اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mih4220221 نمایش پست ها
    دوست عزیز من قبلا روی ریکاوری بود گوشیم.اما حالا به کامپیوتر وصلش میکنم لوگوی آیفون میاد ودوباره میره.هی میاد ومیره.هرکاری کردم نه رو ریکاوری مد میره نه روی dfu. نمیدونم چکارش کنم.ده تا کابل هم عوض کردم باز هم نشد.راهنمایی کنید لطفا.
    شما باید ببرید به dfu
    که میگید نمیره و احتمال داره مشکل سخت افزاری باشه البته احتمالش کمه
    به دفتر انجمن مراجعه کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• گوشی رو خاموش کنید و سعی کنید به dfu ببرید. ممکنه لازم باشه چند بار امتحان کنید چون کمی دقت می خواد و گاهی بدقلقه. به dfu که رفت راحت می تونید ریستور کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• با سلام
        من به يه مشكلي بر خوردم كه مجبور شدم كًوشي ايفون ٥ ريستور كنم ،ولي وقتي ميخاد تموم بشه اخرش گير ميكنه و ميكًه دستكًاه رو به ايتيونز وصل كنيد كه دستكًاه به ايتيونز وصله !! ميشه راهنمايي كنيد چيكار كنم ( باطري دستكًاه خودم عوض كردم بعد گفت براي فعال شدن بايد به ايتيونز وصل بشي بعد از اينكه وصل شدم گفت بايد ريستور كني ، حالا هم كه ريستور ميكنم گير ميكنه )
        ةبا تشكر

نظر

• يه نفر نيست به داد ما برسه ! بابا از مديران يكي جواب بده ...

نظر

• آنتی ویروس رو غیر فعال کنید
            احتمال داره باید از قند شکن استفاده بشه
            شماره ارر نداره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• من الان كانادا هستم اينجا هم بايد از قند شكن استفاده كنم !؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط tabar نمایش پست ها
                من الان كانادا هستم اينجا هم بايد از قند شكن استفاده كنم !؟!
                خیر،شما نیازی با استفاده ندارید

نظر

• در حالت dfu امتحان کردید؟

نظر

• گوشي اصلاً روشن نميشه فقط وقتي به كامپيوتر وصل ميشه عكس ايتيونز و كابل مياد . نه ريستور ميشه نه چيز ديكًه اي.
                    با اين شرايط چطوري دفيو مد ببرم ؟

نظر

• چند بار امتحان کنید تا جواب بده. رفتن به dfu کمی دقت میخواد. با وضعیت خاموش هم امتحان کنید.

نظر

• سلام
                        من امروز میخواستم ورژن 7.0.3 مینی آیپدم رو جیلبرک کنم اما تو بوت گیر کرد و بالا نیومد. هر کاری هم کردم بالا نیومد! میخواستم ببینم الان میتونم به همون ورژن 7.0.3 ریستور کنم؟! یا باید به جدیدترین ورژن ارتقاش بدم؟! فایل shs رو هم ندارم. ممنون میشم اگر عزیزی اطلاع دارن سریعتر راهنمایی کنن. پیشاپیش سپاس.

- - - - - - - - - -

سلام
                        من امروز میخواستم ورژن 7.0.3 مینی آیپدم رو جیلبرک کنم اما تو بوت گیر کرد و بالا نیومد. هر کاری هم کردم بالا نیومد! میخواستم ببینم الان میتونم به همون ورژن 7.0.3 ریستور کنم؟! یا باید به جدیدترین ورژن ارتقاش بدم؟! فایل shs رو هم ندارم. ممنون میشم اگر عزیزی اطلاع دارن سریعتر راهنمایی کنن. پیشاپیش سپاس.

نظر

• نوشته اصلی توسط artemis21 نمایش پست ها
                          سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                          باید به اخرین ورژن ریستور کنید
                          هر وقت ورژن جدیدی از ios بیاد ورژن های قبلی برای ریستور بسته میشه
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
                            من ایر دارم. خواستم به ios8.0.2 ارتقا بدم ارور4005 داد و تو ریکاوری مود گیر کرده کابل و آیتیونز مونده رو گوشی و وصل که می کنم آیتیونز پیغام میده که توی ریکاوری مود هست. به DFUبردم و ریستور کردم باز هم مشکل برطرف نشد و فایروال و نود 32 رو هم غیرفعال می کنم باز مشکل برطرف نمیشه. در ضمن جیلبریک نشده هست. چی کار باید کنم تا از ریکاوری دربیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط زهره. م نمایش پست ها
                              سلام
                              من ایر دارم. خواستم به ios8.0.2 ارتقا بدم ارور4005 داد و تو ریکاوری مود گیر کرده کابل و آیتیونز مونده رو گوشی و وصل که می کنم آیتیونز پیغام میده که توی ریکاوری مود هست. به DFUبردم و ریستور کردم باز هم مشکل برطرف نشد و فایروال و نود 32 رو هم غیرفعال می کنم باز مشکل برطرف نمیشه. در ضمن جیلبریک نشده هست. چی کار باید کنم تا از ریکاوری دربیاد؟
                              ارور 4005 برای شلوغی سرور اپل می باشد، بعداً امتحان کنید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان، بخشی برای سوالم پیدا نکردم گفتم اینجا بپرسم.
                                چطور میشه 4s رو از ios6 به 7 آپ کرد در صورتی که الان ios 8 امده؟
                                آیا موقع آپدیت مثلا مثل اندروید اول گوشی به ورژن 7 آپ میشه و بعد به ورژن های بالاتر یا به محض آپ کردن به ورژن 8.1 میره؟ اگه درجا از 6 به 8 میره چطور میشه کاری کرد که از ios6 فقط به آخرین ورژن ios 7 آپ کرد؟
                                این کار رو میخوام برای 4s انجام بدم.
                                با تشکر، یا حق

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X