اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریستور به ورژن فعلی iOS خود

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام .من گوشیم هنگ کرده یه برنامه توی cydia نصب کردم گوشی ریست شد بهت دیگه بالا نمیاد و روی لوگوی سیب میمونه . گوشیو به کامپیوتر هم وصل میکنم گوشیو نمیشناسه . باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام .من گوشیم هنگ کرده یه برنامه توی cydia نصب کردم گوشی ریست شد بهت دیگه بالا نمیاد و روی لوگوی سیب میمونه . گوشیو به کامپیوتر هم وصل میکنم گوشیو نمیشناسه . باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

من تو ورژن ۷.۰.۴ رو گوشی آیفون ۵اس از سیمی ریستور استفاده کردم و نجاتم داد

من یه توییک ای به نام سی کلینر نصب کردم که فایل های زاید و کوکی های براوزر هامو پاک کنه یهو زد ۸۰۰ مگ آزاد شد ولی دیگه نمی تونستم تقویم گوشی و ایمیل و چند تا از برنامه های نصب شده رو باز کنم و کرش میکرد تا توش میرفتم

منم از این سیمی ریستور استفاده کردم و تنها نکته جالبی که دیدم این توییک بیو پروتک بود که گزینه شاتداون رو باید انگشت میگذاشتم تا خاموش بشه (یکی از گزینه هاش هست که من آن کرده بودم)
        وقتی خاموش کردم خداروشکر ریستور کردم و یه بک آپ قدیمی تر از اون تاریخ ریختم و الان همه چیز آرومه (:

نظر

من از وقتی که با semi restore گوشی 5 اسم رو ریستور کردم باطری تا 10 تا 15 درصد که میرسه خودبخود خاموش میشه و باید بزنم تو شارژ و اینکه تو قسمت اس ام اسهام خیلی هنگ میکنه نمیتونم بخونم و باید گوشی را ناچارا خاموش و روشنکنم چرا چکار کنم اوکی بشه

نظر

کسی نیست جوابم را بده و اینکه اپلیکیشن ضبط مکالمه نیومده که بدون جلبریک کار کنه

نظر

دوستان چندی پیش برنامه با سازگاری iOS 5.0 تا iOS 7.0.6 آپدیت شد.
              به علاوه ی این که محیط برنامه نیز تغییراتی ظاهری داشته.اما با استفاده از همین اموزش میتونید پیش برید!
              در ضمن فقط نسخه ی ویندوز این ورژن Semi restore آماده هست و به محض انتشار نسخه ی مک و لینوکس لینک دانلود قرار میگیره..
              دانلود از:Semi-Restore for iOS 5.0-7.0.6

نظر

درود
                برنامه call recorder در جستجو app store بزنید
                چندین برنامه میاد که شما به دلخواه انتخاب کنید

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                  من از وقتی که با semi restore گوشی 5 اسم رو ریستور کردم باطری تا 10 تا 15 درصد که میرسه خودبخود خاموش میشه و باید بزنم تو شارژ و اینکه تو قسمت اس ام اسهام خیلی هنگ میکنه نمیتونم بخونم و باید گوشی را ناچارا خاموش و روشنکنم چرا چکار کنم اوکی بشه
                  فریمور از کجا گرفتید؟با آیتونز ریستور کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Moeid farvahar نمایش پست ها
                    فریمور از کجا گرفتید؟با آیتونز ریستور کردید؟
                    دوست عزیز برنامه ی Semi restore اصلا به فریمور یا آیتونز نیاز نداره!
                    دوست عزیزمون هم با استفاده از همین برنامه ریستور کردن!

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                      دوست عزیز برنامه ی Semi restore اصلا به فریمور یا آیتونز نیاز نداره!
                      دوست عزیزمون هم با استفاده از همین برنامه ریستور کردن!
                      ببخشید من فکر کردم با آیتونز زده
                      صادقانه نمیدونم semi restore چی هست؟؟
                      جدید اومده؟
                      کاربردش چیه؟

نظر

ببخشید من فکر کردم با آیتونز زده
                        صادقانه نمیدونم semi restore چی هست؟؟
                        جدید اومده؟
                        کاربردش چیه؟
                        این برنامه دیوایس رو بدون از دست دادن جیلبریک ریستور می کنه به همون ورژنی که دیوایس روی اونه!فقط هم روی دیوایس های جیلبریک شده از iOS 5.0 تا iOS 7.0.6 کار میکنه!

نظر

این برنامه دیوایس رو بدون از دست دادن جیلبریک ریستور می کنه به همون ورژنی که دیوایس روی اونه!فقط هم روی دیوایس های جیلبریک شده از iOS 5.0 تا iOS 7.0.6 کار میکنه!
                          خب یعنی در اصل خودکار کاستوم میسازه دیگه..
                          بله؟

نظر

خب یعنی در اصل خودکار کاستوم میسازه دیگه..
                            بله؟
                            بله.البته اگه درست یادم مونده باشه فریمور کاستوم جیلبریک شده میسازه و ریستور می کنه!(همه ی این کار ها به صورت خودکار انجام میشه!)

نظر

بله.البته اگه درست یادم مونده باشه فریمور کاستوم جیلبریک شده میسازه و ریستور می کنه!(همه ی این کار ها به صورت خودکار انجام میشه!)
                              دوست من اگه امکانش هست لینک دانلود بزار بگیرم بکارم میاد

نظر

دوست من اگه امکانش هست لینک دانلود بزار بگیرم بکارم میاد
                                نسخه ی جدید رو از این لینک دانلود کنید
                                Semi-Restore for iOS 5.0-7.0.6

نظر

صبر کنید ..
                                X