اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام آیپد 2 من الان روی ios 5 و می خواهم به ios 6 آپدیت کنم بدون اینکه به 7 آپدیت بشه. میشه راهنمایی کنید لطفا که کدوم راهنما را بخوانم؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط david23400 نمایش پست ها
      سلام آیپد 2 من الان روی ios 5 و می خواهم به ios 6 آپدیت کنم بدون اینکه به 7 آپدیت بشه. میشه راهنمایی کنید لطفا که کدوم راهنما را بخوانم؟
      ممنون
      باید به آخرین ورژن یعنی 7.1.1 آپدیت کنید.
      آپدیت به iOS 6 امکان پذیر نیست!

نظر

سلام
        الان که 7.1.2 اومده دیگه نمیشه با آیتونز 7.1.1 رو رووو 7.1.1 ریستور کرد؟
        ویرایش توسط black.rose : https://i-phone.ir/forums/member/166989-black-rose در ساعت 02-07-2014, 08:03 PM

نظر

سلام
          تا پریروز هنوز باز بود الان رو اطلاع ندارم. چرا همون 7.1.2 رو ریستور نمی کنید؟
          .There is no knowledge that is not power

نظر

الان امكان گرفتن shsh براي ٧.١.١ هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خیر نمیشه shsh گرفت و البته داشتنش هم هیچ فایده ای نداره.

Sent from my iPad using Tapatalk
              .There is no knowledge that is not power

نظر

من قبلا از ios6 به 7 ریستور کردم.الان 7.2 که اومده گوشیم پیغام ریستور داده.اگه انجام ندم مشکلی پیش نمیاد؟
                و اینکه اگه آپدیت کنم بازم مثه وقتی از 6 به 7 رفتم همه اون مراحل و داره ؟ یه سوال دیگه اینکه من دفعه پیش با کامپیوتر ریستور کردم الان بخوام آپدیتش کنم با خود گوشی انجام بدم یا با کامپیوتر؟

نظر

نوشته اصلی توسط Areola نمایش پست ها
                  من قبلا از ios6 به 7 ریستور کردم.الان 7.2 که اومده گوشیم پیغام ریستور داده.اگه انجام ندم مشکلی پیش نمیاد؟
                  و اینکه اگه آپدیت کنم بازم مثه وقتی از 6 به 7 رفتم همه اون مراحل و داره ؟ یه سوال دیگه اینکه من دفعه پیش با کامپیوتر ریستور کردم الان بخوام آپدیتش کنم با خود گوشی انجام بدم یا با کامپیوتر؟
                  ۷.۲ نیومده شاید منظورتون ۷.۱.۲ هست . خیر مشکلی پیش نمیاد و فرق زیادی هم نکرده فقط چند تا باگ رفع شده و تغییرات گرافیکی خیلی کوچیکی داشته
                  ویرایش توسط Unex : https://i-phone.ir/forums/member/102565-unex در ساعت 25-07-2014, 10:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Areola نمایش پست ها
                    انجام ندی هیچی نمی شه.
                    فقط دقت کن اگه جیلبریک نیستی با گوشی اپدیت کن اگه جیلبریک هستی مجبوری با کامپیوتر اپدیت کنی

نظر

• برنامه ی Semi-Restore آپدیت شد.
                      نسخه های پشتیبانی شده:5.0 تا 7.1.1

لینک های دانلود به صورت مستقیم در پست اول قرار داده شد.
                      (نسخه ی مک هنوز منتشر نشده است)

نظر

• نوشته اصلی توسط iAr$hia نمایش پست ها
                        ۷.۲ نیومده شاید منظورتون ۷.۱.۲ هست . خیر مشکلی پیش نمیاد و فرق زیادی هم نکرده فقط چند تا باگ رفع شده و تغییرات گرافیکی خیلی کوچیکی داشته
                        بله منظورم همون 7.1.2 بود

نظر

• باسلام
                          دسان من ایفون 4 دارم.ورژن اios7.0.4 داره.داشتم به ورژن جدید پدیتش میکرد که خاموش شد.وقتی به برق میزدم لوگو میامدلی بالا نمیامد.دادم نمندگی ایفون بعد از چندروز گفتند نمیشه بایدصبرکنی تا چندوقت بعد.خلاصه امدم خونه خودم میخواستم ریستورش بکنم. اول رو ریکاوری بود حدود3ساعت طول کشید تا دانلودشد بعد که دکمه ریستور زدم یک کمی طول کشیدتااینجاعکس کابل و ایتیونزرو گوشی بود.اینجاکه رسید گوشی خاموش میشه. وقتیکه بالا میاددوباره همون عکس کابل و ایتیونز نشون داده میشه و در همین لحظه ارور21میداد.خلاصه اینقدر گشتم توی این سایتها وهمه راهکارها را چک کردم نشد. یک جا گفته بودکه از برنامه ireb-r7 استفاده کنم. ماهم اینکارو کردیم درست نشدکه هیچ حالا اون صفحه ریکاوری که

نظر

• نوشته اصلی توسط mih4220221 نمایش پست ها
                            باسلام
                            دسان من ایفون 4 دارم.ورژن اios7.0.4 داره.داشتم به ورژن جدید پدیتش میکرد که خاموش شد.وقتی به برق میزدم لوگو میامدلی بالا نمیامد.دادم نمندگی ایفون بعد از چندروز گفتند نمیشه بایدصبرکنی تا چندوقت بعد.خلاصه امدم خونه خودم میخواستم ریستورش بکنم. اول رو ریکاوری بود حدود3ساعت طول کشید تا دانلودشد بعد که دکمه ریستور زدم یک کمی طول کشیدتااینجاعکس کابل و ایتیونزرو گوشی بود.اینجاکه رسید گوشی خاموش میشه. وقتیکه بالا میاددوباره همون عکس کابل و ایتیونز نشون داده میشه و در همین لحظه ارور21میداد.خلاصه اینقدر گشتم توی این سایتها وهمه راهکارها را چک کردم نشد. یک جا گفته بودکه از برنامه ireb-r7 استفاده کنم. ماهم اینکارو کردیم درست نشدکه هیچ حالا اون صفحه ریکاوری که
                            اگه ارور ٢١ ميده اصلا نبايد به ريكاوري ببريد،فقط بايد به dfu ببريد و ريستور كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
                              انجام ندی هیچی نمی شه.
                              فقط دقت کن اگه جیلبریک نیستی با گوشی اپدیت کن اگه جیلبریک هستی مجبوری با کامپیوتر اپدیت کنی
                              6 که بودم جیلبریک بود اما روی 7 دیگه نه

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                                اگه ارور ٢١ ميده اصلا نبايد به ريكاوري ببريد،فقط بايد به dfu ببريد و ريستور كنيد
                                دوست عزیز من قبلا روی ریکاوری بود گوشیم.اما حالا به کامپیوتر وصلش میکنم لوگوی آیفون میاد ودوباره میره.هی میاد ومیره.هرکاری کردم نه رو ریکاوری مد میره نه روی dfu. نمیدونم چکارش کنم.ده تا کابل هم عوض کردم باز هم نشد.راهنمایی کنید لطفا.

نظر

صبر کنید ..
                                X