اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هیچ راهی وجود نداره و ناچارا باید مستقیم به آخرین ورژن آپدیت کنید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
      هیچ راهی وجود نداره و ناچارا باید مستقیم به آخرین ورژن آپدیت کنید.
      خب دوست عزیز من بعد سرچ تو فروم متوجه شدم از جایی میشه فریمور های مورد نظر رو دان کنی و با آیتونز گوشی رو آپ کنی، خب میخواستم ببینم این روش مطمعنه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

• عالي بود

نظر

• نوشته اصلی توسط bubo3d نمایش پست ها
          خب دوست عزیز من بعد سرچ تو فروم متوجه شدم از جایی میشه فریمور های مورد نظر رو دان کنی و با آیتونز گوشی رو آپ کنی، خب میخواستم ببینم این روش مطمعنه؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
          منظورتون کدوم روش و کدوم تاپیکه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            منظورتون کدوم روش و کدوم تاپیکه؟
            از لینک هایی که میذارم براتون.
            لینک اول روش آپیدت کردن و لینک دوم هم فریمور های مورد نظر.

http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html#post13

نظر

• مطمئن که چه عرض کنم این روش آپدیت فابریکی ترین روش آپدیته. جای هیچ نگرانی نیست. موفق باشید.

نظر

• سلام به همگی
                من آیفون 5s خودم رو که نسخه 8.1 روش بود رو جیلبریک کردم با پانگو ، یکم سرعتش اومد پایین و با یک اشتباه بزرگ از داخل گوشی erase کردم که باعث شد گوشی خاموش بشه و روی لوگو گیر کنه
                البته itools نشون میده که پاک شده اما گوشی بالا نمیاد
                فایل ipsw نسخه 8.1 رو هم دانلود کردم منتها ارور 3194 میده باز یا اگر فایل هاست رو عوض کنم به ارور دیگه مثل 2005 و غیره
                از خود ایتونز هم دانلود میکنه تا نصفه بعد قطع میشه و همه ترافیک منو خورده
                دو روزم هست خاموشه این گوشی
                راه دیگه ای هست بتونم ریستور یا آپدیت کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط omid85m نمایش پست ها
                  سلام به همگی
                  من آیفون 5s خودم رو که نسخه 8.1 روش بود رو جیلبریک کردم با پانگو ، یکم سرعتش اومد پایین و با یک اشتباه بزرگ از داخل گوشی erase کردم که باعث شد گوشی خاموش بشه و روی لوگو گیر کنه
                  البته itools نشون میده که پاک شده اما گوشی بالا نمیاد
                  فایل ipsw نسخه 8.1 رو هم دانلود کردم منتها ارور 3194 میده باز یا اگر فایل هاست رو عوض کنم به ارور دیگه مثل 2005 و غیره
                  از خود ایتونز هم دانلود میکنه تا نصفه بعد قطع میشه و همه ترافیک منو خورده
                  دو روزم هست خاموشه این گوشی
                  راه دیگه ای هست بتونم ریستور یا آپدیت کنم ؟
                  سلام
                  ارور3194 با ویرایش فایل هاست رفع میشه بهتره دو خط آخر فایل هاست رو حذف کنید نیاز به دانلود دوباره فریمور نیست

نظر

• 3194 که حل میشه
                    منتها مبخورم به ارور های دیگه مثل 2005 که همین الان ارور داد

نظر

• سلام به همه دوستان:
                      من 4s دارم و ورژن os فعلی من 7.1.2 هستش.
                      قصد دارم از نوع همین ورژن رو نصب کنم (باید بگم که الان ورژن ios8 اومده) من باید چه فرآیندی
                      رو طی کنم ، قبلا سعی کردم از طریق آیتیونز ولی با اروو 3194 همچین چیزی مواجه شدم.
                      میخوام بدونم در شرایط فعلی که ورژن جدید ios اومده من چطور میتونم ورژن 7.1.2 که رو دیوایسم هست
                      رو از نوع نصب کنم...
                      ممنون
                      ویرایش توسط Mr:Hamid : https://i-phone.ir/forums/member/178356-mr-hamid در ساعت 19-12-2014, 01:27 PM

نظر

• توتاپیک دیگه جوابتون رودادم

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• Semi-Restore For iOS 8.1 Released
                          یک ماهی میشه اومده, تو تاپیک نبود گفتم که در جریان باشین

http://www.redmondpie.com/semi-restore-for-ios-8.1-released-lets-you-restore-your-iphone-ipad-without-losing-jailbreak/

نظر

• سلام به همه دوستان و می خواستم یه سوال بپرسم اینکه برای آیفون 5 که الان ios 7 روش نصب است به نظر شما به ios 8.1.2 ریستور کنم یا اینکه ورژن ios7 بهتره ؟ ممنون می شم جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط saman_m نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستان و می خواستم یه سوال بپرسم اینکه برای آیفون 5 که الان ios 7 روش نصب است به نظر شما به ios 8.1.2 ریستور کنم یا اینکه ورژن ios7 بهتره ؟ ممنون می شم جواب بدین
                              الان دیگه نمیتونی به 8.1.2 رستور کنی باید بری 8.1.3
                              واسه 5 همون 7.1.2 بهتره

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                                الان دیگه نمیتونی به 8.1.2 رستور کنی باید بری 8.1.3
                                واسه 5 همون 7.1.2 بهتره
                                من به 8.1.2 ریستور کردم . میخوام بدونم فرقش با 8.1.3 چیه ؟ اگه بهتره به 8.1.3 رسیتور کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X