اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش آپدیت آیفون 3GS و 4 به iOS 6 بدون آپدیت بیسباند

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Pedi7Khat نمایش پست ها
    من میخوام 3GS رو از 6.1 به 6.1.2 آپدیت کنم با این روش اما بعد از رفتن به حالت DFU Mode یا میگه این حالت DFU Mode که رفتید مشکل داره یا دوباره میپره روی یه DFU Mode توی Redsn0w و همون ارور رو میده
    شما مجبورید به اخرین فریمور ۶.۱.۳ ریستور کنید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• سلام دوست عزیز
      منم یه 3gs دارم می خوام می خوام اخرین فریمور رو بهش بدم 6.1.3
      می شه لینک دانلودش رو بزارید
      یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم ببینم که سرعتش بایین نمی یاد با 6.1.3 هنگ که نمی کنه ؟
      8گیگ هم هست.
      ممنون از سایت خوبتون

نظر

• اگه اینو اپدیت کنم به 6.1.3 مشکل واسه انتن بیدا نمی کنه ؟اکتیو می شه ؟ اخه این گوشی لاک بوده با یه هزینه ای انلاک کردن جلبرک هم هست ورزن این گوشی هم 4.1 مودم فریمور هم 06.15.00

نظر

• شما می تونید از راه این تاپیک فریمور مورد نظر خود را با لینک از سرور های اپل دانلود کنید.
          http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

فکر نمی کنم مشکل خاصی بعد از آپدیت وجود داشته باشه.

خب اگر با هزینه آنلاک کردید یعنی آنلاک فکتوری شده و ربطی به بیسباند نداره و به راحتی می تونید آپدیت کنید.

نظر

• ممنون از راهنماییتون
            ولی الان یه مشکل دیگه دارم فریمور رو دانلود کردم ولی موقعی که شییفت رو می گیرم که فایل رو انتخاب کنم واسه اپدیت این ارور رو می ده itunse has stop working
            چند روز پیش چند ایفون 4s رو اپدیت کردم ولی این جور مشکلی بیدا نکردم می شه راهنمایی کنید .

نظر

• ریستور کردم ولی وای ی ی ی
              سیم کارت رو نمی خونه no service می زنه اکتیو هم نمی شه
              لطفااااااا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsensdaler نمایش پست ها
                ریستور کردم ولی وای ی ی ی
                سیم کارت رو نمی خونه no service می زنه اکتیو هم نمی شه
                لطفااااااا راهنمایی کنید
                اگه با imei آنلاک کردین ، بیس باند رو با رد اسنو دانگرید کنید و مجدد با فایله اورجینال 6.1.3 ریستورش کنید و بهد بزنید اکتیو شه .

نظر

• می شه کامل راهنمایی کنید اخه خودم انلاک نکرده بودم
                  راهنمای کاملش رو واسم بزارید ممنون

نظر

• با سلام!
                    آقا کسی نیست یه کمکی به ما بده !
                    من گوشیم ۵.۰.۱ الان میخوام ببرم ۶.۰.۱ در حالی که shsh تا ۶.۰.۱ دارم ولی هنگامی که میبرم dfuبعد شروع به انجام دادن یکسری عملیات میکنه و هنگمی که داره uploading ibss میکنه پیغام میده که در حالت recovery نیست !!! ؟ چیکار کنم؟
                    یعنی هیچ راه حلی نداره من اگه بخوام گوشیم را ببرم به os6 . همراه با جیلبریک باید چیکار کنم ؟ هر ورژنی ازش شد . شد ! این گوشی دیگه داره میره رو اعصابم خیلی کند شده ..... ممنون شرمنده

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdads نمایش پست ها
                      با سلام!
                      آقا کسی نیست یه کمکی به ما بده !
                      من گوشیم ۵.۰.۱ الان میخوام ببرم ۶.۰.۱ در حالی که shsh تا ۶.۰.۱ دارم ولی هنگامی که میبرم dfuبعد شروع به انجام دادن یکسری عملیات میکنه و هنگمی که داره uploading ibss میکنه پیغام میده که در حالت recovery نیست !!! ؟ چیکار کنم؟
                      یعنی هیچ راه حلی نداره من اگه بخوام گوشیم را ببرم به os6 . همراه با جیلبریک باید چیکار کنم ؟ هر ورژنی ازش شد . شد ! این گوشی دیگه داره میره رو اعصابم خیلی کند شده ..... ممنون شرمنده
                      هيچ راهي نيست . فقط ميتونيد به 6.1.3 بريد كه جيلبريك تترد داره
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• من سعی کردم 3gs رو به 6.1.3 آپدیت کنم، بعد از تمام مراحل آخرش وقتی برنامه منتظر میشه گوشی روشن بشه بعد از حدود 10 دقیقه طول کشیدن Unexpected error (2831) میاد! بی زحمت یکی راهنمایی کنه. مرسی.

نظر

• سلام
                          بنده آیفون 4 دارم با ios 5.1.1 سرعتش خیلی کم شده و جیلبریک هم هست
                          آیا پیشناد میکنید به ios 6 آپگرید کنم یا همین ورزن رو ریستور کنم.لطفاً بگین چطور ریستور کنم؟
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mhdz نمایش پست ها
                            سلام
                            بنده آیفون 4 دارم با ios 5.1.1 سرعتش خیلی کم شده و جیلبریک هم هست
                            آیا پیشناد میکنید به ios 6 آپگرید کنم یا همین ورزن رو ریستور کنم.لطفاً بگین چطور ریستور کنم؟
                            ممنون
                            اگه بخواين به 6 ببريد بايد به اخرين فريمور ببريد كه جيلبربيك انتترد نداره يعني با هر بار ريست گوشي , بايد به pc وصل كنيد تا گوشي بالا بياد

براي ري استور به خود 5 با داشتن shsh از اموزش زير كمك بگيريد

http://www.i-phone.ir/forums/thread75042.html
                            ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 23-05-2013, 06:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                              اگه بخواين به 6 ببريد بايد به اخرين فريمور ببريد كه جيلبربيك انتترد نداره يعني با هر بار ريست گوشي , بايد به pc وصل كنيد تا گوشي بالا بياد

براي ري استور به خود 5 با داشتن shsh از اموزش زير كمك بگيريد

http://www.i-phone.ir/forums/thread75042.html
                              fببخشید این آموزش نوشته برای دانگرید از 6 به 5 هست
                              shsh چطوری بگیرم
                              ببخشد من خیلی بوغم

نظر

• نوشته اصلی توسط mhdz نمایش پست ها
                                fببخشید این آموزش نوشته برای دانگرید از 6 به 5 هست
                                shsh چطوری بگیرم
                                ببخشد من خیلی بوغم
                                shsh رو الان نميتونيد بگيريد. بايد قبلا كه روي 5x بوديد ميگرفتيد.
                                برنامه tinyumbrella رو دانلود كنيد ( رو سيستمتون بايد java اخرين ورژن رو نصب كنيد)

براي اينكه ببينيد shsh ذخيره داريد يا نه برنامه tinyumbrella رو پس ار نصب باز كرده و گوشي رو به سيستم وصل كنيد و مراحل زير رو انجام بديد:

به سربرگ Advanced برید
                                مسیر ذخیره کردن shsh رو روی کامپیوترتون انتخاب کنید
                                تیک request SHSH from cydia رو بردارید
                                دوباره به سربرگ General برگشته و بر روی save shsh کلیک کنید.

اگه shsh ذخيره داشت از اموزش پست قبلي استفاده كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X