٣ بود و جيلبرك هم شد ولي من از سيديا يك برنامه اي نصب كردم كه ايپد مشكل پيدا كرد ناچار شدم به ٤.٣.٥. اپگريت كنم اما الان نمي تونم جيلبرك كنم ايا راهي هست كه به همون ٤.٣.٣ برگردم يعني در واقع ايا دانگريد ميشه ؟
                    ممنون ميشم كمكم كنيد .
                    دقيقا منم همين مشكل رو دارم shsh هم ندارم
                    آيا ميشه با اين روش به ٤.٣.٣ برگردم؟

نظر

نه باید منتظر باشید

نظر

نه دوستان ارور 1934 منتظر شماست و دیگر هیچ

نظر

صبر کنید ..
                        X